پیش بازی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان

پیش بازی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان

پیش بازی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان

ـــ ـــ ــ ـــ ــ‌ ــ

 

استقلال تهران:

Esteghlal_Tehran
Esteghlal_Tehran

استقلال در تهران مدعی میشود؟

 

 

بازی های اخیر استقلال تهران

ساپینتو پس از شکست استقلال در مقابل سپاهان و فاصله 8 امتیازی تا صدر جدول،پس از بازی اعلام کرد هیچ چیز از بین نرفته و همچنان مدعی قهرمانی هستند، صحبت هایی که آن زمان کمتر کسی باور میکرد اما تنها پس از 3 هفته حرفای ریکاردو ساپینتو به واقعیت تبدیل شد و استقلال حالا در تهران شانس هم امتیاز شدن با صدرنشین لیگ را دارد!.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف مس کرمان رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار به پیروزی رسید، گلهای استقلال در این دیدار توسط میلادخدایی(گل به خودی), جعفر سلمانی و مهدی قایدی به ثمر رسیده است.

امار و ارقام تیم استقلال تهران

استقلال در این فصل موفق به ثبت 9 پیروزی، 6 تساوی و 3 شکست شده است و با 33 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است و فاصله 3 امتیازی تا صدر دارد.

استقلال در خط حمله 23 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده است، استقلال در 9 دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته میزبان نفت مسجدسلیمان قعر جدولی است، هواداران استقلال امیدوار هستند با توجه به شرایط پرسپولیس و مسابقه سخت سپاهان، با پیروزی در این دیدار خودشان را به آنها برسانند.

 

 

نفت مسجد سلیمان:

عنایتی ناجی جدید نفتی های مسجد سلیمان؟

 

بازی های اخیر نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان در فصل گذشته نیز شرایط مشابه این فصل را داشت،مدیران نفت در آن زمان رضا مهاجری را به عنوان سرمربی جدید معرفی کردند و در ادامه مهاجری موفق شد سهمیه مسجدسلیمان در لیگ‌ برتر را حفظ کند، مدیران نفت با روی کار اوردن رضا عنایتی نیز امیدوار هستند اتفاقات فصل گذشته تکرار شود و در لیگ برتر باقی بمانند.

نفت مسجد سلیمان در دو بازی اخیر خود با هدایت رضا عنایتی دو تساوی بدون گل به دست اورده است و به شش شکست پیاپی خود پایان داده است.

امار و ارقام  نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان در این فصل موفق به ثبت 2 پیروزی،5 تساوی و 11 شکست شده است و با 11 امتیاز در جایگاه 15 جدول قرار گرفته است.

نفت در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است، مسجد سلیمان در 6 دیدار اخیر خود موفق به گلزنی نشده است. نفت در خط دفاع 37 گل دریافت کرده است و بدترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، نفتی های مسجد سلیمان در پنج دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته اند.

بازی پیشرو

نفت مسجد سلیمان در هفته نوزدهم میهمان استقلال تهران است، هواداران این تیم امیدوار هستند روند شکست ناپذیری خود تحت هدایت رضا عنایتی را ادامه دهند و به مانند دیدار رفت از استقلال امتیاز بگیرند.

 

 

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

‌رضایی_سیلوا_چشمی_حردانی_سلمانی_رضاوند_محبی_مهری_یامگا_قائدی و ارسلان مطهری

غایبین

مهدی پور_حسینی_امانوف

 

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان 5-4-1

کرمانشاهی_دغاغله_هاشمی‌فرد_عبدالهی_شنانی_نقی‌زاه_کیانی_کعبی_رنجبری_کریمی و رضا دهقانی

غایبین

اسماعیل بابایی

 

 

دیدار های رو در رو

در 17 دیدار اخیر که دو تیم مقابل یکدیگر به میدان رفته اند،سهم استقلال تهران 11 پیروزی بوده است و سهم نفت‌ مسجدسلیمان  نیز 1 پیروزی بوده است، 6 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان
P