پیش بازی دیدار استون ویلا‌ و چلسی

پیش بازی دیدار استون ویلا‌ و چلسی

زمان برگزاری:18/11/1402

ساعت برگزاری: 23:30

ورزشگاه: ویلا پارک

داور مسابقه: توماس برامال

رقابت های جام حذفی انگلیس

استون ویلا:

متحد برای صعود

پیش بازی دیدار استون ویلا‌ و چلسی

بازی های اخیر استون ویلا

شگفتی سازی اونای امری همراه با استون ویلا همچنان ادامه دارد و انها امیدوار هستند پس از نتایج درخشان در لیگ برتر، در جام حذفی نیز برخلاف جام اتحادیه، عملکرد خوبی داشته داشته باشند و به رتبه های بالاتر صعود کنند. استون ویلا در لیگ برتر انگلیس بالاتر از تاتنهام،منچستریونایتد و چلسی در رتبه چهارم قرار گرفته اند و شانس بالایی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دارند. استون ویلا در جام جام حذفی با قرعه چلسی مواجه شده است و تساوی در دیدار اول طبق قوانین فوتبال انگلیس، باعث شد دو تیم یک مرتبه دیگر در مقابل یکدیگر صف‌آرایی کنند.

تیم استون ویلا در اخرین دیدار خود به مصاف شفیلدیونایتد در لیگ برتر انگلیس رفت و با نتیجه پرگل 5-0 در این دیدار به پیروزی رسیده است. گلهای استون ویلا در این دیدار توسط مورنو،مک‌گین،تیلمانس،بیلی و واتکینز به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام استوم ویلا

استون ویلا در جام حذفی فصل جاری 2 دیدار به میدان رفته است. استون ویلا در جام حذفی میدلزبورو را حذف کرده اند و مقابل چلسی در دیدار اول متوقف شده اند. 1 گل زده و‌ 0 گل خورده حاصل تلاش شاگردان امری در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم استون ویلا در دو دیدار خود موفق به ثبت کلین شیت شده است و عملکرد خوبی داشته است.

بازی پیشرو

استون ویلا در این هفته میزبان چلسی در جام حذفی انگلیس است. هواداران استون ویلا امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار پرونده چلسی در جام را ببندند و خود را به مرحله بعد مسابقات برسانند.

چلسی:

خوب،بد،زشت!

بازی های اخیر چلسی

دو شکست سنگین در دو مسابقه اخیر، شیری صعود به فینال جام اتحادیه را از شاگردان پوچتینو گرفت و آنهارا مجدد وارد جهنم کرده است.! چلسی در فصل جاری عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشته است اما نتیج خوب و صعود به فینال جام اتحادیه در ماه گذشته، هواداران را امیدوار به بازگشت پر قدرت کرده بود. چلسی در لیگ برتر انگلیس شانس زیادی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا ندارد و تنها هدف شیرهای لندن برای کسب سهمیه لیگ اروپا، قهرمانی در جام حذفی است. چلسی به دلیل خرید های گران قیمت در ابتدای فصل فشار زیادی را تحمل کرده است و پوچتینو نتوانسته از زیر فشار های رسانه ای و هواداران، جان سالم به در ببرد.!

چلسی در اخرین دیدار خود به مصاف ولورهمپتون رفت و با نتیجه پرگل 4-2 در خانه شکست خورد.گلهای چلسی در این دیدار توسط پالمر و تیاگو سیاوا به ثمر رسیده است.

آمار و ارقام چلسی

تیم چلسی در جام حذفی انگلیس، 2 دیدار به میدان رفته است. چلسی در جام حذفی پرستون را از گردونه مسابقات کنار گذاشته است و مقابل استون ویلا متوقف شده است تا در دیدار تکراری مجدد به مصاف این تیم برود. 4 گل زده و‌ 0 گل خورده حاصل تلاش شاگردان پوچتینو در جام حذفی انگلیس بوده است. تیم چلسی در دو دیدار خود موفق به ثبت کلین شیت شده است و پتروویچ سنگربان صربستانی چلسی، عملکرد خوبی در جام حذفی از خود به ثبت رسانده است.

بازی پیشرو

چلسی در این هفته میهمان استون ویلا در جام حذفی انگلیس است. هواداران چلسی امیدوار هستند با پیروزی در این دیدار به روند ناکامی های خود پایان دهند و در ورزشگاه ویلا پارک جشن صعود به مرحله بعد را بر پا کنند.

ترکیب احتمالی استون ویلا 4-4-2

مارتینز_کارلوس_مورنو_کونسا_لنگلت‌_داگلاس‌لوییز_مک‌گین_بیلی‌_تیلمانس_کامارا و واتکینس

غایبین

مینگس_بوئندیا_دوران_تورس_دینیه

ترکیب احتمالی چلسی 4-2-3-1

پترویچ_دیساسی_گوستو_چیلول_‌سیلوا

_کایسدو_فرناندز_انکونکو_گلگر_استرلینگ و کول پالمر

غایبین

سانچز_فوفانا_چالوبا_کوکوریا_ریس جیمز_لاویا و کولویل(احتمالی)

دیدار های رو در رو

در 20 دیدار اخیر دو تیم سهم استون ویلا 6 پیروزی و سهم چلسی نیز 13 پیروزی بوده است و 2 دیدار دو تیم با تساوی به اتمام رسیده است. در چهار دیدار اخیر دو تیم(تمامی رقابت ها) استون ویلا هرگز شکست نخورده است.

اپشن پیشنهادی برای شرطبندی

بیشتر از 1.5 گل مجموع

 

advanced divider
advanced divider

ویدیو از خلاصه بازی دو تیم

جدول لیگ آلمان

#
Club
M
W
D
L
Pt
1
34
24
5
5
77
2
34
22
3
9
69
3
34
19
7
8
64
4
34
17
7
10
58
5
34
16
9
9
57

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

P