پیش بازی دیدار آلمان و مجارستان

پیش بازی دیدار آلمان و مجارستان

زمان برگزاری: 30/3/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: ام‌اچ‌پی آرنا

داور مسابقه: دنی ماکلی

هفته دوم رقابت های جام ملت های اروپا گروه A

تیم ملی آلمان:

شروع خیره کننده مانشافت!

پیش بازی دیدار آلمان و مجارستان

بازی های اخیر تیم ملی آلمان

عملکرد ضعیف تیم ملی المان با هدایت فیلیک و ابتدای کار ناگلزمن در تیم ملی، هواداران کشور المان را نا امید از میزبانی مسابقات جام ملت های اروپا کرد اما نتایج درخشان المان در مسابقات اخیر و دیدار افتتاحیه جام ملت ها، امید را به اردوی شاگردان ناگلزمن اورده است و هواداران امیدوار هستند با یک رکوردشکنی تاریخی(جوان تری سرمربی تاریخ) جام قهرمانی را در خانه نگه دارند و یک مرتبه دیگر بر بام فوتبال اروپا تکیه بزنند.

نگرانی فرانسوی ها از مصدومیت امباپه

تیم ملی آلمان در اخرین دیدار خود به مصاف اسکاتلند رفت و با نتیجه 5-1 به پیروزی رسیده است. گلهای المان در این دیدار توسط ویرتز،موسیالا،فولکروگ،هاورتز و امره جان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی آلمان

تیم ملی المان در پنج مسابقه اخیر خود 4 پیروزی و 1 تساوی به دست‌ آورده است. تیم ملی المان با کسب 3 امتیاز و تفاضل گل بهتر در صدر جدول گروه قرار گرفته است.

آلمان در خط حمله(رقابت های یورو) 5 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. المان در خط دفاع نیز 1 گل دریافت کرده است مانوئل نویر سنگربان با تجربه تیم المان موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی المان در دومین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف مجارستان خواهند رفت. هواداران تیم المان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار صدر جدول گروه را حفظ کنند و صعود خود را به مرحله حذفی نیز قطعی کنند.

تیم ملی مجارستان:

خبری از سوپرایز نبود!

بازی های اخیر تیم ملی مجارستان

عملکرد خوب مجارستان در لیگ ملت های اروپا و قرارگرفتن در رتبه دوم، بالا تر المان و انگلیس نوید روز های خوب برای مجارستان با هدایت مارکو روسی ایتالیایی بود اما موفق به تکرار خاطرات خوب در جام ملت ها نشده اند!. مجارستان در مقدماتی جام ملت ها و مسابقات تدارکاتی پیش از شروع جام ملت های اروپا عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت اما شکست در گام اول، کار آنها برای صعود را به اما و اگر کشانده است.

تیم ملی مجارستان در اخرین دیدار خود به مصاف سوئیس رفته است و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورده است. تنها گل مجارستان در این دیدار توسط بارناباس وارگا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی مجارستان

تیم ملی مجارستان در پنج مسابقه اخیر خود 3 پیروزی و 2 شکست به دست‌ آورده است و با کسب صفر امتیاز و تفاصل بهتر در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است

مجارستان در خط حمله(رقابت های یورو) 1 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 3 گل دریافت کرده است. پتر گولاچی سنگربان اول تیم ملی مجارستان موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی مجارستان در دومین دیدار خود در جام ملت های اروپا میهمان میزبان مسابقات، المان در ورزشگاه ام‌اچ‌پی آرنا است. هواداران تیم ملی مجارستان امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی بزرگ رقم بزنند و امید های خود برای صعود از گروه را زنده نگه دارند.

ترکیب احتمالی تیم ملی آلمان 4-2-3-1

نویر_تاح_رودیگر_کیمیش_میتلستادت‌‌_گوندوغان_کروس_اندریچ_فریتز_موسیالا و کای هاورتز

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی مجارستان 3-4-2-1:

گولاچی_اوربین_لانگ_زالای_فیولا_اندرس شافر_آدام ناگی_کرکز_سوبسلای_سالای و بارناباس وارگا

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 5 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند. 2 پیروزی سهم المان و 1 پیروزی سهم مجارستان بوده است. 2 دیدار دو تیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. مجارستان در سه دیدار اخیر مقابل المان شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد تیم ملی آلمان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P