پیش بازی دیدار اتریش و ترکیه

پیش بازی دیدار اتریش و ترکیه

زمان برگزاری: 12/4/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: ردبول آرنا

داور مسابقه: آرتور دیاز

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام ملت های اروپا

تیم ملی اتریش:

رویای بزرگ با رالف

پیش بازی دیدار اتریش و ترکیه

بازی های اخیر تیم ملی اتریش

پس از انتخاب رالف رانگنیک به عنوان سرمربی تیم ملی اتریش، انتقاد های بسیار زیادی به فدراسیون کشور اتریش توسط هواداران، به دلیل عملکرد ضعیف و اخراج از منچستریونایتد وارد شد اما عملکرد درخشان طی دو سال اخیر هواداران کشور اتریش را سوپرایز کرده است. تیم ملی اتریش با هدایت رالف رانگنیک به راحتی به مسابقات جام ملت های اروپا صعود کرده است و مسابقات تدارکاتی پیش از شروع رقابت های یورو اعتماد به نفس آنهارا بالا برده است. رالف رانگنیک کارنامه درخشانی در فوتبال المان از خود به جای گذاشته است و هواداران اتریش امیدوار هستند با سرمربی 66 ساله و المانی خود پدیده رقابت ها لقب بگیرند.

تیم ملی اتریش در اخرین دیدار خود به مصاف هلند رفته است و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است. گلهای اتریش در این دیدار توسط اشمیدت،سابیتزر و مالن(گل‌به‌خودی) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اتریش

تیم ملی اتریش در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، دو پیروزی و یک شکست بدست اورده است. تیم ملی اتریش بالاتر از فرانسه و هلند به عنوان تیم اول ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است!.

تیم ملی اتریش در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. تیم اتریش در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است. پاتریک بنتز سنگربان اول تیم ملی اتریش، موفق به ثبت کلین شیت در جام ملت های اروپا نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اتریش در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی ترکیه در ورزشگاه ردبول ارنا لایپزیش خواهد رفت. هواداران اتریش امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

تیم ملی ترکیه:

مونتلا،ماه درخشان اسمان ترکیه؟

بازی های اخیر تیم ملی ترکیه

تیم ملی ترکیه با هدایت وینچنزو مونتلا  نتایج خوبی در جام ملت ها بدست اورده و پس از ناکامی در دو دوره گذشته جام ملت ها پس از 8 سال به مرحله حذفی رسیده است. سرمربی 50 ساله و ایتالیایی تیم ترکیه، اخرین نماینده کشور ایتالیا در جام ملت های اروپا است. پس از حذف ایتالیا،اسلواکی و بلژیک هواداران فوتبال ایتالیا امیدوار هستند مونتلا نماینده خوبی برای کشور آنها باشد!. تیم ملی ترکیه تاکنون 3 مرتبه(جام‌ ملت ها،جام جهانی، جام کنفدراسیون ها)به مقام برنز رسیده است.

تیم ملی ترکیه در اخرین دیدار خود به مصاف جمهوری چک رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی ترکیه در این دیدار توسط هاکان،توسون به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ترکیه

تیم ملی ترکیه در سه دیدار خود در مرحله گروهی جام ملت های اروپا، دو پیروزی و یک شکست بدست اورده است. تیم ملی ترکیه پس از پرتغال به عنوان تیم دوم ،خود را به مرحله حذفی مسابقات رسانده است.

تیم ترکیه در خط حمله 5 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی در خط حمله دارد. تیم ترکیه در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است. تیم ملی ترکیه موفق به ثبت کلین شیت در یورو نشده است.

بازی پیشرو

تیم ملی ترکیه در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های اروپا، به مصاف تیم ملی اتریش در ورزشگاه ردبول آرنا خواهد رفت. هواداران ترکیه امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اتریش 4-3-3

پنتز_دانسو_لینهارت_ام‌ونه_پوشچ_لایمر‌_‌سابیتزر_سیوالد_گریلیتش_بومگارتنر و مارکو ارناتوویچ

غایبین

ویمبر

ترکیب احتمالی تیم ملی ترکیه 4-1-4-1

گونوک_دمیرال_مولدور_بارداکچی_کادیغلو_آیهان_یلدیز_یوکسک_گولر_کوکچو‌ و آلپر ایلماز

غایبین

آیکایدین_هاکان

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 6 دیدار مقابل یکدیگر قرار گرفته اند, سهم تیم ملی اتریش 2 پیروزی و سهم تیم ملی ترکیه نیز 3 پیروزی بوده است. 1 دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P