پیش بازی دیدار ‌استون ویلا و لیورپول

پیش بازی دیدار ‌استون ویلا و لیورپول

پیش بازی دیدار ‌استون ویلا و لیورپول

ـــ ـــ ـــ ـــ ـــ

 

استون ویلا:

فرار از انتهای جدول با اونای امری

 

بازی های اخیر استون ویلا

استون ویلا فصل را با جرارد شروع کرد اما پس از نتایج نا امید کننده این تیم، مدیران باشگاه دستور به برکناری جرارد دادند و برای جانشینی این مربی اونای امری سرمربی ویارئال را با پرداخت رضایت نامه خریداری کردند، اتفاقی که باعث شد دو پیروزی از دو مسابقه لیگ داشته باشند و خود را به میانه جدول برسانند.

استون ویلا در اخرین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف برایتون رفت و موفق شد با نتیجه 2-1 این تیم را شکست دهد، گلهای استون ویلا در این دیدار توسط دنی اینگز به ثمر رسیده است.

امار و ارقام استون ویلا

استون ویلا در 15 بازی خود در این فصل موفق به کسب 18 امتیاز شده است و در رتبه 12 جدول قرار دارد استون ویلا در این فصل موفق به کسب 5 پیروزی، 7 شکست و 3 تساوی شده است.

استون در خط حمله 16 گل به ثمر رسانده, در خط دفاع نیز این تیم 22 گل دریافت کرده است و 3 کلین شیت نیز در کارنامه این تیم ثبت شده است.

بازی پیشرو

استون ویلا در سومین دیدار لیگ برتری خود تحت هدایت اونای امری به مصاف لیورپول خواهد رفت، هواداران استون ویلا امیدوار هستند سه امتیاز را در خانه خود نگه دارند و سومین برد پیاپی خود را جشن بگیرند.

 

لیورپول:

بازگشت لک لک ها به روز های خوش؟

 

بازی های اخیر لیورپول

لیورپول در این فصل برخلاف فصول گذشته نتوانست خود را به عنوان یک‌ مدعی در لیگ برتر معرفی کند و دلیل اصلی آن را کارشناسان انگلیس مصدومیت های پر تعداد بازیکنان در فصل جاری میدانند و دست یورگن کلوپ در فصل جاری خالی تر از گذشته است.

لیورپول در اخرین دیدار خود در جام اتحادیه به مصاف منچستر سیتی رفت و با نتیجه 3-2 شکست خورد،گلهای لیورپول در این دیدار توسط صلاح و کاروالیو به ثمر‌ رسیده است.

امار و ارقام لیورپول

لیورپول در فصل جاری عملکرد خوبی در لیگ برتر نداشته است اما در هفته های اخیر موفق شده است خودش را به جمع تاپ سیکس برساند، لیورپول با کسب 22 امتیاز در جایگاه 6 جدول قرار گرفته است و فاصله 15 امتیازی به صدر جدول دارد.!

لیورپول در خط حمله 28 گل به‌ ثمر رسانده است فیرمینو با 7 گل بهترین گلزن این تیم در لیگ برتر است، لیورپول در خط دفاع 17‌‌ گل دریافت کرده است، آلیسون بکر در 4 بازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده است.

بازی پیشرو

لیورپول در این هفته میهمان استون ویلا است، هواداران لیورپول امیدوار هستند دومین پیروزی خارج از خانه متوالی خود در فصل جاری لیگ‌ جزیره را جشن بگیرند و خود را به رتبه های بالای جدول نزدیک کنند.

 

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-2-2-2

اولسن_مینگس_دینیه_کونسا_متی‌کش_داگلاس‌لوییز_مک‌گین_اینگز_کوتینیو_بیلی و واتکینس

غایبین

رمزی،کارلوس_مارتینز

 

 

ترکیب احتمالی لیورپول 4-3-3

آلیسون_فندایک_گومز_ماتیپ_رابرتسون_هندرسون_فابینیو_تیاگو_کاروالیو_صلاح و داروین نونیز

غایبین

آرتور_کوناته_لوییس‌دیاز_کیتا_ژوتا_میلنر_فیرمینو

 

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم لیورپول 12 پیروزی و سهم استون ویلا 6 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است،دیدار رفت و برگشت فصل گذشته با برتری لیورپول به پایان رسیده است.

 

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

برد لیورپول

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیش بازی دیدار ‌استون ویلا و لیورپول
P