پیش بازی دیدار استقلال‌ و سپاهان

پیش بازی دیدار استقلال‌ و سپاهان

زمان برگزاری:8/12/1402

ساعت برگزاری: 17:15

ورزشگاه: آزادی

داور مسابقه: پیام حیدری

هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

به وقت انتقام

پیش بازی دیدار استقلال‌ و سپاهان

بازی های اخیر استقلال تهران

روند پیروزی های داخل و تساوی های خارج از خانه استقلال با هدایت جواد نکونام همچنان ادامه دارد و آبی پوشان پایتخت با استفاده از این روش، صدر نشین لیگ برتر ایران هستند. استقلال در فصل جاری تنها در یک دیدار و مقابل سپاهان شکست خورده است و وضعیت خوبی در جدول مسابقات دارد. استقلال در مسابقات خانگی با پیروزی در تمامی مسابقات بهترین تیم لیگ برتر لقب گرفته است و جواد نکونام بدنبال یک رکوردشکنی در لیگ است. استقلال در 14 دیدار اخیر خود هرگز شکست نخورده است و با اضاف شدن سیلوا و ماشاریپوف جان تازه ای وارد رگ های آنها شده است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف ملوان در انزلی رفته است و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شده است. تنها گل استقلال در این دیدار توسط ماشاریپوف به ثمر رسیده است. این تساوی ششمین تساوی پیاپی استقلال خارج از خانه بوده است.!

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 17 دیدار به میدان رفته است. 10 پیروزی، 6 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 36 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 25 گل به ثمر رسانده است و د‌ومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 9 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در مهم ترین مسابقه این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان سپاهان اصفهان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند شکست ناپذیری خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار انتقام شکست دور رفت را از سپاهان بگیرند.

سپاهان اصفهان:

فرار از بحران در ازادی؟

بازی های اخیر سپاهان اصفهان

پس از شروع خیره کننده سپاهان در لیگ برتر ایران، شاگردان مورایس در انتهای نیم فصل دوم دچار افت ناگهانی شدند و با شکست های پیاپی، صدرجدول لیگ برتر را از دست داده اند و از لیگ قهرمانان اسیا کنار رفته اند. سپاهان در پنج دیدار اخیر خود، سه شکست در لیگ برتر و دو شکست در لیگ قهرمانان اسیا را تجربه کرده. نتایج اخیر سپاهان بدترین مورایس در اصفهان بوده است و هواداران سپاهان امیدوار هستند روند شکست های پیاپی را قطع کنند. بازگشت امتیاز های سپاهان بهترین خبر برای هواداران این تیم بوده است و سپاهان در صورت پیروزی در مسابقات پیشروی خود میتواند به صدر جدول لیگ برتر نیز صعود کند.

خرید جدید پرسپولیس از رفسنجان آمد

سپاهان در اخرین دیدار خود ب مصاف الهلال در کشور عربستان رفت و با نتیجه 3-1 در این دیدار شکست خورده است. تنها گل سپاهان در این دیدار توسط فرشاد احمدزاده به ثمر رسیده است، سیاوش یزدانی در این دیدار با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شده است.!

امار و ارقام تیم سپاهان اصفهان

سپاهان در 15 مسابقه گذشته خود 10 پیروزی،1 تساوی و 4 شکست به دست اورده است و با کسب 31 امتیاز در جایگاه سوم جدول قرارگرفته است.

سپاهان در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع سپاهان 15 گل دریافت کرده است. پیام نیازمند سنگربان ملی پوش تیم سپاهان در 4 مسابقه در لیگ برتر دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

تیم سپاهان اصفهان در این هفته لیگ برتر میهمان استقلال تهران در ورزشگاه ازادی تهران است. هواداران سپاهان امیدوارهستند با پیروزی در این دیدار به روند ناکامی های خود پایان دهند و فاصله خود با صدر جدول را نیز به عدد 2 کاهش دهند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_مرادمند_سهرابیان_سیلوا_جلالی_چشمی_مهدی‌پور_حردانی_رضاوند‌_ماشاریپوف_ و گوستاو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_یامگا_حامدی‌فر

ترکیب احتمالی سپاهان‌ اصفهان 4-2-2-2

نیازمند_رضاییان_دانشگر_محمدی_‌زکی‌پور_احمدزاده_‌دابو_حسین‌نژاد_نورافکن_اعرابی و شهریار مغانلو

غایبین

محمد کریمی

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم استقلال 9 پیروزی بوده است و سهم سپاهان نیز 7 پیروزی بوده است، 4 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.سپاهان در هفت دیدار اخیر مقابل استقلال تنها در یک دیدار شکست خورده است، سپاهان در سه دیدار اخیر به پیروزی رسیده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P