پیش بازی دیدار استقلال و تراکتور

پیش بازی دیدار استقلال و تراکتور

زمان برگزاری:20/8/1402

ساعت برگزاری: 16:20

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: وحید کاظمی

هفته دهم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

ترمز نکونام کشیده شد

پیش بازی دیدار استقلال و تراکتور

بازی های اخیر استقلال تهران

پس از چهار پیروزی متوالی استقلال فرصت اختلاف انداختن در صدر جدول را از دست داد، استقلال عملکرد خوبی در لیگ برتر از خود به جای گذاشته است و هواداران را به قهرمانی امیدوار کرده است. استقلال فصل گذشته با هدایت ریکاردو ساپینتو در هفته هشتم 15 امتیاز بدست اورده بود و در جایگاه چهارم جدول قرار داشت. اما این فصل با هدایت جواد نکونام با 19 امتیاز صدرشین است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف شمس اذر قزوین رفت و با تساوی 2-2 در این دیدار متوقف شد. گلهای استقلال در این دیدار توسط یامگا و رمضانی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، هشت دیدار به میدان رفته است. شش پیروزی، یک تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 19 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 5 گل دریافت کرده است. سید حسین حسینی در پنج مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در کنار بیرانوند در صدر جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران در یکی از جذاب ترین دیدار های هفته، میزبان تیم تراکتور تبریز در ورزشگاه آزادی تهران است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار با صدرنشینی به سراغ تعطیلات فیفا دی بروند.

تراکتور تبریز:

خمز بدنبال انتقام سخت!

بازی های اخیر تراکتور تبریز

پرشور ها در حال سپری کردن یک فصل عجیب هستند، تراکتور در این فصل عملکرد فوق العاده ای در نقل و انتقالات فوتبال ایران داشت اما نتایج خوبی بدست نیاورده است. تراکتور فصل را با سه شکست مقابل سپاهان،پرسپولیس و الشارجه اغاز کرده است. در ادامه شاگردان خمز با چهار پیروزی متوالی به روز های خوب فصل گذشته بازگشتند اما دو شکست پیاپی و دور از انتظار آنها را از صدر جدول دور کرده است.

تراکتور در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و با نتیجه پرگل 3-0 به پیروزی رسیده است، گلهای تراکتور در این دیدار توسط واگنین،رستمی و شجاع خلیل زاده به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تراکتور تبریز

تراکتور در 9 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 5 پیروزی و 4 شکست شده است و با کسب 15 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

مصدومیت جدید گولر

تراکتور در خط حمله 13 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تراکتور 8 گل دریافت کرده است، حسین پورحمیدی سنگربان ملی پوش تراکتور در پنج دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و در کنار حسینی و بیرانوند در صدر قرار داد.

بازی پیشرو

تراکتور در این هفته میهمان استقلال در تهران است. هواداران تراکتور امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار انتقام شکست سنگین 7-0 فصل گذشته را از استقلال بگیرند و در جدول موقتا به رتبه دوم صعود کنند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-4-1-2

‌حسینی_چشمی_مرادمند_سهرابیان_جلالی_مهدی‌پور_یامگا_مهری_رضاوند_محمدی_ و ارمان رمضانی

غایبین

پیمان بابایی_زبیر نیک‌نفس

ترکیب احتمالی تراکتور تبریز 4-2-3-1

پورحمیدی_خلیل‌زاده_آقاسی_نادری_شیری_حسینی_گوستاوو_خیمنز_هاشمنژاد_رستمی و مهدی عبدی

غایبین

ریکاردو الوز_قنبری(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، سهم استقلال 10 و سهم تراکتور نیز 7 پیروزی بوده است، 3 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است. در هفت دیدار اخیر دو تیم استقلال تنها در یک دیدار شکست خورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد مساوی استقلال تهران

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P