پیش بازی دیدار اتلتیک بیلبائو‌ و بارسلونا

پیش بازی دیدار اتلتیک بیلبائو‌ و بارسلونا

زمان برگزاری:4/11/1402

ساعت برگزاری: 23:59

ورزشگاه: سن مامس

داور مسابقه: سانچز مارتینز

رقابت های جام حذفی اسپانیا

اتلتیک بیلبائو:

روز های خوش والورده

پیش بازی دیدار اتلتیک بیلبائو‌ و بارسلونا

بازی های اخیر اتلتیک بیلبائو

بیلبائو با هدایت ارنستو والورده روز های خوبی را پشت سر میگذارد و نتایج فوق العاده در فصل جاری، آنهارا تبدیل به یکی از تیم مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان کرده است. اتلتیک بیلبائو در 15 دیدار اخیر خود تنها در یک دیدار شکست خورده است و در 11 مسابقه به پیروزی رسیده است!. والورده در سه تقابل خود با ژاوی هرناندز و تیم اسبق خود شکست خورده است و بدترین امار پس از بازگشت مجدد به بیلبائو را در مقابل تیم سابق خود، بارسلونا داشته است. هواداران اتلتیک بیلبائو امیدوار هستند با عوض شدن قانون جذب بازیکن(تنها از ایالت باسک) چند بازیکن با کیفیت در پنجره نقل و انتقالات پیشرو جذب کنند و به ادامه فصل امیدوار تر شوند.

اتلتیک بیلبائو در اخرین دیدار خود به مصاف والنسیا در لالیگا اسپانیا رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. بیلبائو در این دیدار عملکرد خوبی در خط حمله داشت اما درخشش سنگربان گرجستانی تیم والنسیا، مانع گلزنی آنها شد.

آمار و ارقام اتلتیک بیلبائو

اتلتیک بیلبائو در جام حذفی اسپانیا چهار دیدار به میدان رفته است. اتلتیک بیلبائو عملکرد خوبی داشته است و چهار پیروزی بدست اورده است، بیلبائو ابتدا تیم روبی،کایون، ایبار و در نهایت الاوز را از گردونه مسابقات خارج کرده اند و خود را به این مرحله رسانده اند. اتلتیک بیلبائو 10 گل در خط حمله به ثمر رسانده است و 1 گل نیز دریافت کرده است. اتلتیک بیلبائو موفق به ثبت 3 کلین شیت در جام حذفی شده است.

بازی پیشرو

اتلتیک بیلبائو در این هفته میزبان بارسلونا در جام حذفی اسپانیا است. هواداران اتلتیک بیلبائو امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار یک شگفتی رقم بزنند و خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند و به کسب اولین قهرمانی با والورده امیدوار باشند.

بارسلونا:

آخرین تیر ژاوی هرناندز!

بازی های اخیر بارسلونا

بارسلونا در یک ماه اخیر 5 پیروزی از 6 مسابقه خود بدست اورده است و تنها شکست آنها در مقابل رئال مادرید در فینال سوپرکاپ اسپانیا بوده است. بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان شانس زیادی برای قهرمانی ندارد و تنها شانس ژاوی هرناندز برای کسب جام در فصل کاری، قهرمانی در جام حذفی اسپانیا است. بارسلونا با 31 قهرمانی در جام حذفی پرافتخار ترین تیم اسپانیایی لقب گرفته است. بارسلونا در دو فصل گذشته موفق به کسب قهرمانی در جام حذفی نشده است و هواداران این تیم امیدوار هستند در فصل جاری جام را بالای سر ببرند.

بارسلونا در اخرین دیدار خود به مصاف رئال بتیس رفت و با نتیجه 4-2 به پیروزی رسیده است. گلهای بارسلونا در این دیدار توسط فلیکس و تورس(3) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام بارسلونا

بارسلونا در جام حذفی اسپانیا دو دیدار به میدان رفته است. بارسلونا عملکرد خوبی در جام حذفی داشته است و دو پیروزی بدست اورده است، بارسلونا ابتدا تیم دپورتیوا بارباسترو، و در نهایت سالامانکا را از گردونه مسابقات خارج کرده اند و خود را به این مرحله رسانده اند. بارسلونا 6 گل در خط حمله به ثمر رسانده است و 3 گل نیز دریافت کرده است. بارسلونا در جام حذفی موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

بارسلونا در مهم ترین مسابقه جام حذفی اسپانیا میهمان اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه سن مامس است. هواداران بارسلونا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند و همچنان امیدوار به قهرمانی در جام حذفی باشند.

ترکیب احتمالی اتلتیک بیلبائو 4-2-3-1

سیمون_پاردس_ویویان_برچیچه_لکو_پارادوس_هررا_مونیان_سانکت_نیکو ویلیامز و آسیر ویلالیبر

غایبین

وسگا_مارکوس_اینیاکی‌ویلیامز_گارسیا(احتمالی)

ترکیب احتمالی بارسلونا 4-3-3

پنا_ارائوخو_کانده_بالده_روبرتو_پدری_گوندوغان_دیونگ_فلیکس_تورس و لواندوفسکی

غایبین

ترشتگن_گاوی_آلونسو_رافینیا_کانسلو_مارتینز_کریستنسن (احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر سهم اتلتیک بیلبائو 5 پیروزی و سهم بارسلونا نیز 12 پیروزی بوده است 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. چهار دیدار اخیر دو تیم با پیروزی بارسلونا به پایان رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P