پیش بازی دیدار آرسنال‌ و ‌کریستال پالاس

پیش بازی دیدار آرسنال‌ و ‌کریستال پالاس

زمان برگزاری:30/10/1402

ساعت برگزاری: 16:00

ورزشگاه: امارات

داور مسابقه: پائول تیرنی

هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر انگلیس

آرسنال:

سراشیبی سقوط!

پیش بازی دیدار آرسنال‌ و ‌کریستال پالاس

بازی های اخیر آرسنال

ارسنال در فصل جاری یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ برتر انگلیس بشمار میرفت اما نتایج ضعیف توپچی ها در ماه های اخیر سرنوشت قهرمانی را عوض کرده است. ارسنال فصل را با پیروزی های پیاپی آغاز کرد و هفته های زیادی در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار داشت. ارسنال در هفت مسابقه اخیر خود در تمامی رقابت ها، تنها یک پیروزی بدست اورده است و در چهار مسابقه شکست خورده است. ارسنال در دو هفته اخیر لیگ برتر انگلیس شکست خورده است و از اخرین پیروزی آنها در لیگ برتر بیش از چهار هفته میگذرد.!

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف لیورپول در جام حذفی انگلیس رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است. ارسنال پس جام اتحادیه از جام حذفی نیز حذف شد تا تنها لیگ برتر و ای قهرمانان برای توپچی ها باقی مانده باشد.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 40 امتیاز در 20 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 12 پیروزی, 4 شکست و 4 تساوی بوده است، توپچی ها در جایگاه چهارم جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند.

آرسنال در خط حمله 37 گل به ثمر رسانده و در خط دفاع نیز 20 گل دریافت کرده و پس از لیورپول بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 7 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته، میزبان تیم کریستال پالاس در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، فاصله خود با صدر جدول را موقتا به عدد 2 کاهش دهد.

کریستال پالاس:

پیروزی مهم برای هاجسون

بازی های اخیر کریستال پالاس

کریستال پالاس با هدایت روی هاجسون ماه های سختی را پشت سر گذاشته است اما پیروزی در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس آنها را موقتا از انتهای جدول جدا کرده است و فاصله آنها تا منطقه سقوط به 5 امتیاز افزایش پیدا کرده است. کریستال پالاس در 11 مسابقه اخیر خود در تمام رقابت ها، تنها 1 پیروزی بدست اورده است و در 6 مسابقه شکست خورده است. تنها هدف مدیران کریستال پالاس در فصل جاری بدون شک حفظ تیم در لیگ برتر انگلیس است و امیدوار هستند روی هاجسون به مانند فصل گذشته موفق عمل کند.

کریستال پالاس در اخرین دیدار خود به مصاف اورتون در جام حذفی فوتبال انگلیس رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

امار و ارقام کریستال پالاس

20 مسابقه و کسب 21 امتیاز قرار گرفتن در رتبه 14 جدول, عملکرد کریستال پالاس در این فصل رقابت های لیگ برتر انگلیس بوده است، کریستال پالاس در این فصل تنها پنج پیروزی بدست اورده است.

در خط حمله کریستال پالاس 22 گل به ثمر رسانده است ، و در خط دفاع این تیم 29 گل دریافت کرده است, کریستال پالاس در 5 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کریستال پالاس در این هفته میهمان ارسنال در ورزشگاه امارات شهر لندن است، هواداران کریستال پالاس امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار خود را از انتهای جدول جدا کنند.

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_هاورتز_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

الننی_تیمبر_پارتی_ویرا_تومیاسو

ترکیب احتمالی کریستال پالاس 4-2-3-1

هندرسون_کلاین_اندرسون_مارک‌گوهی_میتچل_ریچارد_لرما_هوگس_عزه_اولیسه و فلیپ ماتتا

غایبین

وارد_جانستون_آیو_هولدینگ_دوکوره

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم ارسنال 11 پیروزی و سهم کریستال پالاس نیز 3 پیروزی بوده است, 6 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. ارسنال در سه دیدار اخیر مقابل کریستال پالاس به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد ارسنال

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P