پیش بازی دیدار آلبانی و اسپانیا

پیش بازی دیدار آلبانی و اسپانیا

زمان برگزاری: 4/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: مرکور اشپیل آرنا

داور مسابقه: گلن نیبرگ

هفته سوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه B

تیم ملی آلبانی:

نگاه ها به سمت شما،خیره است!

پیش بازی دیدار آلبانی و اسپانیا

بازی های اخیر تیم ملی آلبانی

تیم ملی البانی با هدایت سلوینیو برزیلی یکی از جذاب ترین تیم های یورو 2024 تبدیل شده است و با نظر کارشناسان اگر آنها در گروه مرگ مسابقات حضور نداشتد میتوانستند با عملکرد درخشان از گروه خود صعود کنند!. تیم ملی البانی به واسطه حضور بازیکنان خود در لیگ های معتبراروپایی و حضور پرشور هواداران در کشور المان عملکرد خوبی در رقابت ها داشته است و در صورت پیروزی در اخرین مسابقه خود میتواند به عنوان یکی از تیم های صعود کننده خود را معرفی کند!.

تیم ملی آلبانی در اخرین دیدار خود به مصاف کرواسی رفت و با نتیجه 2-2 به تساوی رسیده است. گلهای البانی در این دیدار توسط لاچی و جاسولا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی آلبانی

تیم ملی آلبانی در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 1 تساوی و 1 شکست به دست‌ آورده است . تیم ملی البانی با کسب 1 امتیاز و تفاضل بهتر در جایگاه سوم جدول گروه قرار گرفته است و در آستانه حذف از مسابقات قرار گرفته است.

آلبانی در خط حمله 3 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی آلبانی در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است، توماس استراکوشا سنگربان با تجربه تیم البانی موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی آلبانی در سومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف اسپانیا در شهر دوسلدورف المان خواهد رفت. هواداران تیم ملی البانی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و جشن صعود به مرحله حذفی را برپا کنند.

تیم ملی اسپانیا:

دلافئونته،تیکه گمشده لاروخا!

بازی های اخیر تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا با هدایت دلافوئنته به مراتب بهتر از دوران اخیر(لوئیس انریکه) نتیجه گرفته است. پس از انتخاب دلافوئنته به عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا کمتر کسی در کشور اسپانیا روز های درخشان را پیشبینی میکرد اما سرمربی اسبق تمامی رده های های کشور اسپانیا فراتر از انتظار ها نتیجه گرفته است و تیم ملی اسپانیا را تبدیل به مدعی قهرمانی جام ملت های اروپا کرده است. دلافوئنته به دلیل حضور در تیم های پایه علاقه شدیدی به کشف استعداد و بازی گرفتن از بازیکنان جوان و نوجوان دارد و برگ برنده اسپانیا در رقابت های یورو، میانگین سنی ماتادور ها تبدیل شده است!.

تیم ملی اسپانیا در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی ایتالیا رفته است و با نتیجه 1-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. تنها گل اسپانیا در این دیدار توسط کالافیوری مدافع جوان حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا در دو مسابقه خود در جام ملت های اروپا 2 پیروزی متوالی به دست‌ آورده است . تیم ملی اسپانیا با کسب 6 امتیاز در جایگاه اول جدول گروه قرار گرفته است و صعود خود به مرحله بعد را قطعی کرده است.

اسپانیا در خط حمله 4 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. اسپانیا در خط دفاع گل دریافت نکرده است، اونای سیمون سنگربان با تجربه تیم اسپانیا موفق به ثبت دو کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

تیم ملی اسپانیا در سومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف البانی خواهد رفت. هواداران تیم ملی اسپانیا امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و مرحله گروهی مسابقات را با صدرنشینی به پایان برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی آلبانی 3-4-2-1

استراکوشا_جیمسیتی_آجتی_میتاج‌_هیساج_بایرامی_رامادانی_اصلانی_اسانی_لاچی‌ و آرماندو بروخا

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی اسپانیا 4-3-3

سیمون_ویوان_ناچو_ناواس_گریمالدو_لوپز_مرینو_زیبیمندی_اولمو_تورس و اویارزابال

غایبین

رودری

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 3 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. تیم ملی اسپانیا در هر 3 دیدار به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی اسپانیا

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P