پیش بازی دیدار آلومینیوم و استقلال

پیش بازی دیدار آلومینیوم و استقلال

زمان برگزاری:24/1/1403

ساعت برگزاری: 18:00

ورزشگاه: امام خمینی اراک

داور مسابقه: رضا عادل

هفته بیست‌و سوم رقابت های لیگ برتر ایران

آلومینیوم اراک:

گربه سیاه مدعیان از راه رسید

پیش بازی دیدار آلومینیوم و استقلال

بازی های اخیر آلومینیوم اراک

عملکرد درخشان مجتبی حسینی در ایرالکو همچنان ادامه دارد، الومینیوم اراک در فصل جاری به کابوس مدعیان قهرمانی تبدیل شده است.! آلومینیوم اراک با حضور مجتبی حسینی و بازیکنان جوان تبدیل به یکی از تیم های غول کش لیگ برتر شده است، آلومینیوم مقابل پرسپولیس و سپاهان به پیروزی رسیده است و برابر تراکتور موفق به کسب امتیاز شده است. شاگردان مجتبی حسینی با انگیزه بالا به سراغ اخرین تیم مدعی(استقلال) خواهند رقت و در صورت کسب امتیاز یک رکورد ویژه به نام خود ثبت خواهند کرد. آلومینیوم اراک با میانگین سنی 26.2 یکی از جوان ترین و کم هزینه ترین تیم های فصل جاری لقب گرفته اند.

آلومینیوم اراک در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور سازی در لیگ برتر رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار خارج از خانه به تساوی رسیده است. تنها گل آلومینیوم در این دیدار توسط مهران موسوی مدافع بلند قامت این تیم به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آلومینیوم اراک

آلومینیوم در فصل جاری لیگ برتر در 22 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 30 امتیاز شده است و در رتبه 8 جدول قرار گرفته است. آلومینیوم اراک با هدایت مجتبی حسینی هشت پیروزی، شش تساوی و هشت شکست به دست اورده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

آلومینیوم در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 24 گل دریافت کرده است. احمد گوهری سنگربان اول الومینیوم در این فصل، در هفت دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

الومینیوم در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان استقلال صدرنشین در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران آلومینیوم امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار، به روند خوب خود ادامه دهند و یکی دیگر از تیم های مدعی لیگ را متوقف کنند.

استقلال تهران:

روز های سخت نکونام از راه رسید؟

بازی های اخیر استقلال تهران

جواد نکونام در ابتدای فصل به دلیل عملکرد ضعیف مدیران در نقل و انتقالات همواره با مدیران باشگاه درگیری داشته است و با گذشت 22 هفته از رقابت های لیگ برتر استقلال با کمبود بازیکن مواجه شده است!. مصدومیت صالح حردانی،کوین یامگا،مهدی پور و جدایی ناگهانی سعید مهری در پنجره زمستانی دستان جواد نکونام روی نیمکت استقلال را خالی کرده است. استقلال در فصل جاری عملکرد خوبی با جواد نکونام به ثبت رسانده است و تنها هفت قدم تا قهرمانی فاصله دارد!. مدیران استقلال در روز های اخیر بدنبال پرداخت بدهی باشگاه به طلبکاران، برای دریاف مجوز حرفه ای بوده اند اما تاکنون موفق به رضایت چند بازیکن نشده اند!.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف مس رفسنجان در یکی از جذاب ترین مسابقات هفته بیست و دوم رفت و با نتیجه 2-2 مقابل مس رفسنجان متوقف شده است. هردو گل استقلال در این دیدار توسط گوستاوو بلانکو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 22 دیدار به میدان رفته است. 13 پیروزی، 8 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 47 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 30 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 13 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان آلومینیوم در ورزشگاه امام خمینی شهر اراک است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب احتمالی الومینیوم اراک 3-4-3

گوهری_اکبرپور‌_بدرقه‌_موسوی‌_قهاری_حاجی‌عیدی‌_نوری_جهان‌کهن‌_لیموچی_لطفی و رضا جبیره

غایبین

مرتضی‌تبریزی_شریفات و نقی زاده(احتمالی)

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_مرادمند_چشمی_سیلوا_جلالی_حامدی‌فر_فخرالدینی_ماشاریپوف_رضاوند‌_محمدی و گوستاوو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_یامگا_سهرابیان_مهدی‌پور_حردانی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم تا کنون 7 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، استقلال تهران در 3 مسابقه به پیروزی رسیده است و 4 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. آلومینیوم اراک مقابل استقلال موفق به کسب پیروزی نشده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی استقلال تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P