پیش بازی دیدار آلاوز‌ و رئال مادرید

پیش بازی دیدار آلاوز‌ و رئال مادرید

زمان برگزاری:30/9/1402

ساعت برگزاری: 23:59

ورزشگاه: مندیزوروتسا

داور مسابقه: اسکودروس

هفته هجدهم رقابت های لالیگا اسپانیا

دپورتیوو آلاوز:

خطر در کمین بابازوروهای اسپانیا

پیش بازی دیدار آلاوز‌ و رئال مادرید

بازی های اخیر د‌پورتیوو آلاوز

الاوز در فصل گذشته با هدایت لوییس گارسیا نتایج خوبی بدست اورده است. الاوز پس از یک فصل دوری از سطح اول فوتبال اسپانیا در فصل گذشته به عنوان اخرین سهمیه(در پلی اف)به لالیگا صعود کرده است. الاوز در فصل جاری نیز عملکرد خوبی داشته است اما برای بقا در لالیگا، نیازمند تلاش بیشتر است!.

آلاوز در اخرین دیدار خود به مصاف خیرونا رفت و با نتیجه 3-0 در این دیدار شکست خورد.این شکست فاصله الاوز با خط قرمز جدول را به عدد 3 کاهش داده است.

امار و ارقام دپورتیوو آلاوز

آلاوز در 17 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 16 امتیاز شده است و در جایگاه 15 جدول قرار گرفته است. الاوز با هدایت لوییس گارسیا 4 پیروزی، 4 تساوی و 9 شکست را تجربه کرده است. الاوز در خط حمله 15 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 23 گل دریافت کرده است. تیم دپورتیوو آلاوز موفق به ثبت 3 کلین شیت در فصل جاری شده است.

بازی پیشرو

الاوز در این هفته میزبان تیم مدعی، رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران آلاوز امیدوار هستند با کسب پیروزی در این مسابقه، یک شگفتی بزرگ‌ رقم بزنند و چند پله در جدول صعود کنند.

رئال مادرید:

تعقیب و گریز ادامه دارد

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید در فصل جاری، در حال پشت سر گذاشتن یک فصل عجیب است. کهکشانی ها در این فصل برخلاف فصول گذشته، یک رقیب جدید در فوتبال اسپانیا دارند، کهکشانی ها طعم صدرنشینی را تنها قبل از مسابقات خیرونا تجربه میکنند!. رئال مادرید در این فصل رکوردهای زیادی خلق کرده است و یکی از بدترین رکورد های کهکشانی ها مربوط به تعداد مصدومین این تیم است. رئال مادرید در این فصل تا کنون مصدومان پر تعدادی داشته است و سه بازیکن دچار پارگی رباط شده اند و این یک رکورد منفی برای کادر بدنساز رئال مادرید به حساب می آید!.

رئال مادرید در آخرین دیدار خود به مصاف ویارئال رفت و با نتیجه 4-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط بلینگهام،رودریگو، براهیم و مودریچ به ثمر رسیده است. گل مودریچ در این دیدار، لوکیتا را به عنوان مسن ترین گلزن فصل جاری لالیگا معرفی کرده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در 17 دیدار خود در لالیگا اسپانیا موفق به کسب 42 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. 13 پیروزی, 3 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان کارلتو در این فصل فوتبال اسپانیا بوده است.

بازگشت نونو اسپریتو به لیگ جزیره

رئال مادرید در خط حمله 38 گل به ثمر رسانده است و پس از خیرونا، بهترین خط حمله لیگ‌را در اختیار دارد. جود بلینگهام با 13 گل در صدر جدول بهترین گلزنان لالیگا و رئال مادرید قرار دارد. در خط دفاع رئال مادرید 11 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع اسپانیا را در اختیار دارد. تیم رئال مادرید در این فصل موفق به ثبت هفت کلین شیت در اسپانیا شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در این هفته میهمان تیم آلاوز در ورزشگاه مندیزوروتسا است. هواداران رئال امیدوار هستند چهاردهمین پیروزی خود در لالیگا را بدست اورند و به روند خوب خود همچنان ادامه دهند.

ترکیب احتمالی دپورتیوو آلاوز 5-4-1

سیورا_گروسابال_آبغار_مارین_دوآرته_لوپز_گوریدی_بلانکو_گوئوارا_ریوجا و ساموئل اومورودین

غایبین

سدلار_سیمئونه

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_گارسیا_واسکز_شوامنی_کروس_والورده_بلینگهام_رودریگو و براهیم دیاز

غایبین

کورتوا_میلیتائو_مندی_گولر_کاماوینگا_وینیسیوس_کارواخال_الابا

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم، سهم الاوز تنها 2 پیروزی و سهم رئال مادرید نیز 17‌ پیروزی بوده است, 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در سه دیدار اخیر دو تیم رئال به پیروزی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P