پیش بازی دیدار آرژانتین و فرانسه

پیش بازی دیدار آرژانتین و فرانسه

پیش بازی دیدار آرژانتین و فرانسه

___ ___ ___ ___ ___

تیم ملی آرژانتین:

خورشید مسی و ارژانتین طلوع میکند؟

 

بازی های اخیر تیم ملی آرژانتین

تیم ملی ارژانتین جام را با شکست مقابل عربستان آغاز کرد، پس از پایان بازی هواداران ارژانتین از تیم خود نا امید شده بودند و کمتر کسی فکر میکرد آلبی سلسته با پنج پیروزی متوالی راهی فینال جام جهانی شود، اما این اتفاق افتاد و لئو مسی در دومین و اخرین فینال خود در جام جهانی حضور دارد و امیدوار است با قهرمانی در جهان کلکسیون افتخارات خود را تکمیل کند.

تیم ملی ارژانتین در اخرین دیدار خود به مصاف کرواسی رفت و موفق شد با نتیجه 3-0 پیروز شود و بلیط دیدار نهایی را برای خود و هوادارانش رزرو کند، گلهای ارژانتین در این دیدار توسط مسی و آلوارز(2) به ثمر رسیده است.

امارو ارقام تیم ملی آرژانتین

تیم ملی ارژانتین در شش بازی اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است، ارژانتین در 5 بازی اخیر خود 5 پیروزی متوالی به دست اورده است.

آرژانتین در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 3 گل دریافت کرده است و در تمامی دیدار های خود موفق به گلزنی شده است، ارژانتین در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و در 3 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ارژانتین در فینال جام جهانی قطر به مصاف فرانسه خواهد رفت، هواداران پر شمار ارژانتین امیدوار هستند جام را در دستان کاپیتان خود ببینند و در ورزشگاه لوسیل جشن قهرمانی برپا کنند.

 

تیم ملی فرانسه:

 

خروس فریاد قهرمانی به سر میدهند؟

 

بازی های اخیر تیم ملی فرانسه

مدافع عنوان قهرمانی در آستانه تاریخ سازی قرار گرفته است، فرانسه در صورت قهرمانی میتواند به دومین تیم جهان پس از ایتالیا تبدیل شود که از عنوان قهرمانی خود دفاع میکند، د‌ر چند ‌روز گذشته بحران انفولانزا در اردوی خروس ها تشدید شده است و بسیاری از بازیکنان فرانسه در استانه از دست دادن فینال مسابقات قرار گرفته اند.

تیم ملی فرانسه در اخرین دیدار خود به مصاف مراکش رفت و موفق شد با گلهای هرناندز و کولو موانی با نتیجه 2-0 مراکش شگفتی ساز را شکست دهد و برای دومین دوره متوالی راهی فینال مسابقات جام جهانی شود.

امارو ارقام تیم ملی فرانسه

تیم ملی فرانسه در شش بازی خود 5 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است.

فرانسه در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله جام را در اختیار دارد، فرانسه در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

خروس های اروپا در فینال جام جهانی به مصاف ارژانتین از قاره امریکای جنوبی خواهند رفت، هواداران فرانسه امیدوار هستند برای دومین دوره متوالی قهرمان جام جهانی شوند و با جام به پاریس برگردند.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی ارژانتین 4-4-2

املیانو مارتینز_مولینا_اوتامندی_ آکونیا_‌رومرو_دپائول_آلیستر_انزو‌فرناندز_دیماریا_الوارز و لیونل مسی

غایبین

پاپو گومز

 

ترکیب احتمالی تیم ملی فرانسه 4-2-3-1

لوریس_واران_کوناته_کنده_تئو‌هرناندز_شومانی_دمبله_فوفانا_گریزمان_ژیرو و کیلیان امباپه

غایبین

‌‌ بنزما_لوکاس‌هرناندز_اوپامکانو_کومان_رابیوت(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

دو تیم در 4 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند،سه پیروزی سهم ارژانتین و یک پیروزی سهم فرانسه بوده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

قهرمانی تیم ملی فرانسه

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آرژانتین و فرانسه
P