پیش بازی دیدار ارژانتین و کرواسی

پیش بازی دیدار ارژانتین و کرواسی

پیش بازی دیدار ارژانتین و کرواسی

___ ___ ___ ___

 

آرژانتین:

رویای فینال در سر مسی و دوستان

 

بازی های اخیر تیم ملی آرژانتین

مسی و ارژانتین هفته به هفته به رویای خود نزدیک میشوند،بسیاری از فوتبال دوستان سراسر دنیا پیش از شروع رقابت های جام جهانی از اروزی خود و قهرمانی مسی همراه با ارژانتین در جام جهانی سخن میگفتند، ارزویی که در حال تبدیل شدن به واقعیت است!

آلبی سلسته در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی هلند در یکی از حساس ترین و تماشایی ترین دیدار های یک چهارم نهایی رفت، شاگردان اسکولانی با گلهای مولینا و مسی از حریف خود پیش افتادند اما در دقایق پایانی دو گل دریافت کردند و وارد وقت ها اضافه شدند و در نهایت در ضربات پنالتی با حساب 4-3 پیروز شدند.

امار و ارقام تیم ملی آرژانتین

تیم ملی ارژانتین در پنج دیدار اخیر خود 4 پیروزی و 1 شکست به دست اورده است،ارژانتین در 4 دیدار اخیر خود تیم پیروز میدان بوده است(یکی از دیدار ها در ضربات پنالتی).

البی سلسته در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در تمامی دیدار های خود موفق به گلزنی شده است، ارژانتین در خط دفاع 4 گل دریافت کرده است و در دو دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ارژانتین در نیمه نهایی جام جهانی قطر به مصاف کرواسی خواهد رفت،هواداران بی شمار ارژانتین در قطر امیدوار هستند در پایان بازی جشن صعود به دیدار نهایی را در ورزشگاه به پا کنند.

 

کرواسی:

شطرنجی ها استاد بزرگ ضربات پنالتی

 

بازی های اخیر تیم ملی کرواسی

زلاتکو دالیچ به همراه شاگردانش به دنبال تکرار تاریخ و رفتن به فینال هستند، اینبار کروات ها جام طلایی را میخواند و به گردنبند نقره ای مسابقات رضایت نخواهند داد.!

تیم ملی کرواسی در اخرین دیدار خود به مصاف برزیل اصلی ترین مدعی جام رفت و موفق شد با تساوی در وقت های قانونی به مانند دیگر دیدار های مرحله حذفی خود بازی را وقت های اضافه بکشاند، تیم ملی کرواسی در وقت اضاف اضافه نیمه اول یک ‌گل دریافت کرد اما در وقت های اضافه نیمه دوم با گلزنی پتکویچ بازی را به ضربات پنالتی کشاند و در نهایت با درخشش مجدد هشت پای کروات ها،دومنیک لیواکویچ با نتیجه 4-2 برزیل را شکست داد و راهی نیم نهایی شد.

امار و ارقام تیم ملی کرواسی

تیم‌ ملی کرواسی در 5 دیدار اخیر خود در طول 90 دقیقه 4 تساوی و 1 پیروزی به دست آورده است و در‌ ضربات پنالتی نیز دو پیروزی در کارنامه خود ثبت کرده است.

کرواسی در خط حمله 6 گل به ثمر رسانده است و درخط دفاع 3 گل‌ دریافت کرده است، کرواسی در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

کرواسی در دومین نیمه نهایی متوالی خود به مصاف تیم ملی ارژانتین خواهد رفت، شاگردان دالیچ امیدوار هستند یک شگفتی دیگر خلق کنند و برای دومین مرتبه متوالی راهی فینال شوند و به دنیا ثابت کنند فینال دوره قبل اتفاقی نبوده است.

 

ترکیب احتمالی تیم ملی ارژانتین 4-4-2

املیانو مارتینز_مولینا_اوتامندی_لیساندرو مارتینز_‌رومرو_دپائول_آلیستر_انزو‌فرناندز_دیماریا_الوارز و لیونل مسی

غایبین

آکونیا_مونتیل

 

ترکیب احتمالی تیم ملی کرواسی 4-3-3

لیواکویچ_لورن_گواردیول_سوسا_جورانویچ_کواچیچ_برزویچ_مودریچ_ولاسیچ_کراماریچ و ایوان پرشیچ

غایبین

ندارد

 

دیدار های رو در‌ رو

دو تیم تا کنون در چهار دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم هرکدام دو پیروزی بوده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 8.5 کرنر مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ارژانتین و کرواسی
P