پیش بازی دیدار استقلال‌ و ‌پیکان

پیش بازی دیدار استقلال‌ و ‌پیکان

زمان برگزاری:9/10/1402

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: امیر سامان سلطانی

هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

آسمان لیگ دیگر آبی نیست!

پیش بازی دیدار استقلال‌ و ‌پیکان

بازی های اخیر استقلال تهران

شاگردان جواد نکونام و هواداران استقلال در هفته گذشته روز های سختی را پشت سر گذاشته اند، استاال در پایان هفته گذشته صدرنشین لیگ برتر ایران لقب داشت اما با آغاز هفته پایانی مسابقات نیم‌فصل، با حکم عجیب کمیته استیناف و بازگشت امتیازهای سپاهان اصفهان، ابی های تهران دیگر صدرنشین نیستند!. استقلال در پنج هفته گذشته تنها یک پیروزی بدست اورده است و فاصله آنها با رقبا از دست رفته این.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف گلگهر رفت و با نتیجه 1-1 در این دیدار متوقف شد، تنها گل استقلال در این دیدار توسط کوین یامگا از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 14 دیدار به میدان رفته است. هشت پیروزی، پنج تساوی و یک شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 29 امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

استقلال در خط حمله 21 گل به ثمر رسانده است و د‌ومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران خط دفاع نیز 8 گل دریافت کرده است و بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در هشت مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان پیکان تهران در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند پیروزی های پیاپی خود در خانه ادامه دهند و با پیروزی در این دیدار به استقبال لیگ ملت ها بروند.

پیکان تهران:

عنایتی در باتلاق

بازی های اخیر پیکان تهران

خودروسازان فصل را با هدایت رسول خطیبی آغاز کردند و پس از نتایج ضعیف، غلامرضا عنایتی سرمربی اسبق تیم ملی امید را به عنوان جانشین وی معرفی کردند اما نتایج پیکان بهتر نشد و آنها تخته گاز به سمت انتهای جدول پیش میروند. غلامرضا عنایتی پس از تجربه ناموفق در نفت مسجدسلیمان و تیم المپیک ایران به پیکان پیوست تا از کارنامه خود دفاع کند اما بنظر میرسد در صورت تداوم نتایج ضعیف، عنایتی مجدد باید خانه نشین شود!.

تیم پیکان تهران در اخرین دیدار خود به مصاف فولاد خوزستان رفت و به تساوی 0-0 دست پیدا کرد، پیکان در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت اما درخشش سنگربان اتریشی تیم فولاد مانع گلزنی شاگردان عنایتی شد تا این سرمربی پس از مسابقه در کنفرانس اعلام کند در پنجره نقل و انتقالاتی پیشرو به سراغ مهاجم خارجی خواهد رفت!.

آمار و ارقام پیکان تهران

پیکان در فصل جاری در چهارده مسابقه به میدان رفته است، یک پیروزی، هشت تساوی و پنج شکست حاصل تلاش شاگردان عنایتی در لیگ بوده است. پیکان با کسب 11 امتیاز در جایگاه 13 جدول قرار گرفته است و تنها 1 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد!. پیکان در خط حمله 7 گل به ثمر رسانده است و دومین خط حمله ضعیف لیگ را در اختیار دارد. در خط دفاع تیم پیکان 15 گل دریافت کرده است. پیکان در این فصل موفق به ثبت پنج کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

پیکان در این هفته رقابت های لیگ برتر ایران میهمان استقلال در ورزشگاه آزادی شهر تهران است. مدیران باشگاه پیکان امیدوار هستند با کسب امتیاز در این دیدار خود را از انتهای جدول جدا کنند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 4-4-2

‌حسینی_چشمی_سهرابیان_جلالی_حردانی_مهدی‌پور_یامگا_امیدی فر‌_رضاوند_محمدی_ و گوستاو بلانکو

غایبین

میرزایی_امیرعلی‌صادقی_مرادمند و سلیمی(احتمالی)

ترکیب احتمالی پیکان تهران 5-3-2

ناصری_رنجبر_صدقی_باقری_امیر طاهر_ثابت‌ایمانی_حق‌دوست_آزاده_نریمان‌جهان_فلاح‌ و حامد پاکدل

غایبین

علی زارع_امید سینگ(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 بازی اخیر سهم استقلال 11 پیروزی بوده است و 9 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. پیکان در پنج دیدار اخیر خود مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، شکست نخورده است!.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P