پیش بازی دیدار آرسنال‌ و لیورپول

پیش بازی دیدار آرسنال‌ و لیورپول

زمان برگزاری:15/11/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: آنتونی تیلور

هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

امیدوار به قهرمانی

پیش بازی دیدار آرسنال‌ و لیورپول

بازی های اخیر آرسنال

سه شکست پیاپی در لیگ برتر و جام حذفی، صدر را از توپچی ها گرفت و آنهارا از جام حذفی کنار زد. پس از شکست برابر لیورپول در جام حذفی، ارسنال با دو پیروزی پیاپی به روند پیروزی بازگشت و خود را در بالای جدول حفظ کرده است. ارسنال در کنار لیورپول و سیتی مثلث قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را تشکیل داده اند، ارسنال با پیروزی در این دیدار میتواند رقابت قهرمانی را جذاب تر کند و هواداران خود را امیدوار به قهرمانی نگه دارد. ارسنال در پنجره زمستانی روز های ارامی را پشت سر گذاشت و بر خلاف ادعای خبرنگاران انگلیسی، توپچی ها مهاجم نوک جدیدی خریداری نکرده اند.

ارسنال در ‌اخرین دیدار خود به مصاف ناتینگهام فارست رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط ساکا و ژسوس به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 46 امتیاز در 22 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 14 پیروزی, 4 شکست و 4 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه سوم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند و پنج امتیاز تا صدر جدول فاصله دارند.

آرسنال در خط حمله 44 گل به ثمر رسانده و در خط دفاع نیز 21 گل دریافت کرده و پس از لیورپول بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 8 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته، میزبان صدرنشین لیگ برتر، لیورپول در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار سومین پیروزی پیاپی خود در لیگ برتر را بدست آورند و فاصله خود با صدر جدول را به عدد 2 کاهش دهد.

لیورپول:

گام بلند لک لک ها برای قهرمانی

بازی های اخیر لیورپول

عزم لیورپول برای قهرمانی در اخرین فصل حضور کلوپ جزم شده است، لیورپول بدون حضور محمد صلاح و اندو دو بازیکن اصلی خود نتایج درخشانی بدست اورده اند و برخلاف پیشبینی کارشناسان انگلیسی نبود دو ستاره اسیایی و افریقایی لیورپول، انهارا دچار افت نکرده است و لک لک های انفیلد همچنان مدعی شماره یک قهرمانی هستند. لیورپول در 21 دیدار اخیر خود در رقابت های داخلی هرگز شکست نخورده است. لیورپول به فینال جام اتحادیه صعود کرده است و یورگن کلوپ شانس کسب چهار جام قهرمانی در اخرین فصل حضور خود در کشور انگلیس را دارد.

لیورپول در اخرین دیدار خود به مصاف چلسی رفت و با نتیجه 4-1 به پیروزی رسیده است.گلهای لیورپول در این دیدار توسط کونور،ژوتا،دیاز و سبوسلای به ثمر رسیده است. داروین نونیز مهاجم هدف تیم لیورپول در این دیدار 4 مرتبه توپ را به تیر در‌وازه حریف کوبید و یک رکورد عجیب به نام خود ثبت کرد!.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در این فصل 51 امتیاز از 22 مسابقه خود به دست اورده است ،15 پیروزی 1 شکست و 6 تساوی حاصل عملکرد شاگردان کلوپ بوده است، لیورپول در رتبه اول جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است.

لیورپول در خط حمله با درخشش محمد صلاح 51 گل به‌ ثمر رسانده است و در کنار سیتی بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. صلاح با 14 گل بهترین گلزن لیورپول و لیگ برتر است. لیورپول در خط دفاع 19‌‌ گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. آلیسون بکر سنگربان برزیلی لک لک ها در 8 مسابقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان تیم ارسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن است، هواداران لیورپول امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهند و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_هاورتز_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

الننی_تیمبر_پارتی_ویرا_تومیاسو_الننی

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_کوناته_فندایک_ارنولد_گومز_سوبوسلای_الیستر_جونز_دیاز_ژوتا و داروین نونیز

غایبین

ماتیپ_تیاگو_باجکتیچ_سیمیکاس_ اندو_صلاح

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 4 پیروزی و سهم لیورپول نیز 11 پیروزی بوده است و 5 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.در 9 دیدار اخیر دو تیم لیورپول تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردوتیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P