پیش بازی دیدار آرسنال‌ و ‌وستهام

پیش بازی دیدار آرسنال‌ و ‌وستهام

زمان برگزاری:7/10/1402

ساعت برگزاری: 23:45

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: میچل الیور

هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

توپخانه برای صدر پُر شد

پیش بازی دیدار آرسنال‌ و ‌وستهام

بازی های اخیر آرسنال

شکست برابر استون ویلا در هفته شانزدهم، فاصله توپچی ها با رقبا در صدر جدول را کاهش داد و پیروزی لیورپول در مقابل برنلی، صدر جدول را از آرسنال گرفت. شاگردان ارتتا همانند فصل گذشته در فصل جاری نیز کریسمس را با صدرنشینی جشن گرفتند و امسال امیدوار هستند برخلاف سال گذشته، روز پایانی نیز لیگ را با صدرنشینی و قهرمانی به پایان برسانند. ارسنال در فصل جاری دو مرتبه شکست را تجربه کرده است و در هر دو مسابقه تیم میهمان بوده است، شاگردان ارتتا در ورزشگاه خانگی خود در این فصل شکست نخورده اند.

ارسنال در اخرین دیدر خود به مصاف لیورپول رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد. تنها گل لورپول در این دیدار توسط گابریل، مدافع برزیلی این تیم در دقیقه 4 به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 40 امتیاز در 18 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 12 پیروزی, 2 شکست و 4 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه دوم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند و دو امتیاز(یک مسابقه کمتر) تا صدر جدول فاصله دارند.

آرسنال در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده و در خط دفاع نیز 16 گل دریافت کرده و در کنار لیورپول بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 7 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته، میزیان تیم اوج گرفته وستهام  در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به صدر جدول لیگ برتر صعود کنند.

وستهام یونایتد:

چکش ها در جستجو سهمیه

بازی های اخیر وستهام یونایتد

وستهام با هدایت دیوید مویس نتایج خوبی در فصل جاری بدست اورده است و آنها عملکرد بهترین نسبت به فصل گذشته از خود به ثبت رسانده اند. وستهام یونایتد درفصل جاری برای کسب سهمیه اروپایی تلاش میکند و فاصله آنها با منظقه سهمیه لیگ اروپا تنها چهار امتیاز است. وستهام یونایتد در 11 دیدار اخیر خود در تمام رقابت ها تنها در دو دیدار شکست خورده است و آنها در 8 دیدار به پیروزی رسیده اند.

ستاره های سرباز لیگ برتر

وستهام یونایتد در اخرین دیدار خود به مصاف منچستریونایتد رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسید، گلهای وستهام در این دیدار توسط بوون و محمد کودوس ستاره جدید چکش ها به ثمر رسیده است.

امار و ارقام وستهام یونایتد

وستهام در 18 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 30 امتیاز شده است و در رتبه 7 جدول قرار دارد وستهام در این فصل موفق به کسب 9 پیروزی، 6 شکست و 3 تساوی شده است.

وستهام در خط حمله 31 گل به ثمر رسانده است، وستهام یونایتد در خط دفاع نیز 30 گل دریافت کرده است و تنها در سه دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

وستهام در این هفته میهمان تیم ارسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن است، هواداران وستهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، سومین پیروزی پیاپی خود در لیگ برتر را جشن بگیرند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_تروسارد_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_پارتی_ویرا_تومیاسو

ترکیب احتمالی وستهام 4-2-3-1

آرئولا_کوفال_آگوئرد_زوما_پالمیری_آلوارز_‌‌سوچک_‌جیمز‌وارد‌پروز_پاکتا_بوون و محمد کودوس

غایبین

آنتونیو_کورنت(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 13 پیروزی و سهم وستهام یونایتد نیز 3 پیروزی بوده است, 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در 8 مسابقه اخیر دو تیم در لیگ برتر انگلیس، ارسنال شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی آرسنال

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P