پیش بازی دیدار آلومینیوم و استقلال

پیش بازی دیدار آلومینیوم و استقلال

پیش بازی دیدار آلومینیوم و استقلال

___ ____ ____ ____

 

آلومینیوم اراک:

کاپیتان علیه تیم سابق در راه قهرمانی!.

 

 

بازی های اخیر آلومینیوم اراک

سیدمهدی رحمتی همراه با آلومینیوم در این فصل عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشته است و فوتبال ایران را امیدوار به داشتن یک مربی جوان و با دانش کرده است، رحمتی در دومین تجربه سرمربیگری خود، نتایج قابل قبولی گرفته است و اگر مساوی های پر تعداد این تیم نبود، آلومینیوم میتوانست یک مدعی جدی در لیگ برتر باشد.! آلومینیوم در 10 دیدار اخیر خود در لیگ برتر شکست نخورده است و در شش مسابقه اخیر خود شش تساوی به دست اورده است!

آلومینیوم در اخرین دیدار خود به مصاف مس کرمان رفت و با تساوی 1-1 در‌کرمان متوقف شد، تک‌گل ارالکو توسط وحید محمدزاده مدافع جلوکشیده این تیم به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آلومینیوم اراک

آلومینیوم اراک در 24 بازی گذشته خود 7‌ پیروزی،12 تساوی و 5 شکست به دست اورده است و با 33 امتیاز در جایگاه 7 جدول قرار گرفته است.

آلومینیوم در خط حمله 17 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 12 گل دریافت کرده است و دومین خط دفاع برتر لیگ ‌را در اختیار دارد.آلومینیوم در 14 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

الومینیوم در این هفته میزبان استقلال در اراک است، هواداران ایرالکو امیدوار هستند روند خوب خود را ادامه دهند و استقلال را نیز مانند سپاهان و پرسپولیس متوقف کنند.

 

 

استقلال تهران:

شکست سنگین بیرون زمین برای آبی‌پوشان!.

 

 

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال درون مستطیل سبز نتایج خوبی به دست اورده است اما مدیران این باشگاه ضربه محکمی به عملکرد درخشان این تیم در فصل گذشته و این فصل زده اند، حذف استقلال از لیگ قهرمانان یک ضربه غیرقابل باور از سمت مدیران این باشگاه بود و عملکرد این باشگاه را زیر سوال برده است. استقلال پس از قهرمانی در فصل گذشته،در این فصل نیز عملکرد خوبی داشته است شانس تکرار قهرمانی را دارد اما قهرمانی این تیم به لطف مدیران بی ارزش شده است!.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب آهن اصفهان رفت و موفق شد با نتیجه 2-0 به پیروزی دست پیدا کند، گلهای استقلال توسط مهدی قایدی و کوین یامگا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم استقلال تهران

استقلال در این فصل موفق به ثبت 14 پیروزی، 7 تساوی و 3 شکست شده است و با 49 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است و فاصله 3 امتیازی تا صدر دارد.

استقلال در خط حمله 35 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 17 گل دریافت کرده است، استقلال در 12 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته میهمان آلومینیوم اراک است، هواداران استقلال امیدوار هستند به روند شکست ناپذیری آلومینیوم پایان دهند و پیروز از شهر اراک خارج شوند.

 

 

 

ترکیب احتمالی الومینیوم اراک 4-4-2

پورحمیدی_محمدزاده_هوشمند_فخرالدینی_نقی‌زاده_زاپاتا_موسوی_قائدرحمتی_احسان‌حسینی_شریفات و محمد رضا آزادی

غایبین

ندارد

 

 

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

‌حسینی_سیلوا_چشمی_غلامی_سلمانی_مهدی‌پور_محبی_مهری_یامگا_قائدی و ارسلان مطهری

غایبین

رضایی_خاقانی_رضاوند(احتمالی)

 

 

 

دیدار های رو در رو

در 5 بازی اخیر دو تیم سهم استقلال 1 پیروزی و 4 بازی با تساوی به اتمام رسیده است، آلومینیوم موفق به پیروزی برابر استقلال نشده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آلومینیوم و استقلال
P