پیش بازی دیدار‌ اتلتیکو مادرید و رئال مادرید

پیش بازی دیدار‌ اتلتیکو مادرید و رئال مادرید

زمان برگزاری:2/7/1402

ساعت برگزاری: 22:30

ورزشگاه: متروپولیتانو

داور مسابقه: خاویر رویاس

هفته ششم ‌رقابت های لالیگا اسپانیا

اتلتیکو مادرید:

سیمئونه بدنبال طلسم شکنی

پیش بازی دیدار‌ اتلتیکو مادرید و رئال مادرید

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

شروع خوب اتلتیکو در لالیگا اسپانیا، با دو ناکامی در دو هفته گذشته به پایان یافته است. پس پیروزی هفت گله اتلتیکو مادرید این تیم فه مصاف والنسیا در رفت و با نتیجه 3-0 شکست خورد تا اولین شکست فصل شاگردان سیمئونه به ثبت برسد.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف لاتزیو در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، شاگردان سیمئونه فاصله اندکی تا اولین پیروزی فصل در اروپا داشتند اما دروازبان لاتزیو برد را از چنگ اتلیتکو در آورد!

آمار و ارقام اتلتیکو مادرید

اتلتیکو در این فصل, 2 پیروزی, 1 تساوی و 1 شکست در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با 7 امتیاز و یک دیدار کمتر نسبت به رقبا، در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

اتلتیکو در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و در 2 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو در مهم ترین دیدار این هفته فوتبال اسپانیا میزبان رئال مادرید در شهراورد شهر مادرید است، هواداران اتلتیکو امیدوار هستن ورزشگاه را با پیروزی تیم محبوبشان ترک کنند.

رئال مادرید:

معجزه بلینگهام تمامی ندارد

بازی های اخیر رئال مادرید

محبوب ترین بازیکن رئال مادرید در این فصل به تنهایی با گل های خود 8 امتیاز برای کهکشانی ها به ثبت رسانده است و هر هفته نزد هوادارارن رئال مادرید محبوب تر میشود، جود بلینگهام ستاره 20 ساله انگلیسی رئال مادرید پس از جا به جایی رکورد های مختلف، به رکورد ویژه راموس، کاپیتان سابق رئال مادرید نیز حمله کرده است. گل های دقایق پایانی بلینگهام باعث شده هواداران رئال را باد کاپتان سابق خود انداخته است و یاد راموس تایم های معروف.

رئال مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف یونیون برلین در لیگ قهرمانان اروپا رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است، تنها گل رئال توسط جود بلینگهام در دقیقه 94 به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام رئال مادرید

رئال مادرید در پنج دیدار خود موفق به کسب 15 امتیاز شده است و در جایگاه دوم، پس از خیرونا شگفتی ساز قرار گرفته است. رئال مادرید در خط حمله با درخشش بلینگهام 10 گل به ثمر رسانده است بلینگهام با پنج گل بهترین گلزن رئال و لالیگا است. در خط دفاع رئال مادرید سه گل دریافت کرده است و در دو دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در ششمین دیدار خود میهمان اتلتیکو مادرید در ورزشگاه متروپولیتانو شهر مادزید است. هواداران رئال امیدوار هستند ششمین پیروزی پیاپی خود را جشن بگیرند و به صدرجدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ساویج_مولینا_خیمنز_لورنته_کوکه_موراتا_ریکوئلمه_کوریا و انتونی گریزمان

غایبین

دی‌پائول_مانداوا_لمار_بازیوس_سویونچوک(احتمالی)

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

کپا_رودیگر_آلابا_گارسیا_واسکز_شوامنی_کروس_والورده_رودریگو_بلینگهام و خوسلو

غایبین

_گولر__کورتوا_میلیتائو_کارواخال(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم رئال مادرید 9 و سهم‌ اتلتیکو 4 پیروزی بوده است و 5 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است, در ده دیدار اخیر دو تیم اتلتیکو تنها در یک دیدار به پیروزی رسیده است.!

آپشن های شرطبندی

برد و مساوی رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P