پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

___ ___ ___

 

استقلال تهران:

به وقت انتقام!

 

 

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال فصل را پس از پرسپولیس و سپاهان در رتبه سوم جدول به پایان رساند اما برخلاف دوره های گذشته، هواداران استقلال از سومی در فصل جاری رضایت کامل را داشتند و خواهان تمدید قرار داد سرمربی پرتغالی خود هستند. استقلال در جام حذفی عملکرد فوق خوبی از خود به جای گذاشته است و به فینال جام حذفی راه پیدا کرده است. ریکاردو ساپینتو در طول دوران مربیگری خود 3 مرتبه راهی فینال های متخلف شده است و حاصل آن دو جام قهرمانی بوده است.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و با نتیجه 4-0 به پیروزی رسید، گلهای استقلال در این دیدار توسط رضاوند،ابراهیمی(گل‌به خودی) و دبل محمد محبی به ثمر‌ رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در جام حذفی 4 دیدار به میدان رفته است و در هر چهار دیدار به پیروزی رسیده است. 2 دیدار از مسابقات استقلال با نتیجه 0-0 در طول 90 دقیقه به اتمام رسیده است.

استقلال تهران برای رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی،تراکتور،ملوان،پارس جنوبی و نساجی مازندران را پشت سر گذاشته است.

استقلال در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی نیز 2 گل دریافت کرده است.استقلال در هر 4 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته به مصاف تیم پرسپولیس در شهراورد بزرگ تهران خواهد رفت، هواداران استقلال امیدوار هستند انتقام شکست دیدار لیگ را از رقیب همشهری خود بگیرند و قهرمان جام حذفی شوند.

 

 

پرسپولیس تهران:

یک قدم تا کسب دوگانه

 

 

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

استارت قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر در با پیروزی این تیم در دربی زده شد و در نهایت شاگردان یحیی گل محمدی موفق شدند با 66 امتیاز قهرمان لگ برتر ایران شوند، پرسپولیس در اخرین دوره مربیگری برانکو ایوانکویچ در پرسپولیس موفق شد پس از قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و سوپرکاپ را نیز به دست بیاورند و‌ یحیی گل محمدی فرصت ویژه ای دارد تا به سومین سرمربی تاریخ سرخپوشان تبدیل شود که با این تیم موفق به کسب دوگانه شده است.یحیی گل محمدی در طول طول مربیگری خود 7 مرتبه راهی فینال شده است و در 4 فینال به قهرمانی رسیده است.

پرسپولیس در اخرین دیدار خود به مصاف هوادار تهران در نیمه نهایی جام حذفی رفت و موفق شد با نتیجه 3-1 این تیم را شکست دهد، گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط گولسیانی،امیری و عیسی ال کثیر به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در جام حذفی 4 دیدار به میدان رفته است و در هر چهار دیدار به پیروزی رسیده است. 1 دیدار از مسابقات پرسپولیس با نتیجه 2-2 در طول 90 دقیقه به اتمام رسیده است و در ضربات پنالتی موفق به صعود شده اند. و یک دیدار نیز در طول 120 دقیقه با برتری پرسپولیس به پایان رسیده است.

پرسپولیس برای رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی،ون‌پارس اصفهان،سپاهان و گلگهر و هوادار تهران را پشت سر گذاشته است.

پرسپولیس در خط حمله 9 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاعی نیز 6 گل دریافت کرده است.پرسپولیس در جام حذفی موفق به ثبت کلین شیت در این فصل نشده است.!

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف تیم استقلال در فینال جام حذفی میرود، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با دبل مقابل استقلال، دومین جام فصل را نیز به دست بیاورند.

 

 

 

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-3-3

‌حسینی_سیلوا_چشمی_مرادمند_سلمانی_رضاوند_محبی_مهری_حردانی_قائدی و ارسلان مطهری

غایبین

رضایی_مهدی‌پور_یامگا و غلامی(احتمالی)

 

 

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-4-2

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی‌گنجی_‌اسماعیلی‌فرعلی‌نعمتی_امیری_ترابی_سرلک_‌رفیعی_‌صادقی و عیسی ‌آل‌کثیر

غایبین

ندارد

 

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم پرسپولیس 8 و سهم استقلال نیز 4 پیروزی بوده است، 8 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است.

 

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس
P