پیش بازی دیدار آیندهوون و آرسنال

پیش بازی دیدار آیندهوون و آرسنال

زمان برگزاری:21/9/1402

ساعت برگزاری: 21:15

ورزشگاه: فلیپس استادیوم

داور مسابقه: توبیاس استیلر

هفته پایانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گروه B

آیندهوون هلند:

صعود راحت هلندی ها

پیش بازی دیدار آیندهوون و آرسنال

بازی های اخیر آیندهوون هلند

تیم آیندهوون با هدایت پیتر بوش سرمربی اسبق دورتموند و لورکوزن، فصل رویایی را پشت سر میگذارد و عملکرد فوق العاده آنها در فصل جاری، هواداران را امیدوار کرده است. ایندهوون در 25 دیدار با هدایت پیتر بوش به میدان رفته است است و تنها در یک دیدار شکست خورده است! ایندوهوون در فصل جاری لیگ برتر هلند رکورد صد در صد پیروزی را ثبت کرده است و مدعی اصلی قهرمانی لقب گرفته است.

ایندهوون در اخرین دیدار خود به مصاف هیرنفین در اردیویزی هلند رفت و با نتیجه 2-0 به پیروزی رسیده است. گلهای ایندهوون توسط ریکاردو پپی و گوس تیل به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آیندهوون هلند

آیندهوون در پنج دیدار فصل خود در لیگ قهرمانان اروپا دو پیروزی،یک شکست و دو تساوی به دست اورده است و با کسب 8 امتیاز، پس از آرسنال در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است و صعود خود را به مرحله بعد قطعی کرده است. آیندهوون در خط حمله خود 7 گل به ثمر رسانده است, در خط آیندهوون 9 گل دریافت کرده است. والتر بنیتز سنگربان آرژانتینی تیم آیندهوون موفق به ثبت یک کلین شیت در اروپا شده است.

بازی پیشرو

آیندهوون در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان میزبان تیم آرسنال در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران آیندهوون امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار انتقام شکست رفت را از توپچی ها بگیرند.

آرسنال انگلیس:

اهداف بزرگ توپچی ها

بازی های اخیر آرسنال انگلیس

تیم ارسنال با هدایت ارتتا موفق شد فقل گذشته پس از شش فصل غیبت در لیگ قهرمانان اروپا، موفق شد مجوز حضور در بالاترین رقابت باشگاهی اروپا را دریافت کند. ارسنال پس از غیبت طولانی مدت عملکرد خوبی از خود به جای گذاشت و با صدرنشینی به مرحله حذفی مسابقات صعود کرد. آرسنال در هفته گذشته پس از 6 پیروزی متوالی شکست خورد و رکورد شکست ناپذیری شاگردان ارتتا پایان یافت.

مصدومیت سردار آزمون

آرسنال در اخرین دیدار خود به مصاف استون‌‌ویلا در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد، ارسنال در این دیدار 5 ضربه درون چارچوب به ثبت رساند اما عملکرد خوب مارتینز مانع گلزنی توپچی های لندن شد.

امار و ارقام آرسنال انگلیس

تیم ارسنال در 5 دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است و با کسب 12 امتیاز صدرنشین گروه خود است و صعود خود را قطعی کرده است.

تیم ارسنال در خط حمله 15 گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله گروه را در اختیار دارد. ارسنال در خط دفاعی 3 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع گروه را نیز در اختیار دارد. تیم ارسنال در 3 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و صدرنشین است.

بازی پیشرو

ارسنال در هفته ششم لیگ قهرمانان میهمان تیم آیندهوون در ورزشگاه فلیپس استادیوم در کشور هلند است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، مرحله گروهی لیگ قهرمانان را به پایان برسانند.

ترکیب احتمالی آیندهوون 4-3-3

بنیتز_رامالو_بوسکاگلی_دست_آنهولت_سایبری_فیرمان_تیل_تیلمن_باکایوکو و لوک‌دی‌یانگ

غایبین

اوبیسپو_کوتچاپ

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_کیویر_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_جورجینیو_تروسارد_اودگارد_نلسون و ادوارد انکتیا

غایبین

تیمبر_پارتی_اسمیت‌رو_ویرا_تومیاسو_وایت(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالهای اخیر 7 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 2 پیروزی سهم آیندهوون و 3 پیروزی نیز سهم آرسنال بوده است. 2 دیدار دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است، ارسنال در کشور هلند مقابل ایندهوون به پیروزی نرسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل میزنند(بله)

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P