پیش بازی دیدار اتلتیکومادرید و بارسلونا

پیش بازی دیدار اتلتیکومادرید و بارسلونا

پیش بازی دیدار اتلتیکومادرید و بارسلونا

___ ____ ____ ____ ____

اتلتیکو مادرید:

سیمئونه در تلاش برای متوقف کردن مجدد بارسلونا.

 

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

اتلتیکو به مانند سالهای گذشته در این فصل نیز ثبات کافی را نداشته است،شاگردان سیمئونه در ده دیدار اخیر خود شرایط کاملا متفاوتی داشته اند، انها ابتدا در پنج دیدار اول خود یک پیروزی نیز به دست نیاورده اند اما در پنج دیدار اخیر خود پنج پیروزی به دست اورده اند.! بنظر میرسد اتلتیکو به روز های خوب خود بازگشته است و هواداران خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد امیدوار کرده است.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود در کوپا به مصاف رئال اویدو رفت و با نتیجه 2-0 این تیم‌ را شکست داد،گلهای اتلتیکو در این دیدار توسط لورنته و پابلو باریوس 19 ساله به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در این فصل, 8 پیروزی و 3 تساوی و 4 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با 27 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته اند و فاصله 11 امتیازی تا صدر جدول دارند.

اتلتیکو در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 14 گل دریافت کرده است و در 5 بازی موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میزبان بارسلونا است،هواداران اتلتیکو امیدوار هستند به مانند سال گذشته در این ورزشگاه بارسلونا را شکست دهند و خود را به صدر نزدیک تر کنند.

 

بارسلونا:

FC_Barcelona
FC_Barcelona

توقف رئال بهترین خبر برای ابی اناری پوشان

 

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در این فصل با هدایت ژاوی هرناندز و خرید های بزرگ عملکرد خوبی در لالیگا داشته است و هواداران خود را به قهرمانی امیدوار کرده است، شکست روز گذشته رئال مادرید در مقابل ویارئال نیز انگیزه بازیکنان بارسلونا را افزایش داده است تا با کسب پیروزی در این هفته به تنهایی صدرنشین لیگ ‌شوند.

بارسلونا در آخرین دیدار خود در کوپا به مصاف اینترسیتی رفت و در یک دیدار سخت و دشوار با نتیجه 4-3 این تیم را شکست داد و به مرحله بعد رسید، این دیدار در وقت های قانونی با تساوی 3-3 به پایان رسیده بود، گلهای بارسا در این دیدار توسط دمبله،ارائوخو،فاتی و رافینیا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در 15 بازی خود موفق به کسب 38 امتیاز شده است و در کنار رئال مادرید صدرنشینان لالیگا هستند،12 پیروزی،1 شکست و 2 تساوی حاصل کار ژاوی هرناندز در این فصل بوده است.

بارسلونا در خط حمله با 34 گل زده دومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع بارسلونا تنها 6 گل دریافت کرده است و با 11 کلین شیت با اختلاف نسبت به دیگر رقبا در صدر جدول قرار دارد.

بازی پیشرو

بارسلونا در این هفته به مصاف اتلتیکو مادرید در شهر مادرید خواهد رفت و پیروزی در این دیدار میتواند بارسلونا را به تنهایی صدرنشین لیگ کند و با سه امتیاز از رقیب اصلی خود پیشی بگیرند.

 

 

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_خیمنز_ساویج_مولینا_مانداوا_فلیپه_کوندوگبیا_دیپائول_فلیکس_گریزمان و الوارو موراتا

غایبین

هرموسو

 

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

ترشتگن_ارائوخو_کریستنسن_بالده_کانده_پدری_دیونگ_بوسکتس_فاتی_دمبله و فوران تورس

غایبین

گارسیا_آلبا_لواندوفسکی

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم اتلتیکو مادرید 4 و سهم‌ بارسلونا 10 پیروزی بوده است و 6 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است, در شش دیدار اخیر دو تیم اتلتیکو تنها در یک دیدار شکست خورده است و سه پیروزی سهم شاگردان سیمئونه بوده است.

 

اپشن های شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار اتلتیکومادرید و بارسلونا
P