پیش بازی دیدار آرسنال و چلسی

پیش بازی دیدار آرسنال و چلسی

زمان برگزاری4/2/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: سیمون هوپر

هفته بیست و نهم(معوقه) رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

بازگشت توپچی ها به صدر

پیش بازی دیدار آرسنال و چلسی

بازی های اخیر آرسنال

نتایج سینوسی ارسنال با هدایت ارتتا در فصل جاری، هواداران ارسنال را دچار نگرانی و ناامیدی کرده است. ارسنال به مانند فصل گذشته سرنوشت قهرمانی را در دستان خودش داشت اما شکست خانگی و دور از انتظار مقابل استون ویلا، صدر جدول را از ارسنال گرفت و شانس قهرمانی آنها کاهش یافت. ارسنال در هفته گذشته با پیروزی موقتا به صدر جدول رسیده است اما در صورت پیروزی منچسترسیتی در مسابقه معوقه، شاگردان ارتتا به رتبه دوم سقوط خواهند کرد. ارسنال با توجه به اختلاف 14 امتیازی با تاتنهام، سهمیه لیگ قهرمانان فصل اینده خود را قطعی کرده است و در 5 مسابقه پیشرو، برای قرمانی تلاش میکند!.

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای ارسنال در این دیدار توسط تروسارد و اودگارد به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 74 امتیاز در 33 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 23 پیروزی, 5 شکست و 5 تساوی بوده است، توپچی ها در صدر جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 77 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاع نیز 26 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 15 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.!

بازی پیشرو

ارسنال در جذاب ترین دیدار هفته لیگ برتر انگلیس، میزبان تیم چلسی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار فاتح شهراورد لندن شوند و صدر جدول را حفظ کنند.

چلسی:

یک ناکامی دیگر برای پوچ!

بازی های اخیر چلسی

حذف از جام حذفی کار شاگردان پوچتینو برای رسیدن به مسابقات اروپایی را سخت تر از گذشته کرد و چلسی تنها یک راه برای کسب سهمیه لیگ اروپا دارد و آن از طریق لیگ برتر انگلیس است!. چلسی در حال حاضر 13 امتیاز با رتبه کسب سهمیه لیگ اروپا فاصله دارد اما در صورت قهرمانی منچسترسیتی در جام حذفی، شیرهای لندن تنها 3 امتیاز با رتبه کسب سهمیه لیگ اروپا فاصله دارند و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، چلسی راهی لیگ اروپا خواهد شد. چلسی در 8 دیدار اخیر خود در لیگ برتر انگلیس، هرگز شکست نخورده است و با درخشش کول پالمر خود را به رقبا در جدول نزدیک کرده است.

ستاره فرانسوی لیل هدف اصلی رئال مادرید

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی در جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. چلسی در این دیدار 5 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است اما درخشش اورتگا، مانع گلزنی آنها شده است.

آمار و ارقام چلسی

چلسی در 31 مسابقه این فصل خود موفق به کسب 47 امتیاز شده است و در جایگاه 9 جدول قرار گرفته است 13 پیروزی، 8 تساوی و 10 شکست حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در این فصل بوده است. چلسی در خط حمله با درخشش کول پالمر 61 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 52 گل دریافت کرده است. چلسی در 6 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان پوچتینو در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، میهمان تیم ارسنال در ورزشگاه امارات لندن هستند. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، خود را به جمع تیم های مدعی کسب سهمیه اروپایی نزدیکتر کنند و دو پله در جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_ماگالایش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_جورجینیو_هاورتز_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

پترویچ_دیساسی_کوکوریا_چالوبا_سیلوا

_کایسدو_گلگر_فرناندز_مادوئکه_جکسون و مودریک

غایبین

فوفانا_سانچز_جیمز_لاویا_کولویل_انکونکو_گوستو_پالمر

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 10 پیروزی و سهم چلسی نیز 5 پیروزی بوده است, 5 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، در 5 دیدار اخیر ارسنال شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P