پیش بازی دیدار استقلال و صنعت نفت

پیش بازی دیدار استقلال و صنعت نفت

پیش بازی دیدار استقلال و صنعت نفت

___ ___ ___ ___

استقلال تهران:

امید در اردوگاه ساپینتو زنده است

 

 

بازی های اخیر استقلال تهران

شکست در دربی پایان روند فوق العاده استقلال در نیم فصل دوم بود و شاگردان ساپینتو پس از 11 دیدار شکست ناپذیری، شکست خوردند. هوادارن استقلال امیدوار بودند با پیروزی در دربی سرنوشت قهرمانی در دستان خودشان باشد اتفاقی که رخ نداد اما ریکاردو ساپینتو همچنان اعتقاد دارد قهرمانی دور از دسترس نیست!.

استقلال در آخرین دیدار خود به مصاف پارس جنوبی در جام حذفی رفت و با نتیجه 1-0 در طول 120 دقیقه به پیروزی رسید، تک گل استقلال توسط سعید مهری به ثمر رسیده است.

امار و ارقام استقلال تهران

استقلال در این فصل موفق به ثبت 16 پیروزی، 7 تساوی و 4 شکست شده است و با 55 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 42 گل به ثمر رسانده است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد، در خط دفاع استقلال 19 گل دریافت کرده است، استقلال در 13 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته به مصاف تیم نفت ابادان خواهد رفت، هواداران استقلال امیدوار هستند پس از شکست هفته گذشته یک پیروزی مهم به دست بیاورند تا همچنان شانس قهرمانی داشته باشند.

 

 

صنعت نفت ابادان

ویسی در نقش گواردیولا!

 

 

بازی های اخیر صنعت نفت ابادان

صنعت نفت فصل را با رضا پرکاس شروع کرد، نتایج ضعیف این تیم باعث اخراج پرکاس و روی کار آمدن تاوارس برزیلی شد. سرمربی برزیلی صنعت نفت تنها یک پیروزی در دیدار اول به دست اورد و در ادامه فصل نتایج خوبی به دست نیاورد و مجبور به ترک ایران شد. سومین سرمربی صنعت نفت یک مربی بومی و محبوب بود، حضور عبدلله ویسی در صنعت نفت 8 امتیاز در 5 مسابقه برای این تیم به دست اورده است و شهر آبادان را امیدوار به موندن در لیگ برتر کرده.

صنعت نفت در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و با نتیجه پر‌گل 4-0 به پیروزی رسید، گلهای صنعت نفت توسط بیت سعید و طالب ریکانی(3) به ثمر رسیده است.

امار و ارقام صنعت نفت ابادن

نفت آبادان در فصل جاری تنها موفق به کسب 20 امتیاز از 27 بازی شده است،15 شکست 8 تساوی و تنها 4 پیروزی در کارنامه این تیم ریشه دار فوتبال ایران ثبت شده است، تیم نفت شرایط خوبی در خط حمله ندارد و تنها 19 گل به ثمر رسانده است، نفت ابادان در خط دفاع نیز 34 گل دریافت کرده است و‌ در 7 دیدار دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

نفت آبادان در این هفته میهمان استقلال در تهران است، هواداران پرشور ابادانی امیدوار هستند با امتیاز از تهران خارج شوند تا امید بقا همچنان برای آنها زنده باشد.

 

 

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

‌حسینی_سیلوا_چشمی_غلامی_سلمانی_رضاوند_محبی_مهری_یامگا_قائدی و ارسلان مطهری

غایبین

رضایی_خاقانی

 

 

 

ترکیب احتمالی صنعت نفت 4-2-3-1

گروسیان_طیبی_تهیدست_قنبری_اهل‌شاخه_آلبوغیش_حکیم‌نصاری_یوسفی_میردورقی_ ممی زاده و شاروف موخوتدینوف

غایبین

بابایوف_سباستین پیروز_علی فریدون

 

 

دیدار های رو در رو

در 17 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 11 پیروزی و سهم صنعت نفت نیز 3 پیروزی بوده است و 3 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

هردو تیم گل نمیزنند

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار استقلال و صنعت نفت
P