پیش بازی دیدار ارسنال و نیوکاسل

پیش بازی دیدار ارسنال و نیوکاسل

پیش بازی دیدار ارسنال و نیوکاسل

ـــ‌ـ‌ ـــ ـــ ـــ ــــ

آرسنال:

رویای قهرمانی توپچی ها همچنان ادامه دارد

 

بازی های اخیر آرسنال

خوشبینانه ترین هوادار ارسنال شاید فکرش را هم نمیکرد هدیه کریسمس سال 2023 اختلاف امتیاز 7 با تیم منچستر سیتی در صدر جدول برای تیمش ارسنال باشد، ارسنال در این فصل رویای قهرمانی در سر دارد و هدایت توپچی ها در دستان ارتتا برای شلیک به هدف است، ارسنال هفته به هفته به رویای قهرمانی نزدیک تر میشود.

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف برایتون رفت و موفق شد با نتیجه 4-2 مرغان دریایی را شکست دهد و به پنجمین پیروزی متوالی خود دست پیدا کند.گلهای ارسنال در این دیدار توسط مارتینلی،اودگارد،انکتیا و ساکا به ثمر رسیده است.

امار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 43 امتیاز در 16 بازی شده است که حاصل، 14 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست است.

آرسنال در خط حمله 40 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله برتر لیگ‌ را در اختیار دارد، آرسنال در خط دفاع 14 گل دریافت کرده، آرسنال در هفت دیدار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود نیز شده است.

بازی پیشرو

آرسنال در این هفته میزبان نیوکاسل در ورزشگاه امارات شهر لندن است و هواداران این تیم امیدوار هستند این سه امتیاز را در خانه خود نگه دارند و اختلاف 7 امتیازی خود با تیم دوم‌ را حفظ کنند.

 

نیوکاسل:

شگفتی سازی کلاغ ها تکمیل میشود؟!

 

بازی های اخیر نیوکاسل

نیوکاسل فقل گذشته سال میلادی را با قعر نشینی آغاز کرد و بسیاری از هواداران این تیم امید به بقا در لیگ را نیز نداشتند اما نیوکاسل با مالکان عربستانی و ادی هاو 45 ساله به عنوان مربی موفق شدند با عملکرد درخشان سال میلادی جدید را با رتبه سوم اغاز کنند و بسیاری از هواداران این تیم امید زیادی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز دارند.

نیوکاسل در اخرین دیدار خود به مصاف لیدز یونایتد رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار خانگی متوقف شد، نیوکاسل در این دیدار 5 ضربه به چارچوب حریف وارد کرد اما تمامی ضربات توسط دروازبان لیدز مهار شد.

امار و ارقام نیوکاسل

نیوکاسل در فصل جاری عملکردی فوق العاده داشته است و تنها در یک بازی شکست خورده است و کلاغ ها در 9 دیدار تیم برتر زمین بوده اند، نیوکاسل هم اکنون با 34 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است.

نیوکاسل در خط حمله 32 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع با 11 گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را تشکیل داده است نیکو پوپ دروازبان ملی پوش این فصل نیوکاسل با ثبت 9 کلین شیت بهترین عملکرد را در اختیار دارد.

بازی پیشرو

نیوکاسل در این هفته به مصاف ارسنال میرود، هواداران این تیم امیدوار هستند با رقم زدن یک شگفتی دومین شکست فصل ارسنال را رقم بزنند و خود را به جایگاه دوم جدول برسانند.

 

 

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رمزدل_مالاش_وایت_سالیبا_تیرنی_پارتی_ژاکا_ساکا_اودگارد_مارتینلی و انکتیا

غایبین

نلسون_ژسوس

 

ترکیب احتمالی نیوکاسل 4-3-3

پوپ_بورن_بوتمان_شار_ترپیر_لونگستاف_گیمارش_ویلوک_آلیمرون_جوئلینتون و ویلسون

غایبین

تارگت_ایساک_شلوی_کرافت

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم ارسنال 18 پیروزی و سهم نیوکاسل 2 پیروزی بوده است دو تیم در بیست بازی اخیر هرگز به تساوی نرسیده اند.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هندکیپ +1.5 نیوکاسل

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ارسنال و نیوکاسل
P