پیش بازی دیدار استقلال و فولاد

پیش بازی دیدار استقلال و فولاد

زمان برگزاری: 24/2/1403

ساعت برگزاری: 19:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: موعود بنیادی فر

هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

دیگ جوشان آزادی برای بازگشت به صدر

پیش بازی دیدار استقلال و فولاد

بازی های اخیر استقلال تهران

رقابت استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی در فصل جاری به اوج رسیده است. استقلال تهران با هدایت جواد نکونام عملکرد فوق العاده ای از خود در مسابقات خانگی به ثبت رسانده است و باکسب 35 امتیاز در 13 مسابقه، ورزشگاه آزادی را تبدیل به دژ مستحکم خودکرده است. استقلال تهران برای قهرمانی در فصل جاری نیازمند پیروزی در چهار مسابقه باقی مانده خود است، استقلال در صورت کسب پیروزی در چهار مسابقه اینده با شکستن رکورد بیشترین امتیاز در تاریخ لیگ برتر، یک مرتبه دیگر جام قهرمانی را بالا سر خواهد برد.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف ذوب اهن اصفهان رفت و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیده است. گلهای استقلال در این دیدار توسط ماشاریپوف و بلانکو به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 26 دیدار به میدان رفته است. 16 پیروزی، 9 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 57 امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 36 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است و پس از پرسپولیس، بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 15 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان فولاد خوزستان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار به صدر جدول مسابقات بازگردند.

فولاد خوزستان:

خطر سقوط؛ عجیب اما واقعی!

بازی های فولاد خوزستان

فولاد خوزستان فصل را با هدایت علیرضا منصوریان آغاز کرد و با گفته مدیران باشگاه، تیم فولاد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بسته شد است!. فولاد در ادامه فصل با نتایج ضعیف سرمربیان خود را یکی پس از دیگری اخراج کرده است تا فولاد خوزستان با ثبت چهار سرمربی مختلف، رکوردار فصل جدید شود.! فولاد در سالیان اخیر یکی از تیم های مدعی در لیگ برتر ایران بوده است و در فصل جاری با هدایت عبدالله ویسی برای بقا در لیگ برتر تلاش میکند.! عبدالله ویسی در فصل گذشته ماموریت نجات صنعت نفت در لیگ برتر را به بهترین شکل ممکن به پایان رسانده است و در کنفرانس خبری پیش تز مسابقه برابر استقلال اعلام کرد؛ با کسب 5 امتیاز در لیگ برتر ماندگار خواهیم شد و قول بقا در لیگ به طرفداران فولاد خوزستان را خواهم داد.

فولاد خوزستان در اخرین دیدار خود به مصاف تراکتور تبریز رفت و با نتیجه 2-0 در این دیدار شکست خورده است. فولاد در چهار دیدار اخیر عملکرد خوبی در خط حمله نداشته است و تنها یک گل به ثمر رسانده است.

امار و ارقام فولاد خوزستان

فولاد خوزستان در 26 مسابقه گذشته خود 5 پیروزی, 7 تساوی و 14 شکست به دست اورده است و با کسب 22 امتیاز در جایگاه 15 جدول قرار گرفته است!.

فولاد در خط حمله عملکرد خوبی نداشته است و تنها 16 گل به ثمر رسانده است و بدترین خط حمله لیگ برتر ایران را در اختیار دارد.! در خط دفاع فولاد نیز 37 گل دریافت کرده است، کریستوفر کنت سنگربان اتریشی تیم فولاد در 9 مسابقه این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

فولاد در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران، میهمان استقلال در ورزشگاه آزادی تهران است، هواداران فولاد خوزستان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار شرایط خود در جدول را بهبود ببخشند و امید خود برای بقا در لیگ را افزایش دهند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_مرادمند_سهرابیان_سلیمی_جلالی_‌نیک‌نفس_فخرالدینی_ماشاریپوف_رضاوند‌_محمدی و گوستاوو بلانکو

غایبین

حسینی_یامگا_مهدی‌پور_چشمی_حردانی

ترکیب احتمالی فولاد خوزستان 5-3-2

کنت_کولیبالی_توکلی_بوحمدان_نجاریان_عسگری_شجاعی_کاندیدو_انصاری_علینژاد و لوسیانو پریرا

غایبین

باهیا

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، سهم استقلال تهران 9 پیروزی و سهم فولاد خوزستان نیز 5 پیروزی بوده است، 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در 6 دیدار اخیر دو تیم استقلال هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P