پیش بازی دیدار اتلتیکو مادرید و دورتموند

پیش بازی دیدار اتلتیکو مادرید و دورتموند

زمان برگزاری:22/1/1403

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: مترو پولیتانو

داور مسابقه: مارکو گوئدا

مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکو مادرید اسپانیا:

سیمئونه، آماده رقابت با بزرگان!

پیش بازی دیدار اتلتیکو مادرید و دورتموند

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید اسپانیا

پیروزی برابر رئال مادرید در لالیگا و اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا، امید هواداران اتلتیکو برای قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان را افزایش داده است!. دیگو سیمئونه سرمربی ارژانتینی و موفق تیم اتلتیکو مادرید قهرمانی در تمام تورنمنت های ممکن با اتلتیکو مادرید را تجربه کرده است و تنها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا حسرت الچولو در دوران پرافتخار خود است. اتلتیکو مادرید تاکنون دو مرتبه به فینال مسابقات راه پیدا کرده است اما رئال مادرید مانع قهرمانی انها شده است!. اتلتیکو مادرید در فصل کاری روز های پر فراز و نشیبی را سپری کرده است و روند سینوسی آنها مانع قهرمانی در لالیگا، جام حذفی و سوپرکاپ اسپانیا شده است. هواداران اتلتیکو برای ادامه فصل تنها یک هدف را دنبال میکنند و امیدوار هستند قهرمانی خود در لیگ قهرمانان را در ورزشگاه ومبلی لندن جشن بگیرند!.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف ویارئال رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای اتلتیکو مادرید در این دیدار توسط ویتسل و سائول نیگوئز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام اتلتیکو مادرید اسپانیا

تیم اتلتیکو در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، پنج پیروزی، دو تساوی و یک شکست بدست اورده است و به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کرده است.

تیم اتلتیکو در خط حمله به رهبری گریزمان 19 گل به ثمر رسانده است و شرایط خوبی دارد, اتلتیکو در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. اتلتیکو مادرید در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 2 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو مادرید در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم دورتموند در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران اتلیتیکو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، یک قدم به صعود نزدیک تر شوند و کار خود برای مسابقه برگشت را راحت تر کنند.

بورسیا دورتموند آلمان:

زنبور ها رویای قهرمانی در سر دارند!

بازی های اخیر بورسیا دورتموند

نتایج خوب دورتموند با هدایت ادین ترزیچ در لیگ قهرمانان اروپا باعث چشم پوشی مدیران و هواداران دورتموند از نتایج ضعیف زنبور ها در بوندسلیگا شده است. دورتموند در فصل اینده دو عملکرد متفاوت از خود به جای گذاشته است، زنبور های وستفالن در لیگ قهرمانان اروپا خود را به عنوان یک مدعی معرفی کرده اند و از گروه مرگ با صدرنشینی به مرحله حذفی صعود کرده اند. دورتموند در بوندسلیگا شرایط خوبی ندارد و با حفظ روند فعالی، سهمیه لیگ قرمانان فصل اینده را از دست خواهد داد!. دورتموند در 6 مسابقه اخیر خود 5 پیروزی بدست اورده است و در 1 مسابقه شکست خورده است.

لمپارد اصلی ترین گزینه تیم ملی کانادا

دورتموند در اخرین دیدار خود به مصاف اشتوتگارت در بوندسلیگا المان رفته است و با نتیجه 1-0 در این دیدار حساس و سرنوشت ساز شکست خورده است. دورتموند در این دیدار 7 ضربه روانه چارچوب اشتوتگارت کرده است اما درخشش الکساندر نوبل سنگربان اشتوتگارت، مانع گلزنی زنبور ها شده است.

امار و ارقام بورسیا دورتموند آلمان

تیم دورتموند در هشت دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا، چهار پیروزی، سه تساوی و یک شکست بدست اورده است و خود را به مرحله یک چهارم نهایی رسانده است.

تیم دورتموند در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 10 گل به ثمر رسانده است!, تیم دورتموند در خط دفاع اما عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است و تنها 5 گل دریافت کرده است. تیم دورتموند در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا، موفق به ثبت 4 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

دورتموند در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه متروپولیتانو کشور اسپانیا است. هواداران دورتموند امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی رقم بزنند و کار خود برای صعود را راحت تر کنند.

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_خیمنز_کوئتا_ویتسل_مولینا_لینو_کوکه_لورنته_دی پائول_ موراتا و انتونی گریزمان

غایبین

دیپای_لمار_ویتولو_هرموسو(احتمالی)

ترکیب احتمالی بورسیا دورتموند 4-3-3

کوبل_هوملس_ماتسن_ریرسون_سوله_امره‌جان_سابیتزر_سانچو_برانت_آدیمی و نیکلاس فولکروگ

غایبین

بنسبینی_مالن(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دوتیم در سالهای اخیر 2 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 1 پیروزی سهم اتلتیکو مادرید و 1 پیروزی نیز سهم بورسیا دورتموند بوده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی اتلتیکو مادرید

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P