پیش بازی دیدار آرسنال و چلسی

پیش بازی دیدار آرسنال و چلسی

پیش بازی دیدار آرسنال و چلسی

__ ___ ___ __ __

آرسنال:

 

نا امیدی در لندن،صدر از دست رفت.

 

 

بازی های اخیر آرسنال

فصل رویایی آرتتا همراه با ارسنال تکمیل نشد و ارسنال نتوانست در هفته های اخیر انتظارات را برآورده کند. ارسنال در شرایطی 4 هفته اخیر موفق به پیروزی نشده است که در هفت مسابقه قبل هفت پیروزی به دست اورده بود و اختلاف امتیاز خوبی در صدر جدول به وجود اورده بود اما ماه اخیر، ماه ناکامی ارسنال لقب گرفت و انها تنها موفق به کسب 3 امتیاز شدند.!

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف منچسترسیتی رفت و با نتیجه 4-1 در این دیدار شکست خورد، تنها گل ارسنال توسط هولدینگ به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 75 امتیاز در 33 بازی شده است که حاصل، 23 پیروزی، 6 تساوی و 4 شکست است، توپچی ها در رده دوم لیگ برتر انگلیس قرار دارند.

آرسنال در خط حمله 78 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 38 گل دریافت کرده، آرسنال در 12 دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میزبان تیم بحران زده چلسی است. هواداران ارسنال امیدوار هستند به روند ناکامی های خود پایان دهند و با پیروزی در این دیدار موقتا صدرنشین لیگ‌ شوند.

 

 

چلسی:

هواداران طعم پیروزی را فراموش کردند.!

 

 

بازی های اخیر چلسی

تصمیمات اشتباه تاد بودلی مالک ثروتمند چلسی تمامی ندارد و این باشگاه روز به روز در آستانه نابود شدن است!. تادبولی در این فصل با حکم های جنجنالی توماس توخل و گراهام پاتر را از هدایت تیم اخراج کرده است و تیم را دست لمپارد سپرده است! سوپرفرانکی‌ پس از قعرنشین کردن اورتون و اخراج از جمع تافی ها به چلسی آمد و رکورد صد در صد شکست را در کارنامه ضعیف خود به ثبت رساند. فرانک لمپارد در هر 5 دیدار خود با چلسی شکست خورده است و در مجموع 15 دیدار اخیر سرمربیگری خود(چلسی و اورتون) پیروزی با دست نیاورده است و در 13 مسابقه شکست خورده است.

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف برنتفورد رفت و با نتیجه 2-0 شکست خورد، چلسی در 7 دیدار اخیر خود تنها 1 گل به ثمر رسانده است.!

امار و ارقام چلسی

چلسی در 32 دیدار خود در این فصل،10 پیروزی،13 شکست و 9 تساوی به دست اورده است و با 39 امتیاز در جایگاه 12 جدول قرار گرفته است.!

چلسی در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 35 گل دریافت کرده اند، چلسی در این فصل موفق به ثبت 10 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته میهمان تیم ارسنال در دربی لندن است. هواداران چلسی امیدوار هستند یک معجزه در این دیدار مهم رخ دهد و به پیروزی دست پیدا کنند.!

 

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_هولدینگ_زینچنکو_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و گابریل ژسوس

غایبین

سالیبا_تومیاسو_الننی_اسمیت رو

 

 

ترکیب احتمالی چلسی 3-5-2

کپا_چیک_فوفانا_چالوبا_‌چیلول_سیلوا_فرناندز_مودریک_کانته_فلیکسو کای هاورتز

غایبین

بورخا_مونت_کوکوریا_جیمز

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 10 پیروزی و سهم چلسی نیز 6 پیروزی بوده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد آرسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آرسنال و چلسی
P