پیش بازی دیدار ازبکستان و ایران

پیش بازی دیدار ازبکستان و ایران

زمان برگزاری:30/8/1402

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: ملی بنیادکار

داور مسابقه: محمد عبدلله محمد

هفته دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی آسیا

تیم ملی ازبکستان:

گرگ های سفید و رویای جام جهانی

پیش بازی دیدار ازبکستان و ایران

بازی های اخیر تیم ملی ازبکستان

تیم ملی ازبکستان با هدایت کاتانتس عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است و با توجه به اضاف شدن دو سهمیه به قاره اسیا، ازبک ها امیدوار هستند برای اولین مرتبه صعود به جام جهانی را تجربه کنند. ازبکستان با هدایت کاتانتس سرمربی اهل اسلونی 25 دیدار به میدان رفته است و در 17 مسابقه به پیروزی رسیده است و‌تنها در 6 دیدار شکست خورده است.

تیم ملی ازبکستان در اخرین دیدار خود به مصاف ترکمنستان رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای ازبکستان در این دیدار توسط شومورودوف و شکوروف(2) به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تیم ملی ازبکستان

تیم ملی ازبکستان در پنج دیدار اخیر خود سه پیروزی، یک شکست و یک تساوی بدست اورده است و با سرمربی جدید خود روز های خوبی سپری میکند. تیم ملی ازبکستان در خط حمله 10 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است. تیم ملی ازبکستان در یک دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است. ازبکستان در جدول مقدماتی جام جهانی، با کسب سه امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به ایران در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ازبکستان در دومین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی 2026، میزبان تیم ملی ایران در ورزشگاه ملی بنیادکار است. هواداران تیم ملی ازبکستان امیدوار هستند با پیروزی برابر ایران، به صدر جدول گروه صعود کنند و امید های خود برای صعود به دور نهایی مقدماتی جام جهانی را افزایش دهند.

تیم ملی ایران:

یوزها در مسیر پیروزی

بازی های اخیر تیم ملی ایران

تیم ملی ایران با هدایت امیرقلعه نویی نتایج درخشانی بدست اورده است و با توجه به افزایش سهمیه قاره اسیا برای جام جهانی، بنظر میرسد یکی از راحت ترین صعود های تاریخ تیم ملی ایران را به جام جهانی شاهد خو‌اهیم بود. امیر قلعه نویی در دوره دوم حضور روی نیمت تیم ملی ایران 9 پیروزی و 1 تساوی بدست اورده است و همچنان بدون شکست کار خود را ادامه میدهد، تیم ملی ایران در مجموع 10 مسابقه خود تحت هدایت امیرقلعه نویی 157 شوت به سوت دروازه رقبا شلیک کرده است و موفق به ثبت 31 گل شده است تا آمار هجومی بهتری نسبت به اسکوچیچ،ویلتموس و کارلوس کیروش از خود به جای بگذارد.

سرمربی جدید الاتحاد معرفی شد

تیم ملی ایران در اخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی هنگ کنگ در ورزشگاه ازادی تهران رفت و با نتیجه 4-0 موفق به ثبت پیروزی شده است، گلهای تیم ملی ایران در این دیدار توسط مهدی طارمی, رضاییان و سردار ازمون(2) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم ملی ایران

تیم ایران در پنج دیدار اخیر خود موفق به کسب پنج پیروزی متوالی شده است. تیم ملی ایران در خط حمله 16 گل به ثمر رساند و در خط دفاع 1 گل دریافت کرده است. تیم ایران در چهار دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است. ایران در جدول مقدماتی جام جهانی، با کسب سه امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به ازبکستان در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

تیم ملی ایران در دومین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی، به مصاف تیم ملی ازبکستان در کشور ازبکستان خواهد رفت. هواداران تیم ملی ایران امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، دومین پیروزی خود را بدست اورند و صدر جدول را حفظ کنند.

ترکیب تیم ملی ازبکستان 3-1-4-2

یوسوپوف_خوسانوف_آشورماتوف_علیکولوف_شکوروف_گانیف_اورونوف_هامروبکوف_سیفی‌اف_تورگونبوئف و الدور شومورودوف

غایبین

ماشاریپوف(احتمالی)

ترکیب احتمالی تیم ملی ایران 4-2-3-1

بیرانوند_‌خلیل‌زاده_کنعانی‌زادگان_حاج‌صفی_رضاییان_چشمی_عزت‌الهی_محبی_ترابی_آزمون و مهدی طارمی

غایبین

پورعلی‌گنجی_جهانبخش_احمدنوراللهی

دیدار های رو در رو

دو تیم در سالیان اخیر 10 دیدار به مصاف یکدیگر رفته اند, 8 دیدار با پیروزی تیم ملی ایران و 1 دیدار با پیروزی تیم ملی ازبکستان به پایان رسیده است. 1 دیدار دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است. تیم ملی ایران در هفت دیدار اخیر خود مقابل ازبکستان، زمین مسابقه را با پیروزی ترک کرده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی تیم ملی ایران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P