پیش بازی دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان 1402

پیش بازی دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان

پیش بازی دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان

زمان برگزاری:6/6/1402

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه:‌ امیر سامان سلطانی

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

امیدواری در اردوگاه آبی پوشان

بازی های اخیر استقلال تهران

فصل پر فراز و نشیبی در پیش جواد نکونام و شاگردانش است و جواد نکونام به وضوح اعلام کرد قصد جا زدن ندارد و تا اخرین مسابقه لیگ برتر برای هواداران خواهد جنگید، شکست این هفته استقلال در لیگ برتر و حمایت هواداران از بازیکنان و کادرفنی استقلال نشان دهنده اعتماد کامل هواداران به سرمربی محبوب خودشان است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف سپاهان اصفهان در ورزشگاه نقش جهان رفت و با نتیجه   1-0 در این دیدار شکست خورد، ایمان سلیمی مدافع جدید آبی پوشان در اولین مسابقه خود که به صورت فیکس به میدان میرفت مرتکب خطای هند پنالتی شد.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری در سه دیدار به میدان رفته است، دو پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ بوده است.استقلال با کسب کسب 6 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله چهار گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. سید حسین حسینی در دو مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است،حسینی دو ضربه پنالتی نیز مهار کرده است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان همنام خوزستانی خود در ورزشگاه آزادی است. هواداران استقلال امیدوار هستند با برد در این دیدار به روند پیروزی در لیگ بازگردند و سومین برد خود را جشن بگیرند.

استقلال خوزستان:

فصلی سخت در انتطار پورموسوی

بازی های اخیر استقلال خوزستان

استقلال خوزستان فصل گذشته به عنوان تیم دوم جدول لیگ آزادگان موفق شد مجدد به لیگ برتر صعود کند، قهرمان سابق لیگ برتر در فصل نقل و انتقالات 17 بازیکن جدید بخدمت گرفت! مهم ترین خرید های استقلال بازگشت محمد طیبی،رحیم زهیوی،عقیل کعبی و فرزین گروسیان لقب گرفته اند. با توجه به امادگی مابقی تیم های لیگ برتر بنظر میرسد سیروس پورموسوی کار سختی برای بقا در لیگ برتر دارد!

بازی استقلال خوزستان هفته گذشته به علت مسابقه آسیایی تراکتور سازی به تعویق افتاده است، استقلال خوزستان در هفته دوم به مصاف آلومینیوم اراک رفت و با نتیجه 1-0 شکست خورده است.

آمار و ارقام استقلال خوزستان

استقلال خوزستان در دو دیدار این فصل خود یک تساوی و یک شکست بدست اورده است و با 1 امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول قرار گرفته است.

علاقه یونایتد به کوکوریا

استقلال خوزستان در خط حمله خود 1 به ثمر رسانده است, در خط دفاع نیز 2 گل دریافت کرده است، استقلال خوزستان پس از بازگشت به لیگ برتر موفق به ثبت کلین شیت نشده است.

بازی پیشرو

شاگردان سیروس پورموسوی در هفته چهارم لیگ برتر میهمان تیم استقلال در تهران هستند. هواداران خوزستانی امیدوار هستند تیم محبوبشان با کسب امتیاز در این دیدار خود را از انتهای جدول جدا کند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-2-3-1

‌حسینی_چشمی_مرادمند_حردانی_جلالی_رضاوند_مهدی‌پور_محمدی_یامگا_نیک‌نفس و ارسلان مطهری

غایبین

سهرابیان

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان 4-4-2

گروسیان_طیبی_کعبی_هلیچی_ساکی_کاظمی_مطلق‌زاده_شوشتری_دهقانی_بارانی و جواد آقایی پور

غایبین

زهیوی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 12 دیدار گذشته دو تیم سهم استقلال تهران 5 و سهم استقلال خوزستان نیز 3 پیروزی بوده است، 4 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است، در چهاز دیدار اخیر دو تیم استقلال خوزستان موفق به کسب پیروزی نشده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار استقلال تهران و استقلال خوزستان
P