پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

زمان برگزاری:23/12/1402

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: وحید کاظمی

هفته بیستم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

گام بلند برای قهرمانی

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

بازی های اخیر استقلال تهران

استقلال در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای از خود به ثبت رسانده است و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لقب گرفته است. استقلال با هدایت جواد نکونام شانس اول قرمانی در لیگ برتر ایران است و عملکرد فوق العاده آبی پوشان در خانه و دژ مستحکم خط دفاعی عامل اصلی صدرنشینی استقلال است. استقلال در 16 دیدار اخیر خود در لیگ برتر هرگز شکست نخورده ایت و نتایج خوبی بدست اورده است. اخرین شکست استقلال برابر مس رفسنجان در جام حذفی رقم خورده است و حذف از جام حذفی انگیزه بازیکنان را بالای قهرمانی در لیگ افزایش داده است.

استقلال در‌اخرین دیدار خود به مصاف استقلال خوزستان رفت و با نتیجه 1-0 به پیروزی رسیده است. تنها گل استقلال در این دیدار توسط کوستاوو بلانکو مهاجم بلند قامت ارژانتینی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 19 دیدار به میدان رفته است. 12 پیروزی، 6 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 42 امتیاز در جایگاه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 27 گل به ثمر رسانده است و د‌ومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 10 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 11 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان پرسپولیس تهران در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود در لیگ ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز خود با رقیب مستقیم، در صدر جدول به عدد 6 افزایش دهند.

پرسپولیس تهران:

صدرنشینی با طعم پیروزی شهرآورد؟

بازی های اخیر پرسپولیس تهران

نتایج درخشان پرسپولیس با هدایت اوسمار ویرا هواداران پرسپولیس را شگفت زده کرده است. پرسپولیس تهاجمی ورژن اوسمار ویرا تبدیل به جذاب ترین تیم هفته های اخیر ایران شده است. پرسپولیس در سه هفته گذشته با استفاده از مهدی ترابی و اوستون اورونوف در کانال های چپ و راست، موقعیت های فراوانی بدست اورده است و امید گل های بسیار بالایی خلق کرده است. یکی از ناراحتی هواداران پرسپولیس در نیم فصل اول با هدایت یحیی گل محمدی، سبک بازی پرسپولیس بود اما اوسمار ویرا با سبک هجومی و دلخواه هواداران، خیلی سریع محبوب سکوهای سرخپوشان شده است. پرسپولیس در راه قهرمانی مهم ترین مسابقه لیگ را پیشرو دارد، اوسمار ویرا در کنفرانس قبل مسابقه اعلام کرده است فقط برای سه امتیاز و صدرنشینی پای به مسابقه خواهند گذاشت.

پرسپولیس دراخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و با نتیجه پرگل 4-2 به پیروزی رسیده است. گلهای پرسپولیس در این دیدار توسط، اورنوف،الکثیر،کنعانی و مهدی ترابی به ثمر رسیده است. گلهای فولاد نیز توسط بیرانوند و عبدالکریم حسن به ثمر رسیده است!.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر، 19 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 39 امتیاز شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است. پرسپولیس در فصل جاری 11 پیروزی، 2 شکست و 6 تساوی به دست اورده است.

پرسپولیس در خط حمله 26 گل به ثمر رسانده است و بهترین گلزن سرخپوشان گولسیانی مدافع گرجستانی آنها با 5 گل است.! پرسپولیس در خط دفاع 13 گل دریافت کرده است و پس از استقلال، بهترین خط دفاع را در اختیار دارد. علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس در 9 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه سوم قرار دارد.

بازی پیشرو

پرسپولیس در مهم ترین مسابقه لیگ برتر ایران، میهمان تیم استقلال تهران در ورزشگاه ازادی است. هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار، پنجمین پیروزی پیاپی خود با سرمربی جدید را بدست اورند و به صدر جدول صعود کنند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_مرادمند_سهرابیان_سیلوا_جلالی_چشمی_مهدی‌پور_حردانی_رضاوند‌_بابایی_ و گوستاوو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_یامگا

ترکیب احتمالی پرسپولیس تهران 4-2-3-1

بیرانوند‌_فرجی_گولسیانی_اسماعیلی‌فر_عبدالکریم‌حسن_ریگی_رفیعی_اورونوف_عالیشاه_ترابی و عیسی آلکثیر

غایبین

پورعلی‌گنجی_سلمانی_کنعانی_گولسیانی(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار گذشته دو تیم سهم استقلال 4 و سهم پرسپولیس نیز 7 پیروزی بوده است، 9 دیدار دوتیم نیز با تساوی به اتمام رسیده است. استقلال در طول 90 دقیقه 2204 روز است پرسپولیس را شکست نداده است(14 مسابقه). اخرین پیروزی آبی پوشان در وقت های قانونی در سال 1396 با هدایت وینفرد شفر به دست آمده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P