پیش بازی دیدار استقلال خوزستان و استقلال تهران

پیش بازی دیدار استقلال خوزستان و استقلال تهران

زمان برگزاری:18/12/1402

ساعت برگزاری: 19:45

ورزشگاه: غدیر اهواز

داور مسابقه: موعود بنیادی فر

هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال خوزستان:

خارجی ها، عصای دست پورموسوی

پیش بازی دیدار استقلال خوزستان و استقلال تهران

بازی های اخیر استقلال خوزستان

شروع ضعیف در لیگ برتر و قرار گرفتن در رتبه انتهایی جدول باعث شد مدیران استقلال خوزستان در پنجره زمستانی به سراغ بازیکنان خارجی بروند. استقلال خوزستان با هدایت سیروس پورموسوی در نقل و انتقالات زمستانی حضور فعالی داشت و با جذب 5 بازیکن خارجی، خود را از انتهای جدول جدا کرده است و هواداران خود را برای بقا در لیگ، امیدوار کرده است. استقلال خوزستان در نیم فصل دوم سه دیدار به میدان رفته است و با درخشش بازیکنان خارجی خود چهار امتیاز بدست اورده است. روبرتو ساویو هافبک 27 ساله و برزیلی استقلال خوزستان نقش مهمی در امتیاز گیری استقلال در نیم فصل دوم داشته است.

استقلال خوزستان در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور در لیگ برتر رفته است و با نتیجه 2-0 شکست خورده است. استقلال خوزستان در این دیدار به شدت از داور مسابقه گلایه داشت و در جدید ترین نامه به سازمان لیگ اعلام کرده است در صورت تکرار اشتباه داوری، دیگر در مسابقات لیگ شرکت نمیکند!.

آمار و ارقام استقلال خوزستان

استقلال خوزستان در 18 دیدار این فصل خود 2 پیروزی, 6تساوی و 10 شکست بدست اورده است و با کسب 12 امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفته است.

استقلال خوزستان در خط حمله خود 13 به ثمر رسانده است, در خط دفاع نیز 24 گل دریافت کرده است، استقلال خوزستان تنها در 1 مسابقه موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

شاگردان سیروس پورموسوی در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان تیم استقلال تهران در ورزشگاه خانگی خود هستند. هواداران استقلال خوزستان امیدوار هستند تیم محبوبشان با کسب امتیاز در این دیدار خود را از انتهای جدول جدا کند.

استقلال تهران:

آبی‌پوشان در شوک

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال با هدایت جواد نکونام برخلاف لیگ برتر، شروع خوبی در جام حذفی نداشت و با قبول شکست در رفسنجان خیلی زود از گردونه مسابقات کنار رفت!. استقلال در فصل جاری عملکرد خوبی داشته است اما بزرگترین مشکل ابی پوشان، مسابقات خارج از تهران است. استقلال در 7 مسابقه اخیر خارج از خانه موفق به پیروزی نشده است و هواداران خود را نگران کرده است. صدرنشین لیگ برتر ایران شرایط خوبی خارج از مستطیل سبز ندارد و بنظر میرسد دلیل افت ناگهانی آنها، دعوای سرمربی و مدیرعامل باشگاه است!.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف مس رفسنجان رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورد و از گردونه مسابقات کنار رفت. استقلال در این دیدار یک ضربه پنالتی توسط صالح حردانی از دست داده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 18 دیدار به میدان رفته است. 11 پیروزی، 6 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 39 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

پایان دور رفت رقابت 8 تیم برتر آسیا

 استقلال در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است و د‌ومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 10 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند شکست ناپذیری خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار شکست در جام حذفی را به دست فراموشی بسپارند.

ترکیب احتمالی استقلال خوزستان 4-4-2

گروسیان_طیبی_کعبی_هلیچی_ساکی_کاظمی_مطلق‌زاده_شوشتری_دهقانی_بارانی و جواد آقایی پور

غایبین

زهیوی(احتمالی)

 ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_مرادمند_سهرابیان_سیلوا_جلالی_چشمی_مهدی‌پور_حردانی_رضاوند‌_بابایی_ و گوستاو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_یامگا

دیدار های رو در رو

در 13 دیدار گذشته دو تیم سهم استقلال خوزستان 3 و سهم استقلال تهران نیز 6 پیروزی بوده است، 4 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است، در چهار دیدار اخیر دو تیم استقلال تهران موفق به کسب پیروزی شده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P