پیش بازی دیدار استقلال و گلگهر

پیش بازی دیدار استقلال و گلگهر

زمان برگزاری: 8/3/1403

ساعت برگزاری: 20:00

ورزشگاه: آزادی تهران

داور مسابقه: وحید کاظمی

هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر ایران

استقلال تهران:

جام از دست نکو، سُر خورد!

پیش بازی دیدار استقلال و گلگهر

بازی های اخیر استقلال تهران

مسابقات خارج از خانه تبدیل به کابوس هواداران استقلال در فصل جاری شده است. آبی‌پوشان پایتخت با هدایت جوادنکونام عملکرد خوبی در مسابقات خانگی فصل جاری به ثبت رسانده اند اما در مسابقات خارج از خانه دچار مشکل شده اند. استقلال در چهار مسابقه اخیر خود دو تساوی و دو پیروزی بدست اورده و 4 امتیاز مهم در مسابقات خارج از خانه از دست دادت است!. بنظر میرسد هدف اصلی جوادنکونام و شاگردانش در مسابقات خارج از خانه کسب تنها یک امتیاز است. استقلال در فصل جاری به مانند فصل گذشته با هدایت ریکاردو ساپینتو، میانگین امتیاز بالای 2 را از خود به جای گذاشته است اما شاید برای قهرمانی کافی نباشد!.

استقلال در اخرین دیدار خود به مصاف نساجی مازندران رفت و با نتیجه 0-0 در این دیدار متوقف شده است. استقلال در این دیدار عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است و تنها 2 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است!.

آمار و ارقام استقلال تهران

استقلال در فصل جاری، 28 دیدار به میدان رفته است. 17 پیروزی، 10 تساوی و 1 شکست حاصل تلاش شاگردان نکونام در لیگ برتر بوده است.استقلال با کسب 62 امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

بررسی اجمالی ناموفق ترین خریدهای فصل اروپا

 استقلال در خط حمله 37 گل به ثمر رسانده است و سومین خط حمله برتر لیگ را در اختیار دارد، استقلال تهران در خط دفاع نیز 15 گل دریافت کرده است و بالاتر از پرسپولیس، بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. سید حسین حسینی در 16 مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است و در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

بازی پیشرو

استقلال در این هفته رقابت های لیگ برتر، میزبان تیم گلگهر سیرجان در ورزشگاه خانگی خود است. هواداران استقلال امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار نتیجه هفته گذشته را فراموش کنند و با لغزش احتمالی پرسپولیس، صدرنشین جدول شوند.

گلگهر سیرجان:

تیرخلاص شلیک میشود؟

بازی های اخیر گلگهر سیرجان

گلگهر سیرجان با هدایت مارینوس اوزونیدیس سرمربی اسبق آک‌آتن یونان و الفیصلی عربستان، نتایج خوبی بدست اورده است و یکی از شانس های اصلی کسب قهرمانی جام حذفی و حضور در لیگ نخبگان اسیا است. گلگهر سیرجان در جام حذفی نتایج به مراتب بهتر از لیگ برتر بدست اورده است اما یکی از تیم های تعیین کننده قهرمان لیگ برتر در هفته های پایانی لقب گرفته است!. گلگهر در 10 دیدار اخیر خود تنها 2 پیروزی بدست اورده است و هر 2 پیروزی گلگهر در جام حذفی به ثبت رسیده است!. اخرین پیروزی گلگهر سیرجان در لیگ برتر، در هفته بیستم مقابل صنعت نفت آبادان به ثبت رسیده است. گلگهر در جام حذفی به نیمه نهایی رسیده است و دیدار حساسی مقابل سپاهان اصفهان در پیش دارد.

گلگهر سیرجان در آخرین دیدار خود به مصاف آلومینیوم اراک رفت و با نتیجه 3-2 در این دیدار شکست خورده است. گلهای گلگهر در این دیدار توسط سحرخیزان و زنده روح به ثمررسیده است.

امار و ارقام گلگهر سیرجان

گلگهر در 28 مسابقه خود در این فصل موفق به ثبت 8 پیروزی، 12 تساوی و 8 شکست شده است و با کسب 36 امتیاز در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است.

گلگهر در خط حمله با درخشش سعید سحرخیزان 29 گل به ثمر رسانده است, در خط دفاع گلگهر 25 گل دریافت کرده است، محمد رضا اخباری سنگربان شماره یک تیم گلگهر در 11 دیدار این فصل، دروازه خود را بسته نگه داشته است وعملکرد خوبی به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

گلگهر در این هفته رقابت های لیگ برتر، میهمان استقلال در ورزشگاه ازادی تهران است. هواداران گلگهر امیدوار هستند همانند دیدار رفت استقلال را متوقف کنند و با یک روحیه خوب به سراغ جام حذفی بروند.

ترکیب احتمالی استقلال تهران 3-5-2

‌حسینی_چشمی_سیلوا_سلیمی_جلالی_‌نیک‌نفس_حردانی_ماشاریپوف_رضاوند‌_محمدی و گوستاوو بلانکو

غایبین

یامگا_مهدی‌پور

ترکیب احتمالی گلگهرسیرجان 4-2-3-1

اخباری_رزاق‌پور_برزای_زاهدی_فلاح_اسلامی‌خاه_تورس_زنده روح_ممی‌زاده_باگیاما و سعید سحر خیران

غایبین

عاشوری_علیزاده_تیکدری_دلفی و اسلامی خاه(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 10 مسابقه دوتیم، سهم استقلال 7 و سهم گلگهر سیرجان نیز 1 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در هشت دیدار اخیر دو تیم، استقلال تهران هرگز مقابل گلگهر سیرجان شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد و مساوی استقلال تهران

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P