پیش بازی دیدار‌ استقلال و هوادار

پیش بازی دیدار‌ استقلال و هوادار

زمان برگزاری:28/7/1402

ساعت برگزاری: 18:00

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: بیژن حیدری

هفته ششم ‌رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

نکونام، راه فرهاد را میرود

پیش بازی دیدار‌ استقلال و هوادار

بازی های اخیر استقلال تهران

قهرمانی تاریخی فرهاد مجیدی با استقلال همراه با بهترین خط دفاع ادوار لیگ برتر، فرمول قهرمانی را به سرمربیان پس از خود نشان داد. ریکاردو ساپینتو اعتقادی به فرمول فرهاد مجیدی نداشت و با فوتبال هجومی به کار خود ادامه داد و در نهایت علیرغم عملکرد خوب دستش از جام کوتاه ماند. جواد نکونام اما به خوبی از فرمول فرهاد استفاده کرده است و با پیروزی های خفیف همراه با کلین شیت، هواداران را یاد دو فصل پیش انداخته است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف مس رفسنجان رفت و با نتیجه 1-0 در ای دیدار به پیروزی رسید، گل استقلال در این دیدار توسط مدافع حریف به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، پنج دیدار به میدان رفته است. چهار پیروزی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ بوده است.استقلال با کسب کسب 12 امتیاز در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله شش گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز یک گل دریافت کرده است. سید حسین حسینی در چهار مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و عملکرد خوبی از خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میزبان تیم هوادار در ورزشگاه آزادی است. هواداران استقلال امیدوار هستند در اولین حضور فصلشان در ورزشگاه ازادی، استادیوم را با پیروزی ترک کنند.

هوادار تهران:

محمود فکری به تیم سابق خود رسید

بازی های اخیر هوادار تهران

هوادار فصل گذشته با ساکت الهامی موفق شد فصل را در رتبه دهم جدول به اتمام برساند و با توجه به بودجه و بازیکنان، عملکرد خوبی برای تیم هوادار بشمار میرفت. پس از جدایی الهامی، مدیران هوادار به سراغ محمود فکری رفتند و پس از یک فصل غیبت در لیگ برتر مجدد این سرمربی را به بالاترین سطح فوتبال ایران بازگرداندند. محمودفکری با خرید چند بازیکن با تجربه امیدوار است رتبه تک رقمی را برای تیم هوادار بدست اورد.

تیم هوادار در اخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه 1-0 در این دیدار شکست خورد. هوادار از دقیقه 74 ده نفره به کار را ادامه داده است.

امار و ارقام هوادار تهران

تیم هوادار در فصل جاری موفق به کسب 5 امتیاز در 6 مسابقه شده است و در جایگاه 11 جدول قرار گرفته است.

تیم هوادار در خط حمله تنها 3 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع این تیم 5 گل دریافت کرده است، علیرضا حقیقی در 2 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

هوادار در این هفته رقابت های لیگ برتر میهمان استقلال مدعی قهرمانی است، بازیکنان این تیم امیدوار هستند با متوقف کردن استقلال شگفتی این هفته لیگ را رقم بزنند و در جدول چند پله صعود کنند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-2-3-1

‌حسینی_چشمی_مرادمند_حردانی_جلالی_رضاوند_مهدی‌پور_محمدی_یامگا_نیک‌نفس و ارمان رمضانی

غایبین

گوستاوو بلانکو

ترکیب احتمالی هوادار تهران 5-3-2

حقیقی_عبدی_عباسی_فریبرزگرامی_اسلامی‌خواه_زاووشی_شجاعیان_امیرحسین‌بهادر_قاسمی نژاد_مرادی و کریم اسلامی

غایبین

پسندیده(احتمالی)

دیدار های رو در رو

دو تیم چهار دیدار مقابل یکدیگر به میدان رفته اند، هر چهار دیدار استقلال تهران موفق به پیروزی شده است، تیم هوادار موفق به کسب امتیاز مقابل استقلال نشده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P