پیش بازی دیدار آرسنال و ناتینگهام

پیش بازی دیدار آرسنال و ناتینگهام

پیش بازی دیدار آرسنال و ناتینگهام

زمان برگزاری:21/5/1402

ساعت برگزاری: 15:00

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه:‌ مایکل الیور

هفته اول رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

فصلی برای قهرمانی!

آنچه گذشت از آرسنال

آرسنال در فصل گذشته با میکل ارتتا فرصت فوق العاده برای کسب قهرمانی در لیگ داشت اما در قدم های پایانی جام را به منچسترسیتی تقدیم کرد! ارسنال در فصل جدید با خرید چند ستاره عزم خود را برای قهرمانی در لیگ برتر جزم کرده است، ارسنال در پنجره تابستانی 232 میلیون یورو هزینه کرده است، دکلان رایس،تیمبر و کای هاورتز سه خرید گران قیمت ارسنال در نقل و انتقالات بوده اند. ارسنال در لیست فروش نیز 5 بازیکن را قرار داد و در مجموع 44 میلیون یورو بدست اورد. گرانیت ژاکا،پابلو ماری،آستون،نیلس و مات تورنر بازیکنانی بودند که از جمع ارسنال جدا شدند.

آمار و ارقام ارسنال در پیش فصل

ارسنال در پیش فصل شش دیدار به میدان رفت و دو قهرمانی نیز بدست اورد. ارسنال مقابل ستارگان امریکا،بارسلونا،موناکو و سیتی به پیروزی رسید، مقابل نورنبرگ متوقف شد و برابر منچستریونایتد شکست خورد.

آرسنال قهرمان سوپرکاپ انگلیس و امارات کاپ شد، شاگردان ارتتا در خط حمله 12 گل به ثمر رساندند و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده اند.

بازی پیشرو

ارسنال در اولین دیدار فصل جدید، به مصاف ناتینگهام فارست خواهد رفت. هواداران ارسنال امیدوار هستند مانند فصل گذشته امتیازات اول فصل را جمع اوری کنند.

ناتینگهام فارست:

دومین فصل پیاپی کوپر در لیگ برتر

آنچه گذشت ناتینگهام فارست

ناتینگهام فارست پس از بازگشت طولانی مدت به سطح اول انگلیس با هدایت استون کوپر نتایج خوبی در اواخر فصل بدست اورد و موفق شد لیگ را در رتبه 16 به اتمام برساند و بقای خود در لیگ برتر را جشن بگیرد.

پیش بازی اتلتیک بیلبائو و رئال مادرید

ناتینگهام در نقل و انتقالات تابستانی 43 میلیون یورو هزینه کرده است. کریس وود،مات تورنر و انتونی الانگا سه بازیکن جدیدی بودند که به جمع بازیکنان ناتینگهام اضاف شدند، چند بازیکن نیز از جمع شاگردان استون کوپر جدا شدند که مهم ترین آنها، کیلور ناواس،لودی،لینگارد،اندره آیو و هندرسون بوده اند.

امار و ارقام ناتینگهام در پیش فصل

ناتینگهام در هفت مسابقه تدارکاتی پیش فصل شرکت کرد و حاصل تلاش شاگردان کوپر 2 پیروزی، 1 تساوی و 4 شکست بوده است.بهترین پیروزی ناتینگهام مقابل لوانته با نتیجه 2-1 و پیروزی برابر نوتس کونتی بوده است. بدترین شکست ناتینگهام نیز با نتیجه 5-0 برابر رنس بوده است. ناتینگهام در خط حمله تنها 3 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است.

بازی پیشرو

ناتینگهام در اولین دیدار فصل با قرعه سخت ارسنال مواجه شده است، شاگردان کوپر در اولین دیدار خود میهمان ارسنال در ورزشگاه امارات هستند و هواداران این تیم امیدوار هستند با کسب امتیاز لندن را ترک کنند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_ویلیام_تیمبر_رایس_اودگارد_ساکا_هاورتز_مارتینلی و تروسارد

غایبین

ژسوس_الننی

 ترکیب احتمالی ناتینگهام فارست 4-3-3

تورنر_ورال_‌بولی_مک‌کنا_آینا_اوریر_یاتس_مانگالا_دانیلو_جانسون و مورگان وایت

غایبین

هنسی_فلیپه

دیدار های رو در رو

در 14 دیدار اخیر دو تیم سهم ناتینگهام 4 پیروزی و سهم ارسنال نیز 8 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد ارسنال

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آرسنال و ناتینگهام
P