پیش بازی دیدار آلومینیوم و پرسپولیس

پیش بازی دیدار آلومینیوم و پرسپولیس

زمان برگزاری7/2/1403

ساعت برگزاری: 18:15

ورزشگاه: امام خمینی

داور مسابقه: امیر عرب براقی

رقابت های جام حذفی ایران

آلومینیوم اراک:

میانبر برای رسیدن به آسیا!

پیش بازی دیدار آلومینیوم و پرسپولیس

بازی های اخیر آلومینیوم اراک

آلومینیوم در سالهای اخیر و پس از رسیدن به لیگ برتر، نتایج خوبی بدست اورده است و‌ تبدیل به یکی از تیم خوب و با ثبات لیگ برتر ایران شده است. آلومینیوم در جام حذفی نتایج به مراتب بهتر از لیگ برتر بدست اورده است و در سال 2022(دو فصل قبل) با پیروزی برابر پرسپولیس و خلیج فارس ماهشهر راهی فینال مسابقات شد اما با شکست برابر نساجی دست شاگردان رحمتی از جام قهرمانی کوتاه مانده است. آلومینیوم از طریق لیگ برتر شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اسیا ندارد و تنها تمرکز شاگردان مجتبی حسینی برای رسیدن به اسیا، قهرمانی در جام حذفی است!.

آلومینیوم در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب اهن اصفهان در لیگ برتر رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است. آلومینیوم در دو مسابقه اخیر خود عملکرد خوبی نداشته است و موفق به گلزنی نشده است.

امار و ارقام آلومینیوم اراک

آلومینیوم در فصل جاری لیگ برتر در 24 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 30 امتیاز شده است و در رتبه 10 جدول قرار گرفته است. آلومینیوم اراک با هدایت مجتبی حسینی هشت پیروزی، شش تساوی و ده شکست به دست اورده است.آلومینیوم اراک در جام حذفی  یک دیدار به میدان رفته است، الومینیوم با نتیجه 1-0 نساجی را از گردونه مسابقات خارج کرده است.

آلومینیوم در خط حمله 20 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 27 گل دریافت کرده است. احمد گوهری سنگربان اول الومینیوم در این فصل، در هفت دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

الومینیوم در این هفته رقابت های جام حذفی، میزبان پرسپولیس مدعی در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران آلومینیوم امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، به روند خوب خود مقابل پرسپولیس ادامه دهند و قهرمان فقل گذشته را گذشته را از جام،حذف کنند!.

پرسپولیس تهران:

اوسمار بدنبال جبران!

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصول اخیر و پس از حضور آلومینیوم اراک در لیگ برتر ایران با مشکل عجیب روبرو شده است. پرسپولیس در چهار فصل اخیر بیشترین شکست خود در ایران را مقابل الومینیوم اراک مواجه شده است و آلومینیوم اراک تبدیل به گریه سیاه پرسپولیس در ایران شده است!. اوسمار ویرا نیز از زمان برعهده گرفتن تیم پرسپولیس تنها در یک مسابقه و مقابل آلومینیوم اراک موفق به کسب امتیاز نشده است.!

پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا روز های خوبی در لیگ برتر ایران سپری میکند، سرخپوشان پایتخت در 5 دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 تساوی بدست اورده‌اند و در تمام مسابقات موفق به ثبت کلین شیت شده اند!.

امیررضا رفیعی سنگربان جوان پرسپولیس با ثبت چهار کلین شیت پیاپی تبدیل به اولین دروازبان تاریخ لیگ برتر شد که در چهار مسابقه ابتدایی خود موفق به ثبت کلین شیت میشود و بالاتر از محمد رضا اخباری در رتبه اول قرار گرفته است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف صنعت نفت آبادان در لیگ برتر رفت و با نتیجه 3-0 به پیروزی رسیده است. گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط، اسماعیلی‌فر،آلکثیر و کنعانی‌زادگان به ثمر رسیده است.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 24 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 52 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 15 پیروزی، 2 شکست و 7 تساوی به دست اورده است.

حضور کاناوارو در سری آ

پرسپولیس در جام حذفی یک دیدار به میدان رفته است و با نتیجه 3-0 نفت و گاز گچساران را از گردونه مسابقات خارج کرده است.

پرسپولیس در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان عیسی الکثیر با 6 گل است.پرسپولیس در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. پرسپولیس در فصل جاری موفق به ثبت 14 کلین شیت شده است و در جایگاه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته مسابقه جام حذفی ایران، میهمان تیم آلومینیوم در ورزشگاه امام خمینی شهر اراک است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار،روند خوب خود با هدایت اوسمار ادامه دهند و به مرحله بعد جام حذفی صعود کنند.

ترکیب احتمالی الومینیوم اراک 3-4-3

گوهری_نوروزی‌فرد_بدرقه_موسوی‌_قهاری_نقی‌زاده_نوری_اکبرپور‌_لیموچی_لطفی و رضا جبیره

غایبین

مرتضی‌تبریزی

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

امیررضارفیعی_گولسیانی_کنعانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم_ریگی_رفیعی_اورونوف_ترابی_امیری و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_عالیشاه_بیرانوند(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم 9 دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، 4 پیروزی سهم آلومینیوم اراک و 4 پیروزی سهم پرسپولیس تهران بوده است. 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود پرسپولیس تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P