پیش بازی دیدار آلمان و اسکاتلند

پیش بازی دیدار آلمان و اسکاتلند

زمان برگزاری: 25/3/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: آلیانس آرنا

داور مسابقه: کلمن تورپمن

هفته اول رقابت های جام ملت های اروپا گروه A

تیم ملی آلمان:

بدنبال اعاده حیثیت

پیش بازی دیدار آلمان و اسکاتلند

بازی های اخیر تیم ملی آلمان

پس از برکناری هانسی فلیک از هدایت ژرمن ها، ناگلزمن 36 ساله به عنوان سرمربی المان معرفی شده است و سرمربی اسبق تیم بایرن مونیخ در 8 دیدار روی نیمکت مانشافت نشسته است و حاصل آن 4 پیروزی بوده است. تیم ملی آلمان پس از قهرمانی در جام جهانی 2014 روز های خوبی را پست سرنگذاشته است و بدنبال  اعاده حیثیت در خانه خود است!. آلمان تاکنون 13 مرتبه در مسابقات جام ملت ها حضور داشته است و موفق به کسب 3 قهرمانی نیز شده است.

تیم ملی المان در اخرین دیدار خود به مصاف یونان در یک دیدار تدارکاتی رفته است و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای المان در این دیدار توسط پاسکال گروپ و هاورتز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی آلمان

تیم ملی المان در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی,1 تساوی و 1 شکست به دست‌ آورده است و خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

آلمان در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 4 گل دریافت کرده است و تنها در دو دیدار کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی المان در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف اسکاتلند خواهند رفت و هواداران این تیم امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به عنوان یک مدعی قهرمانی معرفی کنند و با روحیه خوب به مصاف دیگر رقبای خود بروند.

تیم ملی اسکاتلند

ارتش تارتان بدنبال خلق شگفتی

بازی های اخیر تیم ملی اسکاتلند

تیم ملی اسکاتلند با هدایت استیو کلارک برای دومین دوره متوالی خود را به جام ملت های اروپا رسانده است تا تعداد حضور خوددر ادوار جام ملت ها را بع عدد 4 برساند.تیم ملی اسکاتلند برخلاف دهه های گذشته از تیم های سطح اول و دوم قاره اروپا فاصله گرفته است و شرایط خوبی ندارد. بهترین نتیجه تیم ملی اسکاتلند در جام ملت های 1992 رقم خورده است و آنها در رتبه هشتم قرار گرفته اند.

آینده مبهم هوملس

تیم ملی اسکاتلند در آخرین دیدار تدارکاتی خود به مصاف فنلاند رفته است و با نتیجه 2-2 در این دیدار متوقف شده است. گلهای اسکاتلند در این دیدار توسط شانکلند و گل‌به‌خودی مدافع حریف به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اسکاتلند

تیم ملی اسکاتلند با هدایت استیو کلارک در پنج مسابقه اخیر خود 1 پیروزی, 2 تساوی و 2 شکست به دست‌ آورده است و خود را آماده مسابقات یورو کرده است.

تیم ملی اسکاتلند در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و تنها در یک دیدار کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اسکاتلند در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف المان، میزبان مسابقات خواهند رفت. هواداران اسکاتلند امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شگفتی اول مسابقات را رقم بزنند و شانس خود برای صعود به مراحل حذفی را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی تیم ملی آلمان 4-2-3-1

نویر_تاح_رودیگر_کیمیش_میتلستادت‌‌_گوندوغان_کروس_اندریچ_فریتز_موسیالا و کای هاورتز

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی اسکاتلند 3-4-2-1

آنگوس‌گونن_هانلی_تیرنی_هندری_رالستون_گیلمور‌_مک‌تومینای_رابرتسون_مک‌گین_چریستیه و شانکلند

غایبین

رابرتسون(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 5 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 4 پیروزی سهم المان بوده است و 1 دیدار با تساوی به اتمام رسیده است. اسکاتلند در سالیان اخیر مقابل المان به پیروزی نرسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی آلمان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P