پیش بازی دیدار اتلتیکو مادرید و اینترمیلان

پیش بازی دیدار اتلتیکو مادرید و اینترمیلان

زمان برگزاری:23/12/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: مترو پولیتانو

داور مسابقه: سیمون مارسینیاک

مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکو مادرید اسپانیا:

برای صعود، شگفتی لازم است!

پیش بازی دیدار اتلتیکو مادرید و اینترمیلان

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید اسپانیا

نتایج اتلتیکو مادرید در دو فصل گذشته با سیمئونه در لیگ اسپانیا و لیگ قهرمانان رو به افول بوده است و خبری از اتلتیکو مدعی در اسپانیا و اروپا نیست!، اتلتیکو مادرید فصل را خوب شروع نکرد و در ابتدای فصل با سرمربی خود قرارداد جدیدی امضا کرد تا شاگردان سیمئونه با انگیزه بالاتری به مسابقات ادامه دهند اما مجدد نتایج سینوسی به سراغ اتلتیکو مادرید آمد و تنها هدف آنها کسب سهمیه چهارم برای حضور در لیگ فهرمانان فصل اینده شده است!. اتلتیکو شانسی برای قهرمانی در لیگ اسپانیا ندارد و هواداران اتلتیکو امیدوار هستند در لیگ قهرمانان باقی بمانند و به مراحل بالاتر صعود کنند. اتلتیکو در 9 مسابقه اخیر خود تنها در 2 مسابقه به پیروزی رسیده است و شرایط خوبی ندارد.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف کادیز انتهای جدولی در لیگ اسپانیا رفت و با نتیجه عجیب 0-2 در این دیدار شکست خورد!. کادیز در این مسابقه پس از 23 هفته طعم پیروزی را چشید!.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید اسپانیا

تیم اتلتیکو در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی، دو تساوی و یک شکست بدست اورده است و با توجه به شکست دیدار رفت، در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار گرفته است.

تیم اتلتیکو در خط حمله به رهبری گریزمان 17 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی دارد, اتلتیکو در خط دفاع نیز 7 گل دریافت کرده است. اتلتیکو مادرید در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم اینتر در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران اتلیتیکو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، شکست 1-0 دور رفت را جبران کنند و نماینده قدرتمند ایتالیا را از گردونه مسابقات خارج کنند!.

اینترمیلان ایتالیا:

افعی ها بدنبال دوگانه!

بازی های اخیر اینتر میلان

اینتر با پیروزی های پیاپی در سری آ، تبدیل به قدرت اول کشور ایتالیا شده اند  یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به حساب می آید.

هواداران اینتر خیالشان بابت قهرمانی در سری آ راحت شده است و تنها هدف آنها برای ادامه فصل، لیگ قهرمانان اروپا است. اینتر پس از پیروزی در هفته گذشته، فاصله خود در صدر جدول با رقبا، به عدد 16 افزایش داده است. اینتر در 15 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و در 14 مسابقه به پیروزی رسیده است.!

اینتر در اخرین دیدار خود به مصاف بولونیا در سری آ ایتالیا رفت و با نتیجه 0-1 به پیروزی رسیده است. تنها گل اینترمیلان در این دیدار توسط یان بیسک به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اینتر میلان ایتالیا

تیم اینتر در هفت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی و چهار تساوی بدست اورده است و با رکورد بدون شکست در فصل جاری لیگ قهرمانان، در آستانه صعود به مرحله بعد قرار گرفته است.

تیم اینتر در خط حمله به رهبری تورام و مارتینز 9 گل به ثمر رسانده است, تیم اینتر در خط دفاع تنها 5 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ قهرمانان را در اختیار دارد. تیم اینتر موفق به ثبت 4 کلین شیت در لیگ قهرمانان شده است و شرایط خوبی در جدول دارد.

بازی پیشرو

اینتر در مسابقه برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم اتلتیکو در ورزشگاه متروپولیتانو شهر مادرید است. هواداران اینتر امیدوار هستند با پیروزی و یا تساوی از پیروزی دیدار رفت خود دفاع کنند و راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شوند.

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_پائولیستا_ساویچ_مانداوا_مولینو_لینو_کوکه_باریوس_دی پائول_ دیپای و الوارو موراتا

غایبین

ویتولو_لمار_کویتا_خیمنز_گریزمان(احتمالی)

ترکیب احتمالی اینترمیلان 3-5-2

زومر_پاوارد_دی‌فرای_باستونی_دارمیان_بارلا_مخیتاریان_هاکان_دیمارکو_مارتینز و مارکوس تورام

غایبین

کوادرادو_سنسی_آگوستو_ارناتوویچ(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در سالهای اخیر دو تیم در سع مسابقه مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. یک پیروزی سهم اتلتیکو و دو پیروزی نیز سهم اینتر میلان بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی اینترمیلان

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P