پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس

___ ___ ___ ___

استقلال تهران:

 Esteghlal

Esteghlal

ساپینتو و اولین شهراورد آسیایی خود

 

بازی های اخیر تیم استقلال تهران

تیم استقلال پس از شکست در هفته اول رقابت های لیگ برتر دیگر طعم شکست را نچشید، شاگردان ساپینتو با برد ها و مساوی های پیاپی خود را به بالای جدول رساندند و از آنها به عنوان مدعی جام یاد میشود،

استقلال در اخرین دیدار لیگ برتری خود به مصاف هوادار تهران رفت و موفق شد با تک‌ گل محمد محبی این تیم را شکست دهند،آبی پوشان پیش از شروع جام جهانی در دیدار سوپر جام به مصاف نساجی رفتند و موفق شدند این تیم را با تک گل ارسلان مطهری شکست دهند و جام را بالای سر ببرند.

امار و ارقام تیم استقلال تهران

استقلال با ریکاردو ساپینتو پرتغالی در این فصل موفق به ثبت 6 پیروزی، 4 تساوی و 1 شکست شده است و با 22 امتیاز در جایگاه 3 جدول قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 12 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع نیز 6 گل دریافت کرده است، استقلال در شش دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است.

بازی پیشرو

استقلال این هفته در شهراورد شماره 99 میزبان پرسپولیس روی کاغذ است،هواداران استقلال امیدوار هستند شاهد پیروزی تیمشان در مهم ترین بازی لیگ ایران باشند و جای پرسپولیس را در صدر جدول بگیرند.

 

پرسپولیس تهران:

شوک ناگهانی به اردوگاه سرخ پوشان

 

بازی های اخیر تیم پرسپولیس تهران

یحیی گلمحمدی که در اول فصل حساسیت زیادی روی انتخاب مهاجم خارجی داشت در نهایت با جذب لوکادیا و شیخ‌دیاباته پرونده نقل انتقالات خود را بست، بازیکنانی که با زدن 7 گل نقش زیادی در صدرنشینی پرسپولیس داشتند اما یحیی یک شبه هردوی آنهارا از دست داد. شیخ دیاباته مطابق انتظار مصدوم و یورگن لوکادیا برخلاف انتظارات ایران را ترک کرد تا باشگاه پرسپولیس را وارد بحران کند.

پرسپولیس در اخرین دیدار‌ خود پیش از جام جهانی به مصاف مس ‌کرمان رفت و با تک گل شیخ دیاباته پیروز میدان شد.

امار و ارقام پرسپولیس تهران

پرسپولیس در این فصل موفق به ثبت 7 پیروزی،3 تساوی و 1 شکست شده است و با 24 امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ‌ برتر قرار گرفته است.

پرسپولیس در خط حمله با رهبری یورگن لوکادیا 11 گل به ثمر رسانده است و در خط دفاع تنها 3 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد، علیرضا بیرانوند در هشت دیدار این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته است و رکوردار لیگ برتر است.

بازی پیشرو

پرسپولیس در این هفته به مصاف استفلال در شهراورد تهران خواهد رفت، هواداران پرسپولیس امیدوار هستند با پیروزی و حتی تساوی بازی را به اتمام برسانند و صدر جدول را برای خود حفظ کنند و تقدیم رقیب دیرینه خود نکنند.

 

ترکیب احتمالی استقلال 4-3-3

حسینی_غلامی_سیلوا_یامگا_جلالی_چشمی_رضاوند_مهدی پور_محبی_قایدی و ارسلان مطهری

غایبین

زواری_رمضانی_خاقانی_حامدی فر

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس 4-2-3-1

بیرانوند_گولسیانی_پورعلی گنجی_اسماعیلی امیری_کامیابی نیا_سرلک_ترابی_رفیعی_سعید صادقی و مهدی عبدی

غایبین

عیسی آل کثیر_شیخ‌دیاباته_یورگن‌لوکادیا

 

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر دو تیم سهم پرسپولیس 7 پیروزی و سهم استقلال 4 پیروزی بوده است و 9 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

کمتر از 3 گل مجموع

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار استقلال و پرسپولیس
P