پیش بازی دیدار اردن‌ و قطر

پیش بازی دیدار اردن‌ و قطر

زمان برگزاری:21/11/1402

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: لوسیل

داور مسابقه: ما نینگ

فینال رقابت های جام ملت های آسیا

تیم ملی اردن:

تنها یک گام برای حماسه تاریخ

پیش بازی دیدار اردن‌ و قطر

بازی های اخیر تیم ملی اردن

تیم ملی اردن با هدایت حسین عموته در جام ملت های اسیا عملکرد درخشان و خیره کننده ای از خود به جای گذاشته است و بسیاری از رکورد های فوتبال این کشور در تاریخ را به نام خود به ثبت رسانده است. تیم ملی اردن برخلاف پیشبینی ها با اقتدار برای اولین مرتبه در تاریخ خود به فینال مسابقات اسیایی صعود کرده است و حسین عموته سرمربی مراکشی تیم ملی اردن امیدوار است با قهرمانی در این تورنمنت یک حماسه تاریخی را رقم بزند و اردن را بر بام فوتبال اسیا قرار دهد.

تیم ملی اردن در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی کره جنوبی در نیمه نهایی اسیا رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای اردن توسط النعیمات و التعمری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اردن

تیم ملی اردن در شش دیدار خود در جام ملت های اسیا، چهار پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است و خود را برای اولین مرتبه در تاریخ به مرحله فینال مسابقات رسانده است.

خرید جدید سپاهان

تیم ملی اردن در خط حمله به رهبری التعمری و النعیمات 11 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی اردن در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است. یزید ابولیلا سنگربان شماره یک تیم ملی اردن در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اردن در اولین مسابقه تاریخ خود در فینال جام ملت های اسیا، به مصاف تیم ملی قطر در ورزشگاه لوسیل خواهد رفت. هواداران تیم ملی اردن امیدوار هستند با پیروزی برابر میزبان مسابقات، شگفتی تاریخی خود را کامل کنند و قهرمان مسابقات شوند.

تیم ملی قطر:

موفقیت اتفاقی نیست!

بازی های اخیر تیم ملی قطر

عنابی پوشان با بهترین نسل تاریخ خود برای دومین مرتبه پیاپی به فینال مسابقات جام ملت های اسیا در حضور تیم های کره،ژاپن،عربستان، استرالیا و ایران رسیده اند و در حضور بزرگان قاره کهن به یک افتخار بزرگ رسیده اند. شاکله اصلی تیم ملی قطر با هدایت فلیکس سانچز در تیم ملی امید قطر و در سالهای پیش شکل گرفته است و تیم ملی قطر تلاش زیادی برای رسیدن به قله اسیا کرده است. قطر با رکورد صد در صد پیروزی به فینال مسابقات رسیده است و در صورت قهرمانی با هدایت مارکز لوپز یک رکورد ویژه برای خود به ثبت خواهد رساند.

تیم ملی قطر در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی ایران رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی رسیده است. گلهای تیم ملی قطر در این دیدار توسط عبدالسالم،موئزعلی و اکرم عفیف به ‌ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی قطر

تیم ملی قطر در شش دیدار خود در جام ملت های اسیا، شش پیروزی بدست اورده است و خود را برای دومین مرتبه متوالی به فینال مسابقات رسانده است.

تیم ملی قطر در خط حمله با درخشش اکرم عفیف 11 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی قطر در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است. مشعل برشام سنگربان شماره یک تیم ملی قطر در 3 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

تیم ملی قطر در مرحله فینال جام ملت های اسیا به مصاف تیم ملی اردن در ورزشگاه لوسیل در کشور خود خواهد رفت. هواداران تیم ملی قطر امیدوار هستند با پیروزی برابر تیم ملی اردن، به مقام قهرمانی دست پیدا کنند و از عنوان قهرمانی در کشور خود دفاع کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اردن 3-4-2-1

ابولیلا_ماریه‌‌_العرب_‌عبدالله‌نسیب_احسان‌حداد_‌محمودالرشدان_‌نور‌الراوابدح‌_محمد‌علی‌هاشئش_علی‌اولولن_النعیمات و موسی التعمری

غایبین

ندارد

ترکیب احتمالی تیم ملی قطر 3-5-2

برشام‌_سلمان_مندس_المهدی‌علی_محمدواد_‌‌پدرومیگل_حسن‌‌الهیدوس_احمدفتحی_جاسم‌‌عبدالسالم_اکرم‌عفیف و موئز ‌علی

غایبین

ندارد

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 5 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند، 1 دیدار با پیروزی تیم ملی اردن و 3 دیدار با پیروزی تیم ملی فطر به پایان رسیده است و 1 دیدار نیز با تساوی به اتمام رسیده است. تیم ملی اردن در اخرین تقابل دو تیم به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P