پیش بازی دیدار آرسنال و پورتو

پیش بازی دیدار آرسنال و پورتو

زمان برگزاری:22/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: کلمنت تورپین

مرحله یک چهارم هشتم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

آرسنال انگلیس:

صعود، گیلاس روی کیک توپچی ها!

پیش بازی دیدار آرسنال و پورتو

بازی های اخیر آرسنال انگلیس

توپچی های لندن با پیروزی های پیاپی در لیگ برتر انگلیس مجدد به صدر جدول بازگشتند یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به حساب می آید. ارسنال پس از پیروزی در هفته گذشته، شاهد تساوی دو تیم ارسنال و منچسترسیتی بود تا هفته خوب هواداران با صدرنشینی آغاز شود. ارسنال با هدایت ارتتا برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا باید یک رکورد منفی را پاک کنند، ارسنال در سالیان اخیر در این مرحله طلسم شده است و رنگ پیروزی را نچشیده است!. ارسنال در 9 دیدار اخیر خود تنها در 1 دیدار شکست خورده است و در 8 مسابقه به پیروزی رسیده است.

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف برنتفورد در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط رایس و هاورتز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال انگلیس

تیم ارسنال در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست اورده است و با توجه به شکست دیدار رفت، در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است.!

تیم ارسنال در خط حمله به رهبری ساکا و ژسوس 16 گل به ثمر رسانده است, تیم ارسنال در خط دفاع تنها 5 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ قهرمانان را در اختیار دارد. تیم ارسنال موفق به ثبت 3 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

بازی پیشرو

آرسنال در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم پورتو پرتغال در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران آرسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار شکست دور رفت را جبران کنند و راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شوند.

پورتو پرتغال:

دفاع برای صعود!

بازی های اخیر پورتو پرتغال

پورتو در فصل جاری لیگ برتر پرتغال شانس زیادی برای قهرمانی ندارد و نتایج خوبی بدست نیاورده است، فاصله پورتو با یک مسابقه بیشتر نسبت به اسپورتینگ، در فاصله 9 هفته تا پایان مسابقات، 7 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. و با توجه به تعداد سهمیه لیگ پرتغال(2) شانس آنها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده هفته به هفته در حال کاهش است! پورتو با رتبه کسب سهمیه فصل اینده 6 امتیاز فاصله دارد. پورتو در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا تنها نماینده کشور پرتغال محسوب میشود و شاگردان کونسیسائو امیدوار هستند نماینده خوبی برای کشور پرتغال باشند و به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کنند.

تغییر ملیت ستاره اسپانیا

پورتو در اخرین دیدار خود به مصاف پورتیموننزه رفته است و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای پورتو در این دیدار توسط گونزالز، پپه و گالنو، ستاره جدید پورتو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پورتو پرتغال

تیم پورتو در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، پنج پیروزی و دو شکست بدست اورده است و با توجه به پیروزی دیدار رفت مقابل ارسنال، در آستانه صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

تیم پورتو در خط حمله به رهبری وندرسون گالنو و 16 گل به ثمر رسانده است, تیم پورتو در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. دیگو کاستا، سنگربان شماره یک تیم ملی پرتغال و پورتو موفق به ثبت 2 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است.

بازی پیشرو

پورتو در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم ارسنال در ورزشگاه امارات کشور انگلیس است. هواداران ‌پورتو امیدوار هستند از پیروزی تک گله خود در دیدار رفت دفاع کنند و نماینده قدرتمند انگلیس را از گردونه مسابقات خارج کنند!.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_کیویور_رایس_هاورتز_جورجینیو_اودگارد_ساکا و لئاندرو تروسارد

غایبین

تیمبر_پارتی_تومیاسو_مارتینلی

ترکیب احتمالی پورتو 4-4-2

کاستا_پپه_اوتاویو_وندل_ماریو_ورلا_گالنو_گونزالز_کونسیسائو_پپه و اوانیلسون

غایبین

مارکانو_سانوسی_ طارمی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 7 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 3 پیروزی و سهم پورتو نیز 3 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P