پیش بازی دیدار استون ویلا و تاتنهام

پیش بازی دیدار استون ویلا و تاتنهام

زمان برگزاری:20/12/1402

ساعت برگزاری: 16:30

ورزشگاه: ویلا پارک

داور مسابقه: کاواناگ

هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس

استون ویلا:

گام بلند برای سهمیه لیگ قهرمانان

پیش بازی دیدار استون ویلا و تاتنهام

بازی های اخیر استون ویلا

سه شکست در چهار مسابقه در فاصله هفته 22 تا 24 لیگ برتر انگلیس، هواداران استون ویلا را نگران بابت کسب سهمیه لیگ قهرمانان کرده بود. استون ویلا در ماه گذشته به روند خوب خود بازگشت و با 3 پیروزی متوالی مجدد به رتبه چهارم جدول صعود کرده است تا هواداران استون‌ویلا یک مرتبه دیگر تیم خود را در آستانه تاریخ سازی تصور کنند. استون ویلا از زمان حضور اونای امری نتایج درخشانی بدست اورده است و فصل گذشته نیز به لیگ کنفرانس اروپا صعود کرده است و همچنان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ کنفرانس اروپا است. استون ویلا در فصل جاری با عملکرد خوب، انتظارات هواداران را بالا برده داده است و امیدوار هستند به لیگ قهرمانان صعود کنند.

استون ویلا در اخرین دیدار خود به مصاف اژاکس در لیگ کنفرانس اروپا رفت و با نتیجه 0-0 به تساوی رسید، استون ویلا در دیدار برگشت میزبان است. استون ویلا در این دیدار عملکرد خوبی نداشت و تنها 1 ضربه درون چارچوب به ثبت رسانده است.

امار و ارقام استون ویلا

استون ویلا در 27 مسابقه خود در این فصل موفق به کسب 55 امتیاز شده است و در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است. استون ویلا در این فصل با هدایت اونای امری موفق به کسب 17 پیروزی، 6 شکست و 4 تساوی شده است.

استون در خط حمله با رهبری واتکینز 59 گل به ثمر رسانده و چهارمین خط حمله برتر انگلیس را در اختیار دارد, در خط دفاع استون ویلا 37 گل دریافت کرده است و املیانو مارتینز سنگربان ملی پوش و ارژانتینی استون‌ویلا، موفق به ثبت 6 کلین شیت شده است.

بازی پیشرو

استون ویلا در این هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس میزبان تیم تاتنهام در ورزشگاه خانگی خود است، هواداران استون ویلا امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار به روند خوب خود ادامه دهند و فاصله خود با تاتنهام، برای کسب سهمیه را افزایش دهند.

تاتنهام:

مرغ ها سهمیه را میخواهند

بازی های اخیر تاتنهام

عملکرد خوب تاتنهام با هدایت پوستکوغلو هواداران را امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان کرده است. نایب قهرمان فصل 2018-19 لیگ قهرمانان در فصل گذشته عملکرد ضعیفی داشت و موفق به کسب سهمیه اروپایی نشده است. مدیر تاتنهام با انتخاب سرمربی استرالیایی-یونانی اسبق سلتیک قصد داشتند در طول فصول اینده مجدد به لیگ قهرمانان راه پیدا کنند اما خروج بهترین گلزن تاریخ باشگاه نیز، مرغ هارا متوقف نکرده است و آنها با پیروزی در این هفته لیگ برتر انگلیس میتوانند امیدهای خود برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا، پس از یک فصل غیبت را افزایش دهند.

مشکلات چلسی پایان ندارد

تاتنهام در اخرین دیدار خود به مصاف کریستال پالاس رفت و با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیده است. گلهای تاتنهام در این دیدار توسط رومرو،ورنر و سون هیونگ مین به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام تاتنهام

تاتنهام در فصل جاری 26 دیدار به مصاف رقبای خود رفته است و موفق به کسب 50 امتیاز شده است و در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. تاتنهام با هدایت پوستوکوغلو 15 پیروزی، 5 تساوی و 6 شکست به دست اورده است.

تاتنهام در خط حمله 55 گل به ثمر رسانده است، سون هیونگ مین با ثبت 13 گل بهترین گلزن تاتنهام لقب گرفته است. تاتنهام در خط دفاع نیز 39 گل دریافت کرده است. ویکاریو سنگربان ایتالیایی تیم تاتنهام موفق به ثبت 5 کلین شیت در فصل جاری شده است .

دیدار پیشرو

تاتنهام در این هفته میهمان تیم ‌استون‌ویلا در ورزشگاه ویلا پارک است. هواداران تاتنهام امیدوار هستند با کسب پیروزی در این دیدار فاصله خود با رتبه چهارم جدول را به عدد 2 کاهش دهند.

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-4-2

مارتینز_لنگلت_تورس_کونسا_مورنو‌_داگلاس‌لوییز_مک‌گین_بیلی‌_تیلمانس_مورگان‌روگز و اولی واتکینس

غایبین

مینگس_بوئندیا_دوران_کامارا

ترکیب احتمالی تاتنهام 4-3-3

ویکاریو_رومرو_ون‌دون‌_اودوگه_رویال_بیسوما_بنتانکور_کولوسفسکی_مدیسون_سون و تیمو ورنر

غایبین

سسنیون‌_ریچالیسون_سولومون_فورستر_پورو(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم استون ویلا 5 پیروزی و سهم تاتنهام نیز 14 پیروزی بوده است و 1 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در سه دیدار گذشته، استون ویلا سه پیروزی بدست اورده است.

آپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 2 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P