پیش بازی دیدار‌ آرسنال و منچسترسیتی

پیش بازی دیدار‌ آرسنال و منچسترسیتی

زمان برگزاری:16/7/1402

ساعت برگزاری: 19:00

ورزشگاه: امارات لندن

داور مسابقه: مایکل الیور

هفته هشتم ‌رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

اولین باخت فصل از راه رسید!

پیش بازی دیدار‌ آرسنال و منچسترسیتی

بازی های اخیر آرسنال

ترمز شاگردان ارتتا پس از 11 دیدار شکست ناپذیری در شروع فصل جاری در فرانسه کشیده شد. ارسنال در لیگ‌ برتر انگلیس به مانند فصل گذشته نتایج خوبی را بدست اورده اند و فرصت ویژه ای برای صدرنشینی در لیگ برتر دارند.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف لنس فرانسه در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 2-1 شکست خورد. تنها گل ارسنال در این دیدار توسط گابریل ژسوس ب ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

ارسنال در هفت دیدار فصل جدید خود موفق به کسب 17 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. ارسنال در خط حمله خود 15 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع ارسنال 6 گل دریافت کرده است. ارسنال موفق به کسب سه کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

ارسنال در هشتمین دیدار فصل خود، میزبان تیم منچسترسیتی در لندن و ورزشگاه امارات است. هواداران ارسنال امیدوار هستند ششمین پیروزی فصل خود را در مهم ترین مسابقه هفته انگلیس جشن بگیرند.

منچسترسیتی:

بازگشت سیتیزن ها به مسیر پیروزی

بازی های اخیر منچسترسیتی

روند خوب منچسترسیتی با دو شکست پیاپی تحت تاثیر قرار گرفته بود اما پپ گواردیولا یکبار دیگر ثابت کرد در‌کنار مربیگری، یک‌ روانشناس فوق العاده برای بازیکنان تیمش است. از منچسترسیتی در این این فصل نیز به مانند فصل گذشته مدعی شماره یک قهرمانی در انگلیس و لیگ قهرمانان یاد میشود اما نتایج خوب تاتنهام،ارسنال و لیورپول هواداران سیتی را برای فهرمانی نگران کرده است.

منچسترسیتی در اخرین دیدار خود به مصاف لایپزیش رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید، گلهای سیتی توسط فودن،الوارز و دوکو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام منچسترسیتی

منچسترسیتی در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در هفت دیدار به میدان رفته است، شش پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان گواردیولا در لیگ برتر انگلیس بوده است. سیتی با کسب 18 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

منچسترسیتی در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. سیتی در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

منچسترسیتی در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال انگلیس میهمان ارسنال در ورزشگاه امارات است. هواداران سیتی امیدوار هستند یک پیروزی بزرگ و خارج از خانه را بدست اورند و با صدرنشینی به مصاف فیفا دی بروند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_هاورتز_انکتیا_اودگارد_تروسارد و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_مارتینلی و ساکا(احتمالی)

ترکیب احتمالی منچسترسیتی 4-1-4-1

ادرسون_آکانجی_والکر_دیاز_گواردیول_کواچیچ_نونز_دوکو_فودن_الوارز و ارلینگ هالند

غایبین

دیبروینه_رودری

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 3 پیروزی و سهم منچسترسیتی نیز 16 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P