پیش بازی دیدار اردن‌ و کره جنوبی

پیش بازی دیدار اردن‌ و کره جنوبی

زمان برگزاری:17/11/1402

ساعت برگزاری: 18:30

ورزشگاه: احمد‌ بن ‌علی

داور مسابقه: محمدعبدالله حسن محمد

نیمه نهایی رقابت های جام ملت های اسیا

تیم ملی اردن:

شگفتی سازها بدنبال تاریخ سازی

پیش بازی دیدار اردن‌ و کره جنوبی

بازی های اخیر تیم ملی اردن

تیم ملی اردن با هدایت حسین عموته سرمربی مراکشی اسبق السد و تیم ملی مراکش، شگفتی بزرگی در آسیا رقم زده است و برای اولین مرتبه در تاریخ خود به جمع چهار تیم پایانی راه یافته است.! تیم ملی اردن تا کنون 5 مرتبه در جام ملت های اسیا حضور داشته است و در استانه ثبت یک شگفتی بزرگ و تاریخی در کشور قطر است. فوتبال اردن در سالهای اخیر پیشرفت زیادی داشته است و حضور بازیکنان لژونر در ترکیب تیم ملی این ‌کشور باعث پیشرفت سطح فنی اردنی ها شده است. بدون شک بهترین بازیکن اردن، موسی التعمری نام دارد که در لیگ یک فرانسه توپ میزند!.

تیم ملی اردن در اخرین دیدار خود به مصاف تاجیکستان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل اردن توسط وحدت هنانوف(گل به خودی) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی اردن

تیم ملی اردن در پنج دیدار خود در جام ملت های اسیا، سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست بدست اورده است و خود را برای اولین مرتبه در تاریخ به مرحله نیمه نهایی مسابقات رسانده است.

تیم ملی اردن در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است. تیم ملی اردن در خط دفاع 5 گل دریافت کرده است. یزید ابولیلا سنگربان شماره یک تیم ملی اردن در 2 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

تیم ملی اردن در اولین مسابقه تاریخ خود در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیم ملی کره جنوبی در ورزشگاه احمد بن علی قطر خواهد رفت. هواداران تیم ملی اردن امیدوار هستند با پیروزی برابر تیم ملی کره جنوبی، یک شگفتی تاریخی رقم بزنند و به فینال مسابقات صعود کنند!.

تیم ملی کره جنوبی:

کلینزمن قصد حذف شدن ندارد!

بازی های اخیر تیم ملی کره جنوبی

تیم ملی کره جنوبی در جام ملت های اسیا فراز و نشیب زیادی داشته است و این عملکرد باعث اعتراض هواداران کره جنوبی به سرمربی این تیم شده است. تیم ملی کره جنوبی در شرایطی خود را به نیمه نهایی جام ملت های اسیا رسانده است که اگر گلهای دقایق پایانی ستارگان کره جنوبی نبود، ببر های شرق اسیا خیلی زود جام را ترک میکردند!. پس از حذف تیم ملی ژاپن و استرالیا، کره جنوبی در کنار تیم ملی ایران شانس های قهرمانی در جام ملت های اسیا هستند. یورگن کلینزمن سرمربی نام اشنای تیم ملی کره جنوبی در مصاحبه قبل بازی اعلام کرد به تیم ملی ایران فکر نمیکنند و هدف اول آنها رسیدن به فینال و سپس قهرمانی است.

خرید جدید استقلال

تیم ملی کره جنوبی در اخرین دیدار خود به مصاف استرالیا رفت و با نتیجه 2-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است. هردوگل تیم ملی کره جنوبی توسط سون هیونگ مین به ثمر رسیده است، این دیدار در طول وقت های قانونی با نتیجه 1-1 و گل دقیقه 96 سون به پایان رسیده است.

بازی پیشرو

تیم ملی کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی جام ملت های اسیا به مصاف تیم ملی اردن در ورزشگاه احمد بن علی خواهد رفت. هواداران کره جنوبی امیدوار هستند برخلاف مسابقه دورگروهی با اردن، با یک عملکرد درخشان به پیروزی دست پیدا کنند و به فینال مسابقات صعود کنند.

ترکیب احتمالی تیم ملی اردن 3-4-2-1

ابولیلا_علی‌هاشئش‌_العرب_‌عبدالله‌نسیب_احسان‌حداد_‌عاید_‌ابراهیم‌صادح‌_یوسف‌جالبوش_النعیمات و موسی التعمری

غایبین

علی اولوان_سالم اجالین

ترکیب احتمالی تیم ملی کره جنوبی 4-4-2

هیون‌هوجو_کیم‌جی‌سو_گیون‌کیم_هایون‌جونگ_ووسئول_هوانگ_جیونگ‌لی_تائهان_کانگ‌‌لی_سونگ‌چی و سون هیونگ‌ مین

غایبین

کیم‌مین‌جائه

دیدار های رو در‌ رو

در 6 دیدار اخیر دو تیم سهم کره جنوبی 4 پیروزی بوده است,2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. اردن در سالیان اخیر مقابل کره جنوبی به پیروزی نرسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

صعود کره جنوبی

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P