پیش بازی دیدار آرسنال و منچستریونایتد

پیش بازی دیدار آرسنال و منچستریونایتد

____ ____ ____ _____ _____

آرسنال:

توپچی ها حریفان را به رگبار بسته اند.

 

بازی های اخیر آرسنال:

ارسنال همچنان روی نوار پیروزی در لیگ‌ برتر انگلیس است،ارسنال در این فصل عملکرد فوق العاده ای‌ از خود به جای گذاشته است و تنها در یک دیدار شکست خورده است، ارتتا این شانس را دارد تا انتقام شکست دور رفت را از منچستر‌ بگیرد. ارسنال در 12 بازی اخیر خود در انگلیس شکست نخورده است و ارتتا در حال رقم زدن یک رکورد پس از خروج ونگر در لندن است.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف تاتنهام در دربی شهر لندن رفت و‌ موفق شد با نتیجه 2-0 این تیم را شکست دهد گلهای ارسنال در این دیدار توسط اودگارد و گل به خودی هوگو لوریس به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 47 امتیاز در 18 بازی شده است که حاصل، 15 پیروزی، 2 تساوی و 1 شکست است.

آرسنال در خط حمله 42 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 14 گل دریافت کرده، آرسنال در 9 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میزبان منچستریونایتد در ورزشگاه امارات لندن است و هواداران این تیم امیدوار هستند انتقام شکست دور رفت را از منچستر بگیرند و اختلاف امتیاز خود را در صدر جدول حفظ کنند.

 

منچستریونایتد:

تن هاخ ارسنال را کیش و مات میکند؟.

 

بازی های اخیر منچستریونایتد

شیاطین سرخ در این فصل به خوبی از افت چلسی،لیورپول و تاتنهام استفاده کرده اند و خود را به رتبه کسب سهمیه لیگ قهرمانان رسانده اند، منچستر در هفته گذشته شانس بزرگی برای رسیدن به رتبه دوم جدول داشت اما در دقایق پایانی از دست داد،منچستر پس از 9 پیروزی متوالی به تساوی رسید تا رکورد آنها خراب شود.

منچستر در اخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تک گل منچستر یونایتد در این دیدار توسط بورنو فرناندز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام منچستریونایتد

منچستر یونایتد در 19 بازی خود در این فصل موفق به کسب 12 پیروزی، 4 شکست و 3 تساوی شده است و با 39 امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

منچستریونایتد در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است بهترین گلزن این تیم رشفورد با 8 گل است، یونایتد در خط دفاع نیز 22 گل دریافت کرده است داوید دخیا در 8 بازی دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

منچستریونایتد در این هفته به مصاف ارسنال دشمن دیرینه خود خواهد رفت،هواداران منچستر امیدوار هستند با یک پیروزی خارج از خانه خود ضمن دبل کردن ارسنال اختلاف امتیاز خود را با انها کمتر کنند.!

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_سالیبا_تیرنی_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و انکتیا

غایبین

نلسون_ژسوس

 

 

ترکیب احتمالی منچستریونایتد 4-2-3-1

دخیا_واران_مارتینز_شاو_ون‌بیساکا_اریکسن_مک‌تومینای_رشفورد_انتونی_فرناندز و ورخوایست

غایبین

کاسمیرو_مارسیال_سانچو(احتمالی)

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ارسنال 7 پیروزی و سهم منچستر‌یونایتد نیز 7 پیروزی بوده است، 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است،

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هر دو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P