پیش بازی دیدار آلمان و دانمارک

پیش بازی دیدار آلمان و دانمارک

زمان برگزاری: 9/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: سیگنال ایدونا پارک

داور مسابقه: مایکل اولیور

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی المان

چه وقت گل زدن بود آقای فولکروگ!

پیش بازی دیدار آلمان و دانمارک

بازی های اخیر تیم ملی آلمان

میزبان جام ملت های اروپا با هدایت ناگلزمن عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و هواداران خود را امیدوار به قهرمانی کرده است. تیم ملی المان در هفت مسابقه اخیر خود شکست نخورده است و بنظر میرسد پس از یک دهه افت و عملکرد ضعیف، به شرایط خوب رسیده است. تیم ملی المان با صدرنشینی در گروه اول به سمت قدرتمند جدول رسیده است و برای رسیدن به فینال، رقبای سرسختی همانند دانمارک،اسپانیا و یک تیم از میان فرانسه، بلژیک و پرتغال در پیش دارد. تیم ملی المان در صورت شکست برابر سوئیس کار راحت تری برای رسیدن به فینال مسابقات داشت!.

تیم ملی المان در اخرین دیدار خود به مصاف سوئیس رفته است و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل تیم ملی آلمان در این دیدار توسط نیکولاس فولکروگ در دقیقه 92 به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی آلمان

تیم ملی آلمان در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، دو پیروزی و یک تساوی بدست اورده است. تیم ملی المان بالاتر از سوئیس و مجارستان به عنوان تیم اول ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

خوسلو راهی قطر شد

تیم آلمان در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله مسابقات را در اختیار دارد. تیم آلمان در خط دفاع 2 گل دریافت کرده است. مانوئل نویر سنگربان با تجربه تیم ملی آلمان، یک کلین شیت در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

تیم ملی آلمان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، میزبان تیم ملی دانمارک در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتمند است. هواداران المان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و به مرحله بعد مسابقات صعود کنند.

تیم ملی دانمارک:

وایکینگ ها بدنبال بزرگترین شگفتی جام!

بازی های اخیر تیم ملی دانمارک

شیرهای کپنهاگ در دو دوره اخیر جام ملت های اروپا با هدایت کسپر یولمند نتایج خوبی بدست اورده است. دانمارک در دوره گذشته نیز پس از صعود موفق از مرحله گروهی و پیروزی برابر ولز،جمهوری چک به دیدار نیمه نهایی راه یافته است و با قبول شکست برابر انگلیس میزبان از گردونه مسابقات کنار رفته است و در سال 2024 نیز به مصاف میزبان مسابقات خواهد رفت!. دانمارک در 15 دیدار اخیر تنها در 1 مسابقه شکست خورده است و شرایط خوبی دارد.

تیم ملی دانمارک در اخرین دیدار خود به مصاف صربستان رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رسیده است. دانمارک در این دیدار 3 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است و موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام تیم ملی دانمارک

تیم ملی دانمارک در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا سه تساوی پیاپی بدست اورده است. تیم ملی دانمارک پس از انگلیس به عنوان تیم دوم،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم دانمارک در خط حمله 2 گل به ثمر رسانده است. تیم دانمارک در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است. کسپر اشمایکل سنگربان با تجربه تیم ملی دانمارک موفق به ثبت یک کلین شیت در مسابقات یورو شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی دانمارک در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی المان در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک خواهد رفت. هواداران دانمارک امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و خود را به جمع هشت تیم برتر اروپا برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی آلمان 4-2-3-1

نویر_اشلوتربرگ_رودیگر_کیمیش_میتلستادت‌‌_گوندوغان_کروس_اندریچ_فریتز_موسیالا و کای هاورتز

غایبین

جاناتان تاه

ترکیب احتمالی تیم ملی دانمارک 3-5-2

اشمایکل_وسترگارد_اندرسون_کریستنسن_هولبیرگ_اریکسن_نورگارد_ویکتور‌کریستنسن_الکساندر‌باح‌_پولسن و راسموس هویلوند

غایبین

مورتن هویلند

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 5 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 1 پیروزی سهم تیم ملی المان و 1 پیروزی نیز سهم تیم ملی دانمارک بوده است. 3 دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی آلمان

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P