پیش بازی دیدار آژاکس و لیورپول

پیش بازی دیدار آژاکس و لیورپول

پیش بازی دیدار آژاکس و لیورپول

ــ ــ ــ ــ‌‌ ــ

اژاکس:

آژاکس
آژاکس

حذف آبرومندانه یا تحقیر دوباره در کرایف ارنا؟

 

بازی های اخیر اژاکس

آژاکس در فصل جاری عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان نداشته است، سه شکست پیاپی برای آلفرد شرودر و شاگردانش ثبت شده است و در اخرین بازی خانگی خود مقابل ناپولی 6 گل دریافت کرده اند.

اژاکس در اخرین دیدار خود به مصاف والویک رفت و با نتیجه 4-1 موفق به پیروزی شد، در این دیدار برخوایس و بروبی هر کدام 2 گل برای اژاکس به ثمر رساندند تا آژاکس صدرنشین باقی بماند.

امار و ارقام آژاکس

آژاکس در 4 بازی گذشته خود تنها یک پیروزی به دست آورده است و در 3 دیدار متوالی اخیر خود شکست خورده است و امیدی به صعود از این گروه ندارد.

آژاکس در خط حمله 8 گل به ثمر رسانده است و در تمامی دیدار ها موفق به گلزنی شده است و در خط دفاع 12 گل دریافت کرده است که تنها در یک دیدار کلین شیت کرده است.

بازی پیشرو

آژاکس در این هفته میزبان لیورپول در ورزشگاه کرایوف آرنا است و هواداران این تیم امید وار هستند آبرومندانه از لیگ قهرمانان فصل جاری به لیگ اروپا نقل مکان کنند.

 

لیورپول:

قرار نیست لک لک ها به ساحل آرامش برسند

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول در فصل جاری نتوانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد، مصدومیت های پیاپی،نبود انگیزه از جمله مشکلات لیورپول در فصل جاری است.

لیورپول در اخرین بازی خود مغلوب ناتینگهام فارست انتهای جدولی شد در این دیدار شاگردان پپ گواردیولا علیرغم حملات زیادی که انجام دادند در ضدحملات نیز اسیب پذیر بودند و در نهایت در دقیقه 55 دروازه خود را باز شده دیدند و اگر عملکرد آلیسون بکر درون دروازه نبود اختلاف گل نیز بیشتر میشد.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا شرایط بهتری نسبت به لیگ برتر دارد شاگردان یورگن کلوپ در چهار دیدار خود موفق به کسب 3 پیروزی و 1 شکست شده اند.

لیورپول در خط حمله عملکرد فوق العاده ای از خود به جا گذاشته است و موفق به زدن 12 گل شده است و در خط دفاع 6 گل دریافت کرده است و تنها یک کلین شیت ثبت کرده است

بازی پیشرو

لیورپول برای نهایی کردن صعود خود تنها به یک امتیاز نیاز دارد و هواداران لیورپول امیدوار هستند تیمشان در کرایوف آرنای هلند با پیروزی موفق به صعود از گروه خود شود.

 

ترکیب احتمالی آژاکس 4-3-3

 

پاسور_سانچز_تیمبر_بلیند_باسي_الوارز_کلاسن_برخوایس_برخواین_تادیچ و براین بروببی

غایبین

کاپلان_تایلور(احتمالی)_رنسچ(احتمالی)

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_آرنولد_گومز_رابرتسون_الیوت_فابینیو_هندرسون_کاروالیو_صلاح و فیرمینیو

غایبین

ماتیپ_دیاز_کیتا_ژوتا_آرتور_کوناته_تیاگو _نونیز(احتمالی)

 

دیدار های رو در رو

دو تیم سه دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند که در هر سه دیدار لیورپول پیروز میدان بوده است و آژاکس موفق به کسب امتیاز نشده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار آژاکس و لیورپول
P