پیش بازی دیدار آمریکا و ولز

پیش بازی دیدار آمریکا و ولز

پیش بازی دیدار آمریکا و ولز

ــ ــ ــ ــ ــ ــ

 

تیم ملی آمریکا:

بازگشت یانکی ها به جام جهانی

 

بازی های اخیر تیم ملی آمریکا

تیم ملی امریکا در سال 2018 موفق نشد به جام جهانی روسیه صعود کند اما پس از پایان جام جهانی روسیه عزم خود را برای صعود به قطر جزم کردن و درنهایت موفق شدن مقتدرانه به جام جهانی 2022 صعود کنند.

پس از قرعه کسی و مشخص شدن گروه تیم ملی امریکا برای دیدار مقابل ایران دو دیدار تدارکاتی مقابل دو تیم آسیایی تدارک دید، امریکایی ها ابتدا به مصاف ژاپن رفتند و با نتیجه 2-0 شکست خوردند و سپس به مقاف عربستان رفتند و با نتیجه 0-0 متوقف شدند.

امار و ارقام تیم ملی آمریکا

تیم ملی امریکا پس از نهایی کردن صعود خود به جام جهانی در شش دیدار به میدان رفت که دو مسابقه به پیروزی رسید و مهم ترین پیروزی این تیم در مقابل مراکش رقم خورد،سه تساوی و یک شکست نیز برای این تیم در کارنامه ثبت شده است.

تیم ملی امریکا در خط حمله 9 گل به‌ ثمر رسانده است اما در 3 بازی موفق به گلزنی نشده است، در خط دفاع این‌ تیم عملکرد خوبی داشته است و تنها 3 گل دریافت کرده است، امریکا در 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی امریکا در اولین گام خود به مصاف ولز خواهد رفت و هواداران امریکا امیدوار هستند با شکست دادن ولز گام بلندی برای صعود از مرحله گروهی به مانند جام جهانی 2014 بردارند.

 

تیم ملی ولز:

اژدهای سرخ پس از 64 سال در جام جهانی

 

بازی های اخیر تیم ملی ولز

تیم ملی ولز پس از 64 سال به جام جهانی صعود کرد، ولز که در گروه خود دوم شده بود به دیدار پل آف راه یافت و موفق شد پس از شکست دادن اتریش و اوکراین به جام جهانی قطر صعود کند.

ولز پس از صعود به جام جهانی در 5 دیدار به میدان رفت, 4 شکست و 1 تساوی حاصل کار این تیم در لیگ ملت های اروپا بود که با قعر نشینی این تیم به پایان رسید.

امار و ارقام تیم ملی ولز

در خط حمله شاگردان روبرت پیج به رهبری گرت بیل 5 گل به ثمر رساندند و و تنها در یک دیدار موفق به گلزنی نشدند,تیم ملی ولز در 5 دیدار اخیر خود 9 گل دریافت کرد و این تیم در تمامی بازی های خود گل دریافت کرد و هرگز موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ولز در اولین گام به مصاف امریکا میرود و هواداران این تیم امیدوار هستند اولین دیدار خود را با پیروزی به پایان برسانند تا به صعود از گروه امیدوار باشند.

 

ترکیب احتمالی امریکا 4-3-3

ترونر_تیم‌رئام_سرجینیو‌دست_زیمرمن_روبینسون_یونس‌موسا_تیلورآدامس_مک‌کنی_آرونسون_فریرا و کریستین پولیسیچ

غایبین

ندارد

 

ترکیب احتمالی ولز 3-4-3

دنی‌وارد_دیویس_رودون_مپهام_ویلیامز_رمزی_آمپادو_کونور‌رابرتس_دنی‌جیمز‌_کیفر‌مور و گرت بیل

غایبین

جو آلن(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

 دو تیم در سال 2020 یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگیر رفته اند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 3 گل مجموع

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آمریکا و ولز
P