پیش بازی دیدار استون ویلا‌ و آرسنال

پیش بازی دیدار استون ویلا‌ و آرسنال

زمان برگزاری:18/9/1402

ساعت برگزاری: 21:00

ورزشگاه: ویلا پارک

داور مسابقه: جرارد گیلت

هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس

استون ویلا:

جهنم ویلا پارک همچنان قربانی میگیرد

پیش بازی دیدار استون ویلا‌ و آرسنال

بازی های اخیر استون ویلا

استون ویلا با هدایت اونای امری تبدیل به یک قطب جدید در فوتبال انگلیس شده است، استون ویلا در این فصل عملکرد فوق العاده از خود به جای گذاشته است و قصد تسلیم شدن ندارد. استون ویلا در 14 مسابقه اخیر خود در ورزشگاه خانگی خود به پیروزی رسیده است و اونای امری یک رکورد درخشان به نام خود در تاریخ باشگاه به ثبت رسانده است. اوج درخشش استون ویلا در اخرین مسابقه خود رقم خورد و استون ویلا موفق شد با نتیجه 1-0 در این دیدار مقابل منچسترسیتی به پیروزی برسد و چند رکورد را در تاریخ فوتبال جا به جا کند. این دیدار یک طرفه ترین دیدار تاریخ فوتبال از زمان جمع اوری امار و اطلاعات معرفی شد و استون ویلا با 22 شلیک به سمت دروازه سیتی، به اولین تیم تاریخ تبدیل شد که بیشترین شوت را مقابل تیم های پپ گواردیولا به ثبت میرساند.!

امار و ارقام استون ویلا

استون ویلا در 15 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 32 امتیاز شده است و در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. استون ویلا در این فصل با هدایت اونای امری موفق به کسب 10 پیروزی، 3 شکست و 2 تساوی شده است.

استون در خط حمله 34 گل به ثمر رسانده, در خط دفاع نیز این تیم 20 گل دریافت کرده است و املیانو مارتینز سنگربان ملی پوش و ارژانتینی استون‌ویلا، موفق به ثبت 3 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

استون ویلا در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس میزبان تیم ارسنال در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران استون ویلا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و همچنان رکورد پیروزی های متپالی در ویلا پارک را حفظ کنند.

آرسنال:

بدنبال رکوردشکنی

بازی های اخیر آرسنال

توپچی های لندن در فصل جاری لیگ برتر انگلیس نیز به مانند فصل گذشته مدعی اصلی قهرمانی هستند و عملکرد خوب در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی، هواداران را امیدوار به قهرمانی در لیگ برتر انگلیس پس از سالها کرده است. آخرین قهرمانی ارسنال با ارسن ونگر در سال 2003 بوده است، توپچی ها در پایان فصل بدون حتی یک شکست قهرمان لیگ برتر انگلیس شدند و یک رکورد تاریخی و دست نیافتنی به ثبت رساندند، ارتتا امیدوار است پس از یک دهه ارسنال را به قهرمانی برساند و یک رکورد ویژه از خود به ثبت برساند.

مصدومیت ماتیپ

ارسنال در اخرین دیدار خود به مصاف لوتون تاون رفت و با نتیجه 4-3 در این دیدار به پیروزی رسیده است، گلهای ارسنال در این دیدار توسط ژسوس،هاورتز,مارتینلی و رایس در دقیقه 97 به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام آرسنال

آرسنال در فصل جاری موفق به کسب 36 امتیاز در 15 مسابقه شده است. حاصل تلاش شاگردان ارتتا در لیگ برتر انگلیس 11 پیروزی, 1 شکست و 3 تساوی بوده است، توپچی ها در صدر جدول لیگ ‌برتر انگلیس قرار گرفته اند و حاشیه امنیت 2 امتیازی دارند.

آرسنال در خط حمله 33 گل به ثمر رسانده و در خط دفاع نیز 14 گل دریافت کرده و بهترین خط دفاع لیگ برتر انگلیس را در اختیار دارد. آرسنال در 6 دیدار موفق ثبت کلین شیت شده است و در رتبه اول قرار دارد.

بازی پیشرو

ارسنال در این هفته، میهمان تیم قدرتمند استون ویلا در ویلا پارک است. هواداران ارسنال امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار، به رکورد پیروزی های متوالی استون ویلا پایان دهند و صدر جدول را نیز حفظ کنند.

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-4-2

مارتینز_تورس_دینیه_کونسا_کارلوس‌_داگلاس‌لوییز_مک‌گین_بیلی‌_کامارا_تیلمانس و واتکینس

غایبین

مینگس،بوئندیا_ترائوره

ترکیب احتمالی آرسنال 4-3-3

رایا_مالاش_وایت_سالیبا_زینچنکو_رایس_هاورتز_مارتینلی_اودگارد_ساکا و گابریل ژسوس

غایبین

تیمبر_پارتی_اسمیت‌رو_ویرا_تومیاسو

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم استون ویلا 4 پیروزی و سهم آرسنال نیز 15 پیروزی بوده است, 1 دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسیده است، آرسنال در چهار دیدار اخیر خود مقابل استون ویلا به پیروزی رسیده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P