پیش بازی دیدار اتلتیکو‌ و ‌رئال مادرید

پیش بازی دیدار اتلتیکو‌ و ‌رئال مادرید

زمان برگزاری:28/10/1402

ساعت برگزاری: 23:59

ورزشگاه: متروپولیتانو

داور مسابقه: گیلرمو فرناندز

رقابت های جام جذفی فوتبال اسپانیا

اتلتیکو مادرید:

راند سوم به نفع سیمئونه؟

پیش بازی دیدار اتلتیکو‌ و ‌رئال مادرید

بازی های اخیر اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادرید در فصل جاری مسابقات لالیگا، شانس قهرمانی ندارد و تنها هدف شاگردان سیمئونه کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای فصل آینده است. حذف در لحظات پایانی سوپرکاپ اسپانیا دومین جام فصل را از اتلتیکو مادرید گرفت و دومین جام از دست شاگردان سیمئونه رفت. اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان و جام حذفی اسپانیا همچنان حضور دارد اما قرعه سخت، کار اتلتیکو را سخت تر کرده است و آنها برای صعود باید به مصاف اینتر و رئال مادرید بروند!.

اتلتیکو مادرید در اخرین دیدار خود به مصاف رئال مادرید در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا رفت و با نتیجه 5-3 در این دیدار شکست خورد. گلهای اتلتیکو در این دیدار توسط هرموسو،گریزمان و رودیگر(گل‌به‌خودی) به ثمر رسیده است. اتلتیکو در این دیدار تا دقیقه 85 از رئال مادرید پیش بود اما در نهایت با دریافت گل تساوی در وقت های اضافه شکست خورد.

آمار و ارقام اتلتیکو مادرید

تیم اتلتیکو مادرید در پنج دیدار اخیر خود 2 پیروزی, 2شکست و 1 تساوی بدست اورده است. اتلتیکو مادرید در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 13 گل دریافت کرده است و در 1 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

اتلتیکو مادرید در جام حذفی فوتبال اسپانیا به مصاف رئال مادرید در ورزشگاه خانگی خود خواهد رفت. هواداران اتلتیکو مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، همشهری خود را از گردونه مسابقات خارج کنند و به مرحله بالاتر صعود کنند.

رئال مادرید:

رونمایی از قهرمان در زمین دشمن!

بازی های اخیر رئال مادرید

رئال مادرید اولین جام فصل را با آنجلوتی بدست اورد و هواداران رئال مادرید امیدوار هستند سه جام دیگر در فصل جاری بدست اورند و برای اولین بار در تاریخ خود، سه گانه را بدست ا‌ورند. رئال مادرید برای کسب سه گانه شرایط فوق العاده ای در لالیگا اسپانیا دارد و بنظر میرسد با حفظ روند فعلی، شاگردان آنچلوتی در انتهای فصل باری دیگر قهرمان لالیگا خواهند شد. رئال مادرید در جام حذفی با قرعه سخت اتلتیکو مواجه شده است و بنظر میرسد سخت ترین نبرد آنها در جام حذفی برای قهرمانی این دیدار باشد، این دیدار حاشیه های زیادی از روز های قبل داشته است و باشگاه اتلتیکو اعلام کرد به هیچ عنوان برای قهرمانی رئال تونل نخواهند زد و انچلوتی سرمربی رئال مادرید در کنفرانس پیش از مسابقه اعلام کرد این مسئله برای ما مهم نیست و تونل نزدن آنها اهمیتی ندارد!. رئال مادرید در لیگ قهرمانان نیز با رکورد صد در صد پیروزی به مرحله حذفی رسیده است و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در اروپا است.

رئال مادربد در اخرین دیدار خود به مصاف بارسلونا رفت و با نتیجه پر گل 4-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای رئال مادرید در این دیدار توسط رودریگو و وینیسیوس(3) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقم رئال مادرید

رئال مادرید در پنج دیدار اخیر خود 5 پیروزی پیاپی بدست اورده است و با قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا پای به جام حذفی خواهد گذاشت. رئال در خط حمله با رهبری زوج برزیلی خود 14 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است و در 2 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا به مصاف اتلتیکو مادرید در ورزشگاه متروپولیتانو خواهد رفت هواداران رئال مادرید امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مراحل بالاتر برسانند.

ترکیب احتمالی اتلتیکو مادرید 5-3-2

اوبلاک_هرموسو_ساویج_ویتسل_مولینا_لینو_کوکه_سائول_دی پائول_ موراتا و انتونی گریزمان

غایبین

ویتولو_پائولو_لمار_باریوس_مانداوا

ترکیب احتمالی رئال مادرید 4-3-1-2

لونین_رودیگر_ناچو_مندی_کارواخال_شوامنی_کاماوینگا_والورده_بلینگهام_خوسلو و وینیسیوس جونیور

غایبین

کورتوا_میلیتائو_الابا_رودریگو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم اتلتیکو مادرید 5 و سهم‌ رئال مادرید نیز 9 پیروزی بوده است و 6 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود رئال مادرید

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P